خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 55 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 824
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

تایپک جامع پرسش و پاسخ پیرامون انتخاب رشته کنکور97

با سلام و خسته نباشید خدمت کنکوریهای97 عزیز...امیدوارم از نتیجتون رضایت نسبی رو داشته باشید

امسال هم مثل پارسال تایپک ویژه راهنمایی انتخاب رشته رو ایجاد کردم تا داوطلبان عزیز 97 بتونن در یک تایپک مستقل سوالاتشونو بپرسنو بنده و سایر دوستان باتجربه مثل سالهای گذشته تجاربمونو در اختیارتون میذاریم:

قبل از پرسیدن هر سوالی حتما نکات زیر را رعایت کنید + تایپک انتخاب رشته سال گذشته رو نگا کنید(در لینک زیر) :
      http://forum.konkur.in/thread54354.html

1.حتما بخش پیوستها+فصل اول و دوم دقیق مطالعه شود و اگر ابهامی وجود داشت در این تایپک پرسیده شود و سوالاتی که در دفترچه شماره یک و دو وجود دارد پاسخ نخواهیم داد
      2.ترتیب علاقه مندی رشته و دانشگاه بستگی به شرایط خاص داوطلب بوده وبر اساس شرایط فرد که مطلع هست انجام می پذیرد و فقط ترتیب راهنمایی های ما صرفا یه پیشنهاد خواهد بود
      3.بازار کار رشته های دانشگاهی رو حتما حتما خودتون از افراد متخصص این رشته ها تحقیق کنید..(لازم به اگاهی پیج اینستاگرام دانشگاه های صنعتی و علوم پزشکیا از چند روز قبل رشته های موجود دانشگاه خودشو داره معرفی میکنه و میتونید مستقیم با دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته ها صحبت کنید)
      4.در ضمن اعضای عزیز انجمن بهتره بجای ایجاد تایپکهای جداگانه انتخاب رشته سوالات خودتونو همین تایپک بپرسید+از پرسیدن و سوالات اسپم و حواشی بپرهیزید(از جمله علت کاهش ظرفیت حق خوری و سهمیه ایثارگران و...)+سولات مربوط به اپلای و تحصیلات خارج از کشور رو از انجمن مربوطه اپلای بپرسید
      5.در ضمن تمامی سوالات با جزییات و غیر تکراری باشه مثلا رتبه(کشوری+منطقه یا سهمیه ایثارگران) کدوم شهر و گروه ازمایشی هستین..حتما گفته شه..کدوم دانشگااها مدنظره روزانه شبانه ظرفیت مازاد پیام نور و پردیس....دقیق بگید در غیر اینصورت از پاسخگویی به سوالاتتون معذوریم
      +
      اعضای زیر حتما در این تایپک به سوالات شما عزیزان پاسخ میدن(+دانشجویان مهندسی پزشکی و علوم انسانی سالهای گذشته عضو شده در انجمن)

@dorsa20.
      @artim.
      @Last.Behi.
      @-AMiN-
      @rezagmi

و سایر دوستان مطلع و با تجربه

ویرایش توسط Ali.psy : 13 مرداد 1397 در ساعت 03:47

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      ی سوال داشتم اونم اینکه من پارسال برا نرفتن ب سربازی و پشت کنکور موندن پیام نور ثبت نام کردم
      اگر بخوام الان انتخاب رشته کنم حتما باید انصراف بدم از پیام نور؟
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان رتبه ۷۶۱۵ رشته معماری یا رشته صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان یا دانشگاه اصفهان در میاد.انتخاب رشته رایگان کی میتونه انجام بده دوستان

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در مورد انتخاب رشته سوخته توضیح میدید؟!
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      سلام
      ی سوال داشتم اونم اینکه من پارسال برا نرفتن ب سربازی و پشت کنکور موندن پیام نور ثبت نام کردم
      اگر بخوام الان انتخاب رشته کنم حتما باید انصراف بدم از پیام نور؟
      سلام
      نه سعید جان لازم نیست
      شما هر موقع قبول شدی و خواستی رشته جدید ثبت نام کنی برو انصراف بده که اطمینان داشته باشی از اینکه دیگه قرار نیست بمونی
      خوشا دیدار ما در خواب ...

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      دوستان رتبه ۷۶۱۵ رشته معماری یا رشته صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان یا دانشگاه اصفهان در میاد.انتخاب رشته رایگان کی میتونه انجام بده دوستان
      نظر شخصی من اینه که اگه حتی کسی گفت بهت پول میدم انتخاب رشته هم برات انجام میدم این کارو نکن
      کار سختی نیست با نرم افزار های تخمین قبولی و انتخاب رشته سوالی هم داشتی اینجا بپرس

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. رتبه منطقه من 4938 و رتبه کشوری من هم 20335 است. نمره کل من هم 8750. حالا به نظرتون بینایی سنجی و شنوایی سنجی امیدی هست؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان، به نظرتون با رتبه ۸۲۵ زیرگروه ۲ در منطقه ۳ شانسی برای دارو بهشتی روزانه دارم؟اهواز چطور؟
      ویرایش توسط arian24 : 13 مرداد 1397 در ساعت 21:32

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LORD KORD نمایش پست ها
      سلام. رتبه منطقه من 4938 و رتبه کشوری من هم 20335 است. نمره کل من هم 8750. حالا به نظرتون بینایی سنجی و شنوایی سنجی امیدی هست؟
      با رتبه ی شما دوست خودم 96 پرستاری ازاد قبول شد و حتی دولتی هم نیاورد !!!!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام شما سرپلی هستین درسته؟
      کیا از بچه های سرپل رتبشون خوب شده؟
      جریان تقلب چیه؟

ببخشید اگه سوالم غیر مرتبط با تاپیکه.
      ویرایش توسط tvflower : 13 مرداد 1397 در ساعت 16:47

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان لطفا جواب بدید
      با رتبه 1584 منطقه 3 و نمره تراز 9538
      با توجه به اینکه استان ما 30 پزشکی تعهدی میگکیره امیدی هست؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      الان کلا هنگم !!
      من با تراز شما یعنی 8700 شدم 15 هزار کشور بعد شما شدی 20 هزار ؟؟
      بعد چجوری منطقت شده 4900 ؟؟؟؟؟؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها

نظر شخصی من اینه که اگه حتی کسی گفت بهت پول میدم انتخاب رشته هم برات انجام میدم این کارو نکن
      کار سختی نیست با نرم افزار های تخمین قبولی و انتخاب رشته سوالی هم داشتی اینجا بپرس
      داداش الان با رتبه ۷۶۱۵ منطقه ۱ میشه چه رشته هایی در دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهان اورد؟

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیدونم به این تاپیک مربوطه یا نه ولی میپرسم
      سالهای قبل هم سنجش سامانه ی انتخاب رشته ی مجازی میداد بیرون یانه ؟؟
      و هر روز منتظرتر از دیروز

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      نمیدونم به این تاپیک مربوطه یا نه ولی میپرسم
      سالهای قبل هم سنجش سامانه ی انتخاب رشته ی مجازی میداد بیرون یانه ؟؟
      بله برای 96 اولین سالی بود که این سامانه راه اندازی شد،طبق چیزی که بنده پارسال دیدم افراد زیادی نبودن که راضی باشن، ولی خب امسال مثل اینکه هزینه اش رو کمتر کردن. برای رشته تجربی از فردا ساعت 2 بعد از ظهر و سایر رشته ها از همین الان قابل دسترسه

صفحه 1 از 55 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن