خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 19 از 23 نخستنخست ... 9181920 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 271 به 285 از 333
    1. Top | #271
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خسته نباشین من واس ادبیات کتاب موضوعی گاج رو دارم واس تست .ارایه لقمه و لغت لقمه تاریخ ادبیات لقنه فقط زبان فارسی میخوام هفت خوان بگیرم خوبه کتابش؟دکم اینکه ایا بجز موضوعی گاج لازمه واس قرابت و ارایه و املا کتاب تست دگه بخرم؟یا همون موضوعی تستاش بسه ارایه بیشتر تستای موضوعی و زدم دوباره همونو مرور کنم؟ یا کتاب تست بگیرم؟تاریخ ادبیاتم والا تست نمیزنم کلا .ینی کتابی ندارم

2. Top | #272
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      خسته نباشین من واس ادبیات کتاب موضوعی گاج رو دارم واس تست .ارایه لقمه و لغت لقمه تاریخ ادبیات لقنه فقط زبان فارسی میخوام هفت خوان بگیرم خوبه کتابش؟دکم اینکه ایا بجز موضوعی گاج لازمه واس قرابت و ارایه و املا کتاب تست دگه بخرم؟یا همون موضوعی تستاش بسه ارایه بیشتر تستای موضوعی و زدم دوباره همونو مرور کنم؟ یا کتاب تست بگیرم؟تاریخ ادبیاتم والا تست نمیزنم کلا .ینی کتابی ندارم
      ببخشید من دیر پیامتونو دیدم یعنی خیلی دیر،هفت خوان ندیدم ولی هامون سبطی از نظر اموزش کتاب خوبی بود و مکمل تستای گاج موضوعی بود،البته هفت خوان هم باید کتاب خوبی باشه همونطور ک اکثر کتابا خوبن مهم طرز استفاده ماست و حساس نبودن زیاد رو منابع و تعدد منابع، ب نظر من اگه خوب بخونین لغات و تاریخ ادبیاتو تستای گاج کافین ولی مرور لغات و تاریخ ادبیات مهمترین کاریه ک برا این دو قسمت میشه کرد مخصوصا نزدیک ب کنکور میتونید هر روز ادبیات بخونید روزی 10 درس لغات تا لغاتو. تموم. کنید چن بار تا کنکور، ی روز در میون 10 درس لغات و روز بعد همون 10 درس رو تاریخ ادبیاتشو بخونید، تستای قرابت رو هم گزینه جوابو علامت بزنید واسه مرور سریع میتونید فقط صورت سوال و گزینه یا گزینه هایی ک قرابت دارن باهاش رو خیلی سریع ولی با تفکر بخونید،ادبیات مهمه.

3. Top | #273
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 76farshad نمایش پست ها
      ببخشید من دیر پیامتونو دیدم یعنی خیلی دیر،هفت خوان ندیدم ولی هامون سبطی از نظر اموزش کتاب خوبی بود و مکمل تستای گاج موضوعی بود،البته هفت خوان هم باید کتاب خوبی باشه همونطور ک اکثر کتابا خوبن مهم طرز استفاده ماست و حساس نبودن زیاد رو منابع و تعدد منابع، ب نظر من اگه خوب بخونین لغات و تاریخ ادبیاتو تستای گاج کافین ولی مرور لغات و تاریخ ادبیات مهمترین کاریه ک برا این دو قسمت میشه کرد مخصوصا نزدیک ب کنکور میتونید هر روز ادبیات بخونید روزی 10 درس لغات تا لغاتو. تموم. کنید چن بار تا کنکور، ی روز در میون 10 درس لغات و روز بعد همون 10 درس رو تاریخ ادبیاتشو بخونید، تستای قرابت رو هم گزینه جوابو علامت بزنید واسه مرور سریع میتونید فقط صورت سوال و گزینه یا گزینه هایی ک قرابت دارن باهاش رو خیلی سریع ولی با تفکر بخونید،ادبیات مهمه.

سلام ...
      ممنون که راهنمایی میکنید..
      میشه الان که دانشجو هستید یکم درباره تجربه های دانشجویی که تا الان داشتین توضیح بدین مثلا درباره اساتید و دانشجو ها گرفته تا خوابگاه ...
      ممنون.....

4. Top | #274
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      سلام ...
      ممنون که راهنمایی میکنید..
      میشه الان که دانشجو هستید یکم درباره تجربه های دانشجویی که تا الان داشتین توضیح بدین مثلا درباره اساتید و دانشجو ها گرفته تا خوابگاه ...
      ممنون.....
      سلام، راستش سوالتون خیلی کلیه، حاظر بودم سوال ترکیبی دینامیک و مدارو حل کنم ولی چنین سوالی رو جواب ندم

5. Top | #275
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام، راستش سوالتون خیلی کلیه، حاظر بودم سوال ترکیبی دینامیک و مدارو حل کنم ولی چنین سوالی رو جواب ندم
      چاکریم...
      نظر لطفته...

6. Top | #276
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      چاکریم...
      نظر لطفته...
      قربانت...

7. Top | #277
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ااشکال نداره باز مطالبی که گفتین خ مفیده .خدایی شما تنها کسی هسین که تا اخرین لحظه جواب تک تکه ماهارو میدین واقا مرسی.حتما اینکارو انجام میدم واس ادبیات.فقط ۱مورد .ببخشید شما ازمونای ۳روز ۱بارو میرفتین تو کانون انجام میدادین یا خودتون تو خونه اجراش میکردین؟گویا قلم چی ۲۵اردیبهشت تا ۲تیر کلا ۳روز ۱بار امتحانو تو کانون میگیره و بابتش ۱۵۰ تومن هم پول میگیره و چون ثبت نام کردیم به اجبار پشتیبانی ویره هم باید استفاده کنیم اینکه پشتیبان تو ۱ماه باید برنامه مارو بچینه.اخه ایشون از کجا نیدونه که تو ذهنم چی میگذره کدوم درس خ ضعیفم یا فلان مبحث چقد زمان میبره.کلا قلم چی ازمون دادن خیلی معایب برام داره یکیش اینه راه ازمون دوره هر ۳روز ۱بار باید از خونه برم بیرون رفتو برگشت چن ساعت طول میکشه و تو راه کلی وقتم تلف میشه .حتی اگه با ماشبن برم باز نیم ساعت راهشه صب ساعت ۶و نیم باید پاشم و اماده شم تا ۷.۴۵برسم کانون در حالی که میتونم ۶و نیم پاشم بجا ابنکه اوارا خیابونا باشم بشبنم خودم درس بخونم .بدی دگش واس من اینه قراره پشتیبان بگه بم مثلا بین دو تا ازمون کدوم درسو بخونم ولی من اصلا نمیخوام تو اون زمان حساس ۱ماه مونده به کنکور پشتیبان واسم نظر بده هر کسی خودش بهتر میدونه مثلا کدوم درس مشکل داره .چون من ۲بار از پشتیبانی ویژه استفاده کردم و شدیدا ناراضی بودم.۱ساعت وقت میداد ۱فصل زیستو ببندد اونم قبل عید .حالا بخواد ۱ماه مونده به کنکور برنانه بچینه لابد ۱ساعت وقت میده کل کتاب زیستو مرور کن.راستش منو سردرگم میکنه میخوام با خیال راحت خودم مرور کنم.خواسم بدونم ایا شما تو خونه امتحان دادین؟
      ویرایش توسط nazii12 : 28 فروردین 1398 در ساعت 17:49

8. Top | #278
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ااشکال نداره باز مطالبی که گفتین خ مفیده .خدایی شما تنها کسی هسین که تا اخرین لحظه جواب تک تکه ماهارو میدین واقا مرسی.حتما اینکارو انجام میدم واس ادبیات.فقط ۱مورد .ببخشید شما ازمونای ۳روز ۱بارو میرفتین تو کانون انجام میدادین یا خودتون تو خونه اجراش میکردین؟گویا قلم چی ۲۵اردیبهشت تا ۲تیر کلا ۳روز ۱بار امتحانو تو کانون میگیره و بابتش ۱۵۰ تومن هم پول میگیره و چون ثبت نام کردیم به اجبار پشتیبانی ویره هم باید استفاده کنیم اینکه پشتیبان تو ۱ماه باید برنامه مارو بچینه.اخه ایشون از کجا نیدونه که تو ذهنم چی میگذره کدوم درس خ ضعیفم یا فلان مبحث چقد زمان میبره.کلا قلم چی ازمون دادن خیلی معایب برام داره یکیش اینه راه ازمون دوره هر ۳روز ۱بار باید از خونه برم بیرون رفتو برگشت چن ساعت طول میکشه و تو راه کلی وقتم تلف میشه .حتی اگه با ماشبن برم باز نیم ساعت راهشه صب ساعت ۶و نیم باید پاشم و اماده شم تا ۷.۴۵برسم کانون در حالی که میتونم ۶و نیم پاشم بجا ابنکه اوارا خیابونا باشم بشبنم خودم درس بخونم .بدی دگش واس من اینه قراره پشتیبان بگه بم مثلا بین دو تا ازمون کدوم درسو بخونم ولی من اصلا نمیخوام تو اون زمان حساس ۱ماه مونده به کنکور پشتیبان واسم نظر بده هر کسی خودش بهتر میدونه مثلا کدوم درس مشکل داره .چون من ۲بار از پشتیبانی ویژه استفاده کردم و شدیدا ناراضی بودم.۱ساعت وقت میداد ۱فصل زیستو ببندد اونم قبل عید .حالا بخواد ۱ماه مونده به کنکور برنانه بچینه لابد ۱ساعت وقت میده کل کتاب زیستو مرور کن.راستش منو سردرگم میکنه میخوام با خیال راحت خودم مرور کنم.خواسم بدونم ایا شما تو خونه امتحان دادین؟
      اره من تو خونه ازمون میدادم، قلم چی کلا واسه هر چیزی ی برنامه میزاره ک میخواد پول بگیره، شما هم تو خونه ازموناتونو بزنید و همونطور ک گفتین قطعا خودتون بهتر میدونید ک چ چیزای لازمه بخونید یا مثلا کجاها مشکل دارید...

9. Top | #279
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی که جوابمو دادین پشتیبان دیشب زنگ زده دوباره اصرار میگه بیا ۳روز ۱باز ثبت نام کن گفته نمیگم رتبه ۲۰۰۰یا ۸۰۰میاری ولی حداقل ۱۰هزار که میاری گفتم چیییی ۱۰هزارو مبخوام چیکا نمیدونم فقط ادمو نا امید میکنه از اول سال اخلاقش اینه به حرفش که گوش نمیدم اینجوری طعنه میرنه برگشته بود میگفت بیا کلاس جم بندی کانون ثبت نام کن واس ۵تا درس حتی زبان. اونم اردیبهشتو خرداد.۷۰۰ت هم پول بیار دفه بعد.گفتم نیازی ندارم. بدتر بام لج شده.منم خیالم از شما راحت شد تو خونه ازمون میدم.فقط ببخشید شما ازمونای جامع سنجشم کار کردبن تو دوران ازمون دادنتون یا فقط مال کنکرو کار کردین؟اگه اره مال چن سالو؟

10. Top | #280
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسی که جوابمو دادین پشتیبان دیشب زنگ زده دوباره اصرار میگه بیا ۳روز ۱باز ثبت نام کن گفته نمیگم رتبه ۲۰۰۰یا ۸۰۰میاری ولی حداقل ۱۰هزار که میاری گفتم چیییی ۱۰هزارو مبخوام چیکا نمیدونم فقط ادمو نا امید میکنه از اول سال اخلاقش اینه به حرفش که گوش نمیدم اینجوری طعنه میرنه برگشته بود میگفت بیا کلاس جم بندی کانون ثبت نام کن واس ۵تا درس حتی زبان. اونم اردیبهشتو خرداد.۷۰۰ت هم پول بیار دفه بعد.گفتم نیازی ندارم. بدتر بام لج شده.منم خیالم از شما راحت شد تو خونه ازمون میدم.فقط ببخشید شما ازمونای جامع سنجشم کار کردبن تو دوران ازمون دادنتون یا فقط مال کنکرو کار کردین؟اگه اره مال چن سالو؟
      پشتیبانتون خیلی عقده ایه انگار،بهتره جواب تلفنشو ندید، من جامع ها همون سال رو کار کردم یعنی 97،ازمونا گزینه 2 رو هم کار کردم هم 97 هم 96،کانون هم شما امسال ک میری سر جلسه ازمون میدی پارسالشو هم ک غیرحضوری بتون میدن کار کنید، جمعبندی خوبی داشته باشید ایشاالله ب اون چیزی ک میخواید میرسید

11. Top | #281
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پشتیبانتون خیلی عقده ایه انگار،بهتره جواب تلفنشو ندید، من جامع ها همون سال رو کار کردم یعنی 97،ازمونا گزینه 2 رو هم کار کردم هم 97 هم 96،کانون هم شما امسال ک میری سر جلسه ازمون میدی پارسالشو هم ک غیرحضوری بتون میدن کار کنید، جمعبندی خوبی داشته باشید ایشاالله ب اون چیزی ک میخواید میرسید
      سلام ببخشید شما چن تا از سنجشای پارسالو شرکت کردین؟
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

12. Top | #282
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      سلام ببخشید شما چن تا از سنجشای پارسالو شرکت کردین؟
      سلام، فقط آخریشو شرکت کردم

13. Top | #283
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی خیلی ممنون واقا کمکم کردین.از اول سال تا به الان. پس شد سنجش ۳تا ازمون جامع ۹۷
      .بعد گزینه ۲جامع ۹۶ و ۹۷.
      قلم چی ۳تا جامع ۹۷و جامع ۹۶.
      درسته؟البته منم مال جانعای ۹۸هم کار میکنم

14. Top | #284
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسی خیلی ممنون واقا کمکم کردین.از اول سال تا به الان. پس شد سنجش ۳تا ازمون جامع ۹۷
      .بعد گزینه ۲جامع ۹۶ و ۹۷.
      قلم چی ۳تا جامع ۹۷و جامع ۹۶.
      درسته؟البته منم مال جانعای ۹۸هم کار میکنم
      خواهش میکنم، اره شما 98 رو گزینه 2، کانون و سنجش قطعا کار کنید، 97 هم کار کنید، 96 هم اگه وقت شد سوالای گزینه 2 و کانون خوبن،اما سنجش همون 98 و 97 کافیه، کنکور هم ک از 92 تا 97،عمومیا تمام رشته ها رو کار کنید، شیمی و فیزیک رشته ریاضی رو از 93 تا 97 هم کار کنید
      ویرایش توسط 76farshad : 19 اردیبهشت 1398 در ساعت 15:58

15. Top | #285
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام .. به نظرتون برای یه دانش آموز دوازدهمی ایده آل ترین تایم مطالعه ، توی روزایی که مدرسه داره و توی روزای تعطیل چند ساعته ؟
      اغلب رتبه های برتر و مشاورا میگن روزای مدرسه بین 4 تا نهایتا 6 ساعت کافیه.. ولی من فکر میکنم خیلی خوش بینانه اس.. من امسال که یازدهم بودم با متوسط 5 ساعت ( روزای مدرسه ) نتایجم در حد انتظار و توقعم نبود..
      شما سوالی که من پرسیدم رو به فرض این نکته جواب بدین که دانش آموز مذکور، پایه ای متوسط ِرو به پایین ( با شیب تند) داره .. اما خب در صدد جبران براومده .. حوصله یکسال موندن پشت کنکور هم نداره ..
      میدونم خیلی ریز شدم تو جزئیات و کمیت انقدرا هم اهمیت نداره.. ولی خب من دچار وسواس عجیبی شدم که هرچقدر میخونم حس میکنم کمه... و یا من خیلی کمتر از رقبام دارم میخونم و اونا خیلی تلاششون بیشتره.. که بعضی وقتا منجر به این میشه که کلا دفترو کتابو میبندم و میگم من که هرچقدر میدوم نمیرسم.. ولش کن پس

پ.ن: من در حال حاضر یازدهمم.. سوال رو برای سال آیندم پرسیدم

صفحه 19 از 23 نخستنخست ... 9181920 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن