خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 23 نخستنخست ... 45615 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 333
    1. Top | #61
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bande khoda نمایش پست ها
      ضمن عرض تبریک
      سوالم اینه که بعد از انصراف از پرستاری روزانه، برای سال بعد چطور محروم نشدید ؟
      ممنون، من ورودی 95 بودم واسه همین از کنکور سال بعد یعنی کنکور 96 محروم بودم، یعنی محروم از انتخاب رشته سراسری، وگرنه شرکت تو ازمون اشکال نداره، اما واسه کنکور 97 هیچ مشکلی نداشتم

2. Top | #62
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.kaveh نمایش پست ها
      سلام در طول روز چه ساعتی شروع به مطالعه میکردین و تا کی میخوندین؟ و اینکه از دفتر برنامه ریزی استفاده میکردین؟
      من حدودا 8 تا 11 شب میخوندم گفتم هم زیاد میخوابیدم ب نظرم 7 شروع کنین تا همون 11 یا 12 خوبه، اره از دفتر برنامه ریزی استفاده کردم، استفاده ازش واجب نیس ولی خوبه واسه پیشرفت در ساعت مطالعه

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عربی :گاج کامل+فیلمای ناصح زاده آلا
      از کدوم کلاس ناصح زاده استفاده کردید ؟93-94 یا 94-95 برای جزوه شون چکار کردید ؟ جزوه رو سایت فک کنم کامل نیست

Let not your heart be troubled: ye believe in God, believe also in me.

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.به عنوان فردی که پشت کنکوری هستم
      میشه لطف کنید و پاسخ بدهید
      سوال من اینه حالا که پشت کنکوری شدم باید تا قبل عید زودتر از کانون کتاب هارو تمام کنم؟

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام...تبریک بابت موفقیتت
      اگر میشه یه نمونه از برنامه مطالعاتیت رو بگو. مثلا صبح چی میخوندی؟؟ ساعت چند تا چند...میفهمی منظورمو دیگه؟ مثلا 8تا10 یا 4تا6 چی میخوندی و این چیزا.
      و این که هفته ای چند بار از خونه میرفتی بیرون ؟ فقط روز آزمون تفریح داشتی؟

6. Top | #66
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gigabyte2052 نمایش پست ها
      از کدوم کلاس ناصح زاده استفاده کردید ؟93-94 یا 94-95 برای جزوه شون چکار کردید ؟ جزوه رو سایت فک کنم کامل نیست
      از 94-95 استفاده کردم، تدریسشو مطابقت دادم با درسنامه گاج کامل، اگه جایی نکته خوبی گفته بود اضافع میکردم ب درسنامه کتابم ،واسه همین جزوه نیاز نداشتم

7. Top | #67
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza...kh78 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز.به عنوان فردی که پشت کنکوری هستم
      میشه لطف کنید و پاسخ بدهید
      سوال من اینه حالا که پشت کنکوری شدم باید تا قبل عید زودتر از کانون کتاب هارو تمام کنم؟
      سلام،راستش منم دوست داشتم این کارو انجام بدم ولی دیدم اینجوری برنامم تداخل پیدا میکنه با کانون، ب نظرم با برنامه کانون پیش برو اگه وقت اضافه آوردی بعضی روزا رو نقطه ضعفات کار کن

8. Top | #68
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      سلام...تبریک بابت موفقیتت
      اگر میشه یه نمونه از برنامه مطالعاتیت رو بگو. مثلا صبح چی میخوندی؟؟ ساعت چند تا چند...میفهمی منظورمو دیگه؟ مثلا 8تا10 یا 4تا6 چی میخوندی و این چیزا.
      و این که هفته ای چند بار از خونه میرفتی بیرون ؟ فقط روز آزمون تفریح داشتی؟
      من از 8 تا 11 همیشه زیست میخوندم، بعد 11 تا 12 ی درس عمومی، بعد 12 تا 1 ناهار و نماز، بعد از 1 تا 4 ی اختصاصی، بعد ی عمومی سنگین تر از عمومی قبلی میخوندم تا 5:30،بعد نماز و شام، حدودا 7 هم ی اختصاصی ک بیشتر دوس داشتم مث فیزیک یا ریاضی میزاشتم تا 10،اگه خسته نبودم یکم لغت زبان هم میخوندم بعد خواب، ولی خب برنامه چیز شخصی ایه و واسه هر کس فرق داره، روز ازمون فقط بررسی ازمون کردم بعد تفریح، جمعه های بدون ازمون هم کمتر میخوندم مثلا 5 ساعت، بعضی وقتا هم وسط هفته خسته میشدم دیگه میرفتم بیرون با رفقا، خیلی ب صورت ربات وار نخونید ک مثلا ساعت چن تا چند، یکم اینور اونورتر بشه ایرادی نداره

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مدت اندکی که تابستون مانده میخوام این مباحث بخونم ، کارم درسته یا اینکه بیام فقط یک کتابی بخونم بهتره؟
      برای زیست :گیاهی+ژنتیک
      شیمی:مسائل سوم
      ریاضی:احتمال+ترکیبیات+قدرم لق و جز صحیح+مثلثات
      فیزیک پیش:حرکت و دینامیک
      زبان فارسی و آرایه.
      امسال 6 هزارو خورده ای شدم، با اینکه ساعت مطالعه بالایی داشتم(ماه آخری حدود13 تا14 هم رسید) ولی به خاطر مدرسه خیلی وقتم میرفت (اگه نمیرفتم میتونستم هفته ای 16ساعت بیشتر بخونم). به نظرتون تمام تلاشم کنم میتونم موفق شم و رتبه ی خوبی بیارم؟
      ویرایش توسط alikeshavarz466 : 26 مرداد 1397 در ساعت 13:57 دلیل: قدرم� �لق=قدرمطلق

10. Top | #70
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      مدت اندکی که تابستون مانده میخوام این مباحث بخونم ، کارم درسته یا اینکه بیام فقط یک کتابی بخونم بهتره؟
      برای زیست :گیاهی+ژنتیک
      شیمی:مسائل سوم
      ریاضی:احتمال+ترکیبیات+قدرم لق و جز صحیح+مثلثات
      فیزیک پیش:حرکت و دینامیک
      زبان فارسی و آرایه.
      امسال 6 هزارو خورده ای شدم، با اینکه ساعت مطالعه بالایی داشتم(ماه آخری حدود13 تا14 هم رسید) ولی به خاطر مدرسه خیلی وقتم میرفت (اگه نمیرفتم میتونستم هفته ای 16ساعت بیشتر بخونم). به نظرتون تمام تلاشم کنم میتونم موفق شم و رتبه ی خوبی بیارم؟
      احتمالا این مباحث نقطع ضعفاتن ک کار خیلی خوبیه اینا رو همین ی ماه رفع کنی تا با آرامش بیشتری بری سراغ ازمون از مهرماه، چون مشکل وقت داشتی پس حتما میتونی ب هدفت برسی چون امسال حتی شاید وقت اضافه هم بیاری، همینجور با تلاش و انگیزه جووونیت بخون

11. Top | #71
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام تبریک میگم بهتون انشالله همیشه موفق باشید یه سوال برای فیزیک از کدوم استادای آلا استفاده میکردین؟واس حرکت کدوم استادو پیشنهاد میکنید؟

12. Top | #72
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_kh نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم بهتون انشالله همیشه موفق باشید یه سوال برای فیزیک از کدوم استادای آلا استفاده میکردین؟واس حرکت کدوم استادو پیشنهاد میکنید؟
      سلام، مرسی از شما، من کارزرائیان نگاه کردم ولی خب قدیمیه سر کلاس فیلم گرفته شده، ب نظرم طلوعی بنگرید

13. Top | #73
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.77ly نمایش پست ها
      سلام فرشاد جان میشه پیام خصوصیاتو چک کنی میخام چندتا راهنمایی ازت بگیرم...
      درخدمتم داداش

14. Top | #74
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای ریاضی که تخته سیاه داشتین تستهای روتین دار(برای100)هم میزدی؟برای فیزیک هم تموم تستهای یک قدم تا100 میزدی؟ ممنونم ازتون دکتر جان
      ویرایش توسط alikeshavarz466 : 26 مرداد 1397 در ساعت 17:45

15. Top | #75
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      برای ریاضی که تخته سیاه داشتین تستهای روتین دار(برای100)هم میزدی؟ ممنونم ازتون دکتر جان
      بعضی وقتا، ب نظرم نیاز نیستن

صفحه 5 از 23 نخستنخست ... 45615 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن