خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 13 از 23 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 181 به 195 از 333
    1. Top | #181
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 76farshad نمایش پست ها
      منطقه 2 هم حتما اینجوره متاسفانه
      نه من که همون منطقه 3 هستم . منظورم این بود حتی اگر 2 رقمی منطقه 3 بشی هم به همین منواله ؟ پس این سهمیه ها به چه دردی میخورن

راستی ... تازه درباره کتاب آبی زیست کانون صحبت میکردید ... واقعا کتاب خوبیه ؟!!! من توی فکرش بود که برای چندتا درس مثل دینی از کتاب آبی استفاده کنم !!

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

2. Top | #182
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      در طول سال روزی 8 ساعت، ی ماه آخر حساب نکردم ولی شاید 10

ولی ساعت مطالعه پرسیدن کمکی ب کسی نمیکنه،شاید شما کمتر نیاز داشته باشین شاید هم بیشتر، ک این بستگی ب پایه درسیتون، تمرکزتون، روش خوندنتون و سرعت خوندنتون داره
      من هر میکنم از 8بالا نمیرع
      نمیدونم چرا

3. Top | #183
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها

نه من که همون منطقه 3 هستم . منظورم این بود حتی اگر 2 رقمی منطقه 3 بشی هم به همین منواله ؟ پس این سهمیه ها به چه دردی میخورن

راستی ... تازه درباره کتاب آبی زیست کانون صحبت میکردید ... واقعا کتاب خوبیه ؟!!! من توی فکرش بود که برای چندتا درس مثل دینی از کتاب آبی استفاده کنم !!
      همشهریم رتبه 31 منطقه 3 شد، پزشکی نیمسال دوم بهشتی قبول شد،والا نمیدونم منم توش موندم

من آبی زیاد شناخت ندارم، اما از کتابای کانون میگن سه سطحی زیستش خیلی خوبه
      دینی ک گاج بهترینه چرا ابی؟؟

4. Top | #184
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      نمیدونم چرا
      خب اگه از ترازتون راضی هستین واسه رسیدن ب هدفتون خب خوبه، البته اون اواخر قطعا بیشتر میشه، خوابتون هم کمتر میشه

5. Top | #185
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا
      من به عنوان کسی که توی تابستون حداقل ساعت مطالعه ام 12 ساعت بوده و حتی بیشتر ، الان به این نتیجه رسیدم که ساعت مطالعه بالا واقعا اهمیت چندانی نداره ، حتی گاهی وقتا باعث کندی مطالعه و وقت تلف کردن و غیره میشه ...

شما اگر میخواید بازدهیتون بالاتر بره ، کاری به ساعت مطالعه نداشته باشید ...
      تایم مطالعه اتون رو تنظیم کنید ... با استراحت های کوتاه ... مثلا اینطوری نباشه که 2 ساعت زیست بخونید ، نیم ساعت استراحت!

خود من از این روش استفاده میکنم .... 1 ساعت تخصصی و نیم ساعت عمومی و 1 ساعت تخصصی و نیم ساعت عمومی ... که عمومی حکم همون استراحتمو داره!!
      یا این که میتونید 1 ساعت تخصصی ، 5 دقیقه استراحت ، 1 ساعت تخصصی ، 5 دقیقه استراحت داشته باشید و عمومی ها رو با مدت زمان نیم ساعته تنظیم کنید .

حین مطالعه از محیط درس دور نشین ... یعنی توی این 5 دقیقه نرید سراغ گوشیتون ... نرید توی خونه گشت بزنید!

وقتی چند درسو به این منوال خوندید ، 1 ساعت استراحت کنید که ترجیحا زمان خوراک ناهار یا شامتون باشه .
      بعدش دوباره به محیط درس برگردید و به همین منوال ...

6. Top | #186
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      همشهریم رتبه 31 منطقه 3 شد، پزشکی نیمسال دوم بهشتی قبول شد،والا نمیدونم منم توش موندم

من آبی زیاد شناخت ندارم، اما از کتابای کانون میگن سه سطحی زیستش خیلی خوبه
      دینی ک گاج بهترینه چرا ابی؟؟

خب پس سه سطحی رو هم میگیرم ... الان میکرو و فاگو رو هم دارم.

دینی نظام قدیم گاجو ، خانم سمیعی عارف مینوشت ، الان خیلی سبز مینویسه ... کتاب خوبی هست ولی طبق معمول خیلی سبز خیلی کادربندی مزخرفی پیدا کرده ....

از اونجایی که اصلا با خود درسنامه کتاب سازگار نیستم ، به نظرتون همین کتابو بگیرم و فقط آیات و نکاتشو توی کتاب دینی بنویسم و فقط توی تست زنی ازش استفاده کنم یا کلا برم گاج با مولف جدید بگیرم؟!

7. Top | #187
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

من به عنوان کسی که توی تابستون حداقل ساعت مطالعه ام 12 ساعت بوده و حتی بیشتر ، الان به این نتیجه رسیدم که ساعت مطالعه بالا واقعا اهمیت چندانی نداره ، حتی گاهی وقتا باعث کندی مطالعه و وقت تلف کردن و غیره میشه ...

شما اگر میخواید بازدهیتون بالاتر بره ، کاری به ساعت مطالعه نداشته باشید ...
      تایم مطالعه اتون رو تنظیم کنید ... با استراحت های کوتاه ... مثلا اینطوری نباشه که 2 ساعت زیست بخونید ، نیم ساعت استراحت!

خود من از این روش استفاده میکنم .... 1 ساعت تخصصی و نیم ساعت عمومی و 1 ساعت تخصصی و نیم ساعت عمومی ... که عمومی حکم همون استراحتمو داره!!
      یا این که میتونید 1 ساعت تخصصی ، 5 دقیقه استراحت ، 1 ساعت تخصصی ، 5 دقیقه استراحت داشته باشید و عمومی ها رو با مدت زمان نیم ساعته تنظیم کنید .

حین مطالعه از محیط درس دور نشین ... یعنی توی این 5 دقیقه نرید سراغ گوشیتون ... نرید توی خونه گشت بزنید!

وقتی چند درسو به این منوال خوندید ، 1 ساعت استراحت کنید که ترجیحا زمان خوراک ناهار یا شامتون باشه .
      بعدش دوباره به محیط درس برگردید و به همین منوال ...
      در نیم ساعت عمومی چی میخونید؟

8. Top | #188
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در نیم ساعت عمومی چی میخونید؟
      هرچی که وقت بشه ... دینی ... ادبیات ... عربی ... زبان ...

اگر نیم ساعت تمام شد و درس دینی تمام نشد ، بقیه اش میمونه برای پارت عمومی بعدی ... گفتم که ، حکم استراحتو داره ... هم فشار ذهن کاهش پیدا میکنه هم درس خونده شده هم استراحت و هم فاصله نگرفتن از درس ... اینجوری دروس عمومی هم خسته کننده نیستن

9. Top | #189
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وقتی تموم کنی هیچ کس نمیگه کمبل درس خوندی یا هاروارد فقط میگن پزشکی
      نه داداش من از خودتونم ������

آفرین هدفگذاریتو دوس دارم، بخون واسه بهترین رتبه ولی راضی باش ب کمترین امکانات

10. Top | #190
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من هر درس دینی رو تو2ساعت میخونم...سرعت خوندنم تو دینی و زیست یکی هست

هرچی که وقت بشه ... دینی ... ادبیات ... عربی ... زبان ...

اگر نیم ساعت تمام شد و درس دینی تمام نشد ، بقیه اش میمونه برای پارت عمومی بعدی ... گفتم که ، حکم استراحتو داره ... هم فشار ذهن کاهش پیدا میکنه هم درس خونده شده هم استراحت و هم فاصله نگرفتن از درس ... اینجوری دروس عمومی هم خسته کننده نیستن

11. Top | #191
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یا دکتر بزرگی میشی یا روحانی بزرگ

خارج از شوخی ، چون دیر به دیر دینی میخونی اینطوره

نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      من هر درس دینی رو تو2ساعت میخونم...سرعت خوندنم تو دینی و زیست یکی هست

12. Top | #192
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

خب پس سه سطحی رو هم میگیرم ... الان میکرو و فاگو رو هم دارم.

دینی نظام قدیم گاجو ، خانم سمیعی عارف مینوشت ، الان خیلی سبز مینویسه ... کتاب خوبی هست ولی طبق معمول خیلی سبز خیلی کادربندی مزخرفی پیدا کرده ....

از اونجایی که اصلا با خود درسنامه کتاب سازگار نیستم ، به نظرتون همین کتابو بگیرم و فقط آیات و نکاتشو توی کتاب دینی بنویسم و فقط توی تست زنی ازش استفاده کنم یا کلا برم گاج با مولف جدید بگیرم؟!
      اگه مولف عوض شدع پس دیگه خوب نیس، خیلی سبز بگیرین، البته من نکات مهمترو تو همون کمک درسی علامت میزدم واسه مرور سریع، ولی هر جور راحت ترین

13. Top | #193
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      وقتی تموم کنی هیچ کس نمیگه کمبل درس خوندی یا هاروارد فقط میگن پزشکی
      دقیقا، درود ب ذهن بازت

14. Top | #194
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقیقا، درود ب ذهن بازت
      ببخشید یه سوال تقریبا حاشیه ای شما از کی شروع کردید مطالعه برای کنکور 97 رو ؟ بعد اعلام نتایج 96؟
      ویرایش توسط _evil.girl : 15 آبان 1397 در ساعت 18:41

15. Top | #195
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط snoorafkan79 نمایش پست ها
      ببخشید یه سوال تقریبا حاشیه ای شما از کی شروع کردید مطالعه برای کنکور 97 رو ؟ بعد اعلام نتایج 96؟
      دقیقا بعد روز ازمون کنکور 96،فک کنم 17تیر بود

صفحه 13 از 23 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن