خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 71
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SRH22 نمایش پست ها
      (جهت دریافت راهنمای انتخاب رشته مجازی «گروه علوم تجربي» ساعت 14 روز یکشنبه، مورخ 14 مرداد 97 مراجعه فرمایید)
      پس الان نمیتونیم برای تجربی انتخاب رشته مجازی انجام بدیم نه؟ فرداست دیگه؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SRH22 نمایش پست ها
      (جهت دریافت راهنمای انتخاب رشته مجازی «گروه علوم تجربي» ساعت 14 روز یکشنبه، مورخ 14 مرداد 97 مراجعه فرمایید)

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Samariii نمایش پست ها
      بله دقیقا

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      ایثارگرها رو اول توی سهمیه خودشون گزینش میکنن اگر قبول نشدن اون جا که میخواستن بعدش توی سهمیه منطقه گزینش میکنن تا ببینن قبول میشن یا نه...این پارسال هم وجود داشته ولی پارسال به ایثارگرها رتبه در منطقشون رو نمیگفتن
      پس رتبه ها تغییری نمیکنه و پاسخگو سازمان سنجش هم درست توضیح داده

مشکلتون اینه پیگیر نبودید از پارسال اطلاعات رو نمیدونید فقط عرضه داشتین که برین توی تاپیک اعتراض کنید اون هم الکی...یه ذره قوانین رو میخوندید و به روز بودید الان سهمیه ها وجود نداشتن...
      ولی شما ها قوانین رو نمیخونید وقتی رتبه گندتون اومد و سهمیه ه به خواستشون رسیدن میرید تازه شروع به خوندن قوانین میکنید
      آخه مشکل اینجاست که سهمیه ها کلا خودشون که دنبال کار خودشون نیستن همه جمع شدن یه مشت خنگ و ... رو که اقوام و بستگان خودشونن به زور بفرستن پزشکی دندون دارو به امید خدا روزی در درگاه خداوند باید پاسخگو باشن که دوست گرامی از فضل پدر تو را چه حاصل ( البته الان که نوه و نتیجه و هم محله ای و بقال سر کوچم به واسطه مالیدن به این افراد مشمول سهمیع میشن ) الان من 20000 منطقه سراغ دارم با سهمیه شده 500 داره انتخاب رشته میزنه پزشکی انشا الله خانواده خودش بیمار بشن بیفتن زیر دست همین دکتر الکی

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      آخه مشکل اینجاست که سهمیه ها کلا خودشون که دنبال کار خودشون نیستن همه جمع شدن یه مشت خنگ و ... رو که اقوام و بستگان خودشونن به زور بفرستن پزشکی دندون دارو به امید خدا روزی در درگاه خداوند باید پاسخگو باشن که دوست گرامی از فضل پدر تو را چه حاصل ( البته الان که نوه و نتیجه و هم محله ای و بقال سر کوچم به واسطه مالیدن به این افراد مشمول سهمیع میشن ) الان من 20000 منطقه سراغ دارم با سهمیه شده 500 داره انتخاب رشته میزنه پزشکی انشا الله خانواده خودش بیمار بشن بیفتن زیر دست همین دکتر الکی
      اون 25 درصد ها که واقعا ستمه با 100 هزار پزشکی آورده...بازم 5 درصد ها افراد باهوش تر و درسخون تری هستن...ولی باید حد نصاب رو برسونن به 85 که در این صورت 25 ها که غالبا اوت هستن از رده رقابت خارج میشن و 5 درصد ها اونایی که توشون واقعا درسخون هستن به حقشون میرسن و بچه های مناطق هم بهشون ظلم نمیشه

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      اون 25 درصد ها که واقعا ستمه با 100 هزار پزشکی آورده...بازم 5 درصد ها افراد باهوش تر و درسخون تری هستن...ولی باید حد نصاب رو برسونن به 85 که در این صورت 25 ها که غالبا اوت هستن از رده رقابت خارج میشن و 5 درصد ها اونایی که توشون واقعا درسخون هستن به حقشون میرسن و بچه های مناطق هم بهشون ظلم نمیشه
      این که میگن این سهمیه ایی ها که الان رتبه منطقه دارن اول با سهمیشون سنجیده میشن منبعش کجاست ؟ تو دفترجه نوشته هم با منطقه و هم با سهمیه گزینش میشن
      منطقیش اینه که اول با منطقشون قبول شن و اکر نشد با سهمیشون قبول شن که این خیلی بده برای بچه های عادی

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      مگه نمیگن بر اساس نمره کل زیر گروه ها که همون ترازه.باز نسبت به پارسال خیلی پایین دادن
      من زیاد جالب ندادم ولی ترازمو هر طور حساب میکردم بیشتر میشود
      عربی46.دینی38.زیست30.شیمی14 ترازم5594
      روزهای سخت دوام نمی اورند

اما انسانهای سخت چرا

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان . رتبه کل من در سهمیه شده 1086ولی در زیرگروه یک شدم 2200 یعنی به پزشکی نمیتونم فکر کنم...؟؟؟

9. Top | #39
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تو این که با رتبه خودتون گزینش میشید که شکی نیست چون این کارو کردن که کلا بدار قبول بشید از سال قبل ، و تو این که رتبه تون هم از سال قبل بهتره و در حقیقت رتبه چهار هزار امسال در حقیقت رتبه حدود ۳۴۰۰ منطقه اس هم شکی نیست . دوستانی هم که میگن سال پیش هم همین بوده یه لطفی کنن تعداد شرکت کننده ها مناطق یک و دو و‌ سه سال ۹۶ رو با هم جمع کنن و با تعداد شرکت کننده های کل مقایسه کنن و تعداد شرکت کننده مناطق امسالم جمع کنن و با تعداد کل مقایسه کنن احتمالا متوجه خواهند شد .
      ویرایش توسط amureza : 13 مرداد 1397 در ساعت 20:42

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با رتبه 3000 زیرگروه 1 و 2 منطقه 1 هیچ امیدی به دارو یا فیزیو بین الملل یا مازاد ازاد نیست؟!

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من رتبه 1726 منظقه 3 شدم
      الان اگه تو انتخاب رشته ایثارگرانو جدا کنیم من چند میشم؟

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirali_n22 نمایش پست ها
      سلام من رتبه 1726 منظقه 3 شدم
      الان اگه تو انتخاب رشته ایثارگرانو جدا کنیم من چند میشم؟
      منم همین حدود شدم
      جستجو که کردم کشوریم برابر شد با 1350 پارسال
      ولی خب همون 1500 در نظر بگیریم بهتره شاید

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان من 1500 منطقه 3 هستم تقریبا درسته علی؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.K نمایش پست ها
      منم همین حدود شدم
      جستجو که کردم کشوریم برابر شد با 1350 پارسال
      ولی خب همون 1500 در نظر بگیریم بهتره شاید

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirali_n22 نمایش پست ها
      الان من 1500 منطقه 3 هستم تقریبا درسته علی؟
      اینو تو سایت کانون زده یعنی تقریبا 1350 ولی خب هیچیش مشخص نیست ...

8297 1340

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هیچی چی مشخص نیست؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.K نمایش پست ها
      اینو تو سایت کانون زده یعنی تقریبا 1350 ولی خب هیچیش مشخص نیست ...

8297 1340

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن