خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 5141516 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 211 به 225 از 333
    1. Top | #211
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید
      من یازدهمی ام از شوشتر، الان با کتاب زیست نشر الگو هم الان تو قلمچی بالای 70 می زنم
      به نظر شما ازمون های زیست ماز و لیموترش خوبن ؟ اصلا لازمه ؟ کدوم بهتره ؟
      ممنون که پاسخ گو هستین

2. Top | #212
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanjari نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      من یازدهمی ام از شوشتر، الان با کتاب زیست نشر الگو هم الان تو قلمچی بالای 70 می زنم
      به نظر شما ازمون های زیست ماز و لیموترش خوبن ؟ اصلا لازمه ؟ کدوم بهتره ؟
      ممنون که پاسخ گو هستین
      با هیچکدوم اشنایی ندارم

3. Top | #213
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بازم ممنون

4. Top | #214
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییتون

5. Top | #215
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه تو منبع ریاضی تجربی کمک کنین؟
      من تخته سیاه دارم درسنامش خوبه و کلی تست داره ولی پاسخ نامه تستاش خیلی گنگه . پاسخ نامشو خلاصه کرده ۱عدد مینویسه دو ساعت باید فک کنی که این عدد از کجا اومده
      بعد بم گفتن خیلی سبز بگیر گرفتم پاسخ تستاش عالیه اینم درسنامش خوبه پاسسخ تستشم خوبه.ولی اینبار تستای کنکورو خ کم اورده .تعداد تستاش اصلا خوب نیس مهم تست کنکورو و ازمایشیاس که توش زیاد نیاورده.بنطرتون تست کنکور ۳۰سال ابی بگیرم؟پاسخنامش میترسم اینم گنگ باشه مثل تخته سیاه؟شما ۳۰سال استفاده کردین؟میشه راهنمایی کنین تست کنکرو و ازمایشی با پاسخ نامه روون میخوام.و سوال دگه نظرتون راجب خط ویزه ریاضی چیه؟بعصیا میگن قلق تست زنی داره و اینا

6. Top | #216
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      میشه تو منبع ریاضی تجربی کمک کنین؟
      من تخته سیاه دارم درسنامش خوبه و کلی تست داره ولی پاسخ نامه تستاش خیلی گنگه . پاسخ نامشو خلاصه کرده ۱عدد مینویسه دو ساعت باید فک کنی که این عدد از کجا اومده
      بعد بم گفتن خیلی سبز بگیر گرفتم پاسخ تستاش عالیه اینم درسنامش خوبه پاسسخ تستشم خوبه.ولی اینبار تستای کنکورو خ کم اورده .تعداد تستاش اصلا خوب نیس مهم تست کنکورو و ازمایشیاس که توش زیاد نیاورده.بنطرتون تست کنکور ۳۰سال ابی بگیرم؟پاسخنامش میترسم اینم گنگ باشه مثل تخته سیاه؟شما ۳۰سال استفاده کردین؟میشه راهنمایی کنین تست کنکرو و ازمایشی با پاسخ نامه روون میخوام.و سوال دگه نظرتون راجب خط ویزه ریاضی چیه؟بعصیا میگن قلق تست زنی داره و اینا
      مطمئنین خیلی سبز تست کنکور کم داره؟
      تا جایی ک من میدونم همه تستا کنکور تجربی ده سال اخیرو داره،تستای رشته ریاضی رو هم تعدادی ازشون داره اما آدرس ندارن، ب نظرم بدون وسواس همین خیلی سبزو کار کنین بعد محاسباتتون ک قوی شد دیگه پاسخ نامه تخته سیاه هم براتون گنگ جلوه نمیکنه،ابی قلم چی نداشتم اما پاسخ تشریحیش نه ب خوبی خیلی سبزه نه ب گنگیه تخته سیاه،خط ویژه هم کتاب خیلی خوبیه،اما خب ب عنوان مکمله،یعنی بعد از خوندن خیلی سبز، واسع هفته دوم خط ویژه خوبه واسه مرور و تست های تیپ،البته خط ویژه خیلی تاکیدش رو تستا کنکوره ولی همه رو نداره چون برا جمع بندیع،از هر ایده ی تست داره

7. Top | #217
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ینی ۱سری تستایی که خیلی سبز اورده و نگفته مال کنکورو ایناس ؟برا کنکورای سراسری هس؟من گفتم حتما تالیفین

8. Top | #218
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ینی ۱سری تستایی که خیلی سبز اورده و نگفته مال کنکورو ایناس ؟برا کنکورای سراسری هس؟من گفتم حتما تالیفین
      شاید تک و توک تالیفی هم داره، ولی میدونم تستای ریاضی اونا ک ب نظر مولف نیاز بوده آورده ولی بدون آدرس

9. Top | #219
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون راجب خط ویژم بنظرتون نیازه بگیرم؟وقتی دو تا درسنامه دارم تازه جم بندی خیلی سبزم دارم شاید خیلی نیاز نباشه ینی امکان داره تکنیکایی گفته که تو کتابای خ سبزو و تخته سیا نیس؟اخه منابع زیاد ادمو گیج میکنه.راجب ریاصی ای کیو هم پشتیبان گف بگیر منم نگرفتم وقتی متوسط به بالا نیسم ای کیو به چه دردم میخوره.تستای خیلی سبزو حل نکردم...

10. Top | #220
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنون راجب خط ویژم بنظرتون نیازه بگیرم؟وقتی دو تا درسنامه دارم تازه جم بندی خیلی سبزم دارم شاید خیلی نیاز نباشه ینی امکان داره تکنیکایی گفته که تو کتابای خ سبزو و تخته سیا نیس؟اخه منابع زیاد ادمو گیج میکنه.راجب ریاصی ای کیو هم پشتیبان گف بگیر منم نگرفتم وقتی متوسط به بالا نیسم ای کیو به چه دردم میخوره.تستای خیلی سبزو حل نکردم...
      نه دیگه خط ویژه لازم نیس چون جمع بندی خیلی سبزو دارین، ای کیو هم کار خوبی کردین ک تهیه نکردین چون ندیدم تا حالا کسی ازش تعریف کنه

11. Top | #221
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنمایی مفیدتون.مرسی که خیلی زود جواب ماهارو میدین؟

12. Top | #222
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنمایی مفیدتون.مرسی که خیلی زود جواب ماهارو میدین؟
      خواهش میکنم، موفق باشید

13. Top | #223
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      تو کنکور هندسه رو زدید ؟ اگه اره از کدوم منبع ؟ تست های کنکور میتونه کافی باشه؟

14. Top | #224
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      سلام
      تو کنکور هندسه رو زدید ؟ اگه اره از کدوم منبع ؟ تست های کنکور میتونه کافی باشه؟
      سلام، نه نخوندم

15. Top | #225
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید میتونید بگید تو این درسا عربی +ادبیات+ریاضی +فیزیک+شیمی و زیست به چه مباحثی پاسخ دادید سر جلسه کنکور مثلا تو درس زیست به سوالات ژنتیک تونستید جواب بدید؟ یا از مسایل شیمی چن تا رو جواب دادید؟هم چنین مباحث سختی مثل حرکت شناسی دینامیک -الکتریسته ساکن و...هندسه 2کاربرد مشتق و..

صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 5141516 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن