خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 23 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 333
    1. Top | #166
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام .
      یک سوال برام پیش اومد و اونم اینه که خب رتبه شما که خوبه چرا دانشگاه جندی شاپور؟
      خواست خودتون بوده ؟ با این رتبه چه دانشگاهای دیگه ای رو هم میتونستید برید؟

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

2. Top | #167
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها
      سلام .
      یک سوال برام پیش اومد و اونم اینه که خب رتبه شما که خوبه چرا دانشگاه جندی شاپور؟
      خواست خودتون بوده ؟ با این رتبه چه دانشگاهای دیگه ای رو هم میتونستید برید؟
      سلام
      دانشگاه جندی شاپور تیپ یکه و ب نظرم دانشگاه خوبیه، البته من پزشکی جاهای بهتر(تهران و شیراز و اصفهان و... ) قبول نمیشدم

3. Top | #168
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 76farshad نمایش پست ها
      سلام
      دانشگاه جندی شاپور تیپ یکه و ب نظرم دانشگاه خوبیه، البته من پزشکی جاهای بهتر(تهران و شیراز و اصفهان و... ) قبول نمیشدم
      جدا ؟ حتی نیم سال دوم ؟
      آخه من قبلا که آمار هارو نگاه میکردم مثلا این رتبه منطقه ۳ توی دانشگاه شیراز قبولی آورده بود !

الان از دانشگاهتون راضی هستید ؟ اساتیدش چطورن ؟!

( البته ببخشید اینقدر سوال میپرسم ها . به دو دلیله . یکی این که حدود رتبه ای که لازم دارم رو بدونم . و دوم این که هدفم یک دانشگاه به خصوصی هست به خاطر سطح بالای علمیش )

4. Top | #169
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

جدا ؟ حتی نیم سال دوم ؟
      آخه من قبلا که آمار هارو نگاه میکردم مثلا این رتبه منطقه ۳ توی دانشگاه شیراز قبولی آورده بود !

الان از دانشگاهتون راضی هستید ؟ اساتیدش چطورن ؟!

( البته ببخشید اینقدر سوال میپرسم ها . به دو دلیله . یکی این که حدود رتبه ای که لازم دارم رو بدونم . و دوم این که هدفم یک دانشگاه به خصوصی هست به خاطر سطح بالای علمیش )
      با رتبع من شهید بهشتی میشد قبول بشم ولی ب شرطی ک بوم تهران بودم، اونی ک شیراز قبول شده حتما بوم شیراز بوده.

اره دانشگاه خوبه،اساتید هم اکثرا خوبن،یکی دوتا استاد ضعیف هم داریم،اینجور ک شنیدم بهترین پزشکای عمومی رو اهواز داره، چون همه نوع بیماری دارن!!

5. Top | #170
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دادا تو هم ازون افرادی هستی که به سطح استادا و دانشگاه توجه میکنه هستی؟من که مقصد نهاییم فقط یاسوجه حالا اگه دانشگاه درو پیت تر بود که راحت تر 6سال بگذرونی پس میرم اونجا
      با رتبع من شهید بهشتی میشد قبول بشم ولی ب شرطی ک بوم تهران بودم، اونی ک شیراز قبول شده حتما بوم شیراز بوده.

اره دانشگاه خوبه،اساتید هم اکثرا خوبن،یکی دوتا استاد ضعیف هم داریم،اینجور ک شنیدم بهترین پزشکای عمومی رو اهواز داره، چون همه نوع بیماری دارن!!

6. Top | #171
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییتون باید دوتاشم برم ببینم .۱سوال دگه ازمون کانون بهتره یا گاج؟اگه کانون برم باید کتابای ابیشو بگیرم واس هر درس و و سوالات کانونم بزنم.ولی خیلیا میگن سوالاتش چرته.میدونم مساله سنجش خود ادمه که درس بخونه.فقط گفتم وقت واس سوالاتنم کانون نزارم که یدونشم تو اون سبکی کنکور نمیاد.رتبه ۱کنکور نمیدونم تبلیعه یا نه که گاج میرفت و میگن سوالات گاج شباهت به کنکور داره

7. Top | #172
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

یعنی بومی گزینی تا این حد؟!!!! ای داد ... 2 رقمی منطقه هم همینطوره؟ امیدی باقی نموند .

8. Top | #173
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      دادا تو هم ازون افرادی هستی که به سطح استادا و دانشگاه توجه میکنه هستی؟من که مقصد نهاییم فقط یاسوجه حالا اگه دانشگاه درو پیت تر بود که راحت تر 6سال بگذرونی پس میرم اونجا

برعکس من دقیقا خیلی برام مهمه که اساتیدش واقعا مجرب باشن

9. Top | #174
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عکس کارنامه 96 رو اشتباه گذاشته بودم، الان درستش کردم. البته من از نظر هزینه هم نمیتونستم برم آزاد!
      واقعا اولش شیو شدم...من تراز امسالم که سال دومم بود 9440 بود الان منتظر نتاج تکمیل ظرفیت ازادم.
      واقعا افرین باید گفت بهت...اونطور که من دیدم سال دومت نسبت به سال اول افت داشتی ولی سال سومت زدی ترکوندی همرو...ایول...حسابی موفق باشی

10. Top | #175
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      نه داداش من از خودتونم

آفرین هدفگذاریتو دوس دارم، بخون واسه بهترین رتبه ولی راضی باش ب کمترین امکانات

11. Top | #176
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نه داداش من از خودتونم ������

آفرین هدفگذاریتو دوس دارم، بخون واسه بهترین رتبه ولی راضی باش ب کمترین امکانات
      ورز چند ساعت مطالعه داشتین؟

12. Top | #177
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      مرسی از راهنماییتون باید دوتاشم برم ببینم .۱سوال دگه ازمون کانون بهتره یا گاج؟اگه کانون برم باید کتابای ابیشو بگیرم واس هر درس و و سوالات کانونم بزنم.ولی خیلیا میگن سوالاتش چرته.میدونم مساله سنجش خود ادمه که درس بخونه.فقط گفتم وقت واس سوالاتنم کانون نزارم که یدونشم تو اون سبکی کنکور نمیاد.رتبه ۱کنکور نمیدونم تبلیعه یا نه که گاج میرفت و میگن سوالات گاج شباهت به کنکور داره
      راستش نمایندگی کانون شهر ما خرید کتاب ابی رو اجباری نکرده بود منم نخریدم، ولی اینو قبول ندارم ک میگن سوالای کانون خوب نیستن، مثلا تو زیست بهترین سوالاتو کانون داره،من خودم اواخر خیلی گفتم شیمی کانون سخته ولی کنکور اسونع اخرشم دیدم کنکور سخت ترین شیمی رو برامون طرح کردن
      من سوالات گاج سال 96 رو دیدم، من ک شباهتی ندیدم، حالا نمیدونم 97 چطور بوده، اما کانون خوبه حساس نباشین

13. Top | #178
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

یعنی بومی گزینی تا این حد؟!!!! ای داد ... 2 رقمی منطقه هم همینطوره؟ امیدی باقی نموند .
      منطقه 2 هم حتما اینجوره متاسفانه

ناامید نشید تلاشتونو بیشتر کنین ایشاالله ب اون چیزی ک لایقش هستید میرسید
      ویرایش توسط 76farshad : 08 آبان 1397 در ساعت 18:24

14. Top | #179
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasinsh نمایش پست ها
      واقعا اولش شیو شدم...من تراز امسالم که سال دومم بود 9440 بود الان منتظر نتاج تکمیل ظرفیت ازادم.
      واقعا افرین باید گفت بهت...اونطور که من دیدم سال دومت نسبت به سال اول افت داشتی ولی سال سومت زدی ترکوندی همرو...ایول...حسابی موفق باشی
      خواهش میکنم داداش لطف داری
      ایشاالله ک قبول میشی

15. Top | #180
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      ورز چند ساعت مطالعه داشتین؟
      در طول سال روزی 8 ساعت، ی ماه آخر حساب نکردم ولی شاید 10

ولی ساعت مطالعه پرسیدن کمکی ب کسی نمیکنه،شاید شما کمتر نیاز داشته باشین شاید هم بیشتر، ک این بستگی ب پایه درسیتون، تمرکزتون، روش خوندنتون و سرعت خوندنتون داره

صفحه 12 از 23 نخستنخست ... 211121322 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن