خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 146
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وقتی همچین تاپیک هایی میبینم وسوسه میشم پشت بمونم اما دیگه پشت دستم رو داغ کردم
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حرفاتون عین واقعیت بود..میشه کمکم کنین؟من کنکوری نظام جدیدم. ..

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      تاپیک بسیار مفیدی هست , ممنون از استارتر
      با این قسمت از حرف هات خیلی حال کردم , چون 100% درسته اما 99% از همونایی که براشون این تاپیک رو زدی درکش نمیکنن ...

نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      مثلا من میام میگم کنکور سوالاش خوب بودن بعد طرف میگه خب تو توی خونه نشستی اینارو زدی شرایط کنکور فرق داره خب بله که فرق داره اگه این شرایط روت اثر گذاشت میشی متوسط اما وقتی این شرایط رو خنثی کنی میشی رتبه برتر.
      کنکور خیلی ساده تره از اون چیزی که به نظر میاد.مثلا طرف اومده میگه سوالا امسال اندازه المپیاد بود:/ غولی به نام کنکور که توی ذهنت ساختی اینطورت میکنه و باعث میشه سوالا رو جوری ببینید که در واقع نیستن.فقط لازمه یه صدایی بیاد تو حوزه یا دوتا سوالو توی فلان درس نتونی جواب بدی .کل کنکورو میبازی بعد میای انجمن میگی کنکور سخت بود:/خب اونایی که تحت تاثیر این قرار نگرفتن میشن رتبه برتر.

سه تا موضوع مهم دیگه هم هست :

اول اینکه 1000 تا دیگه از این تاپیک ها بزنی نمیتونی اونی که خودش رو از عمد به خواب زده و چشم هاش رو بسته رو بیدار کنی ...
      چون خیلی ها خودشون هم میدونن که این توهم توطئه ای که دارن الکیه و رتبه شون نتیجه میزان تلاششون هست
      و اصن نباید ربطش بدن به تخمین رتبه سال های گذشته چون هر کنکوری شرایط خاص خودشو داره

دوم اینکه حتی به فرض دستکاری شدن رتبه ها , المپیادی بودن سوال ها و اضافه نشدن داوطلبان قوی ( 3 اصلی که دوستان روش تاکید دارن )
      تو همین انجمن عزیزانی رو داریم که رتبه دورقمی و سه رقمی آوردن
      پس میشده که رتبه برتر شد منتها حس و حال درس خوندن و تلاش کردن نبوده , ولی الان باید تقصیر رو انداخت گردن دیگران

سوم اینکه کسی که توان حفظ کردن گزینه ی زده شدش در جلسه کنکور رو در بیش از 200 تست داره
      اصولا نباید درس های حفظیش رو انقدر پایین ( در حد 30 یا 40 ) بزنه
      حتی نفر اول کنکور امسال هم درصدهایی که محاسبه کرده بود با کارنامه اش مقداری تفاوت داشت
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

ویرایش توسط Adolf_Hitler : 13 مرداد 1397 در ساعت 10:37

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من واقعا استعداد دارم این و خودم نمیگم تاحالا دبیری نبوده اینو نگه ولی حالم بدمیشه وقتی میبینم ازش استفاده نمیکنم حالم بد میشه وقتی کسایی هسن که میدونم نصف منم استعداد ندارن ولی ترازشون بالاتره بح که من خیلی خوبم ولی خب من از ابتدایی درسخون بودم ارادمم خوبه ولی نمیشه انگار. ..سالای قبل خوب خوندم تابستونم خوب شروع گردم ولی نمیدونم چرا این تراز کوفتی خوب نمیشه از پس تنها چیزی که برنمیام همینه. .میانگینم 6300 ولی خب خیلی کمه..مثلا من تمام تستای ریاضی میکرو رو واسه آزمون کار میکنم ولی لازم سرجلسه خوب نمیزنم درحالی که اصلا تستای میکرو واسم سختی نداره و شاید از هر 50تا دوتا نزده داشته باشم ولی سرجلسه انگار هول میشم
      ویرایش توسط Maryam.kh.k : 13 مرداد 1397 در ساعت 10:43

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1-میشه بگین چرا حتی بعد بارها و بارها خوندن متن زیست بازم واسه مرور کلی وقت میخوام؟حس میکنم وسواس عجیب دارم ..مثلا گاهی وقت کل تستای یه فصل ریاضی رو میزنم 90%هم درست زدم ولی حس میکنم هیچی بلد نیستم دوباره از اول میزنم همه رو...
      2-ساعت مطالعم بالاس ولی بازم نمیتونم به همه مطالب برسم..واسه عمومی اصلا وقت نمیکنم. ..عمومیم هم متوسطه. ..
      3-بعد اینکه تو ریاضی و فیزیک هیچ وقت احساس تسلط ندارم همش حس میکنم کلی نکته هست که نمیدونم. ..بنظرتون واسه تابستان سه منبع کار میکنم کافیه؟سطح تستاشون متوسطه. ..
      4-میشه بگین چه تعداد تست تو یه ساعت واسه هردرس معقوله؟ میخوام بدونم کندم یا نه.
      5- 400تست فیزیک واسه یه آزمون تعداد زیادیه؟ببخشید شاید سوال مسخره ای باشه ولی میخوام مقایسه کنم
      ویرایش توسط Maryam.kh.k : 13 مرداد 1397 در ساعت 10:45

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مثلا الان در طول دو هفته آزمون وقت نمیکنم مطالب حفظی مثل زیست و چندبار مرور کنم...بنظرتون تسلط روی زیست باید چقدر باشه که طول سال اذیت نشم؟یعنی باید واسه طول سال فقط یه مرور بمونه
      ویرایش توسط Maryam.kh.k : 13 مرداد 1397 در ساعت 10:55

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستی این کانال که گفتید کجاس؟ببخشید کلی سوال شد

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم از تاپیک خوبتون.میشه بگین یه دانش انوز تحربی که پارسال ترازش زیر ۶۰۰۰ بوده و الان هدفش رسیدن به ۷۰۰۰ هست تو تابستون روزانه باید چند تست کار کنه؟ اصلا روش مطمین پیشرفت و رو به جلو رفتن چیه؟ ممنونم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه زیست روزانه ۵۵ تست میکرو در ۲ ساعت کافیه ؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli_j_p نمایش پست ها
      واسه زیست روزانه ۵۵ تست میکرو در ۲ ساعت کافیه ؟
      واقعا میرسی ؟خیلی تحلیلشون وقت میبره

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش دخترم کنکوریه.تست میکرو میزنه و نکاتش رو وارد کتاب درسی میکنه.من حس میکنم باید دوساعت هم واسه خوندن کتاب درسیش بذاره

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      دقت کن شب قبل از هر روز نوشتم درسنامه اون درس
      سلام محسن جان شرمنده صحبتم بی ربطه به موضوع ولی فک کنم بهترین جا همینجا باشه
      من نظام جدیدم و دارم میرم 12
      میخواستم بدونم قلمچی تو سال آخر موضوعاته مرتبطو تو آزمونش با هم میاره؟
      مثلا تابع ما که تو سه سال پراکنده هستو باهم میاره؟ برا شما همینطور یود؟
      بعد ی سوال دیگه من الان دارم ریاضی پایه مهر و ماه رو میخونم این کتاب تابع دوازدهومو مثلثاتو جامع داره
      اما مثلا برا ی بخشه تابع مثه ترکیب توابع کلا 40 50 تا ازش تست داره به نظرت کم نیس؟ تابع اجمعین رو هم 400 450 تسته همینارو آدم چند بار بزنه کفاف میده؟
      و آخرین سوال . من زیستم تو سال خوب بود آخرین آزمون سنجش 96 زدم ی دور تو تابستون خوندم دهم و یازدهمو گذاشتم فعلا کنار که شهریور دوباره مرور کنم چون بنظرم وسلط رو زیست راحت تره تا ریاضیو شیمی نظدت چیه؟
      ویرایش توسط AmirNSB : 13 مرداد 1397 در ساعت 11:21

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      تاپیک بسیار مفیدی هست , ممنون از استارتر
      با این قسمت از حرف هات خیلی حال کردم , چون 100% درسته اما 99% از همونایی که براشون این تاپیک رو زدی درکش نمیکنن ...

سه تا موضوع مهم دیگه هم هست :

اول اینکه 1000 تا دیگه از این تاپیک ها بزنی نمیتونی اونی که خودش رو از عمد به خواب زده و چشم هاش رو بسته رو بیدار کنی ...
      چون خیلی ها خودشون هم میدونن که این توهم توطئه ای که دارن الکیه و رتبه شون نتیجه میزان تلاششون هست
      و اصن نباید ربطش بدن به تخمین رتبه سال های گذشته چون هر کنکوری شرایط خاص خودشو داره

دوم اینکه حتی به فرض دستکاری شدن رتبه ها , المپیادی بودن سوال ها و اضافه نشدن داوطلبان قوی ( 3 اصلی که دوستان روش تاکید دارن )
      تو همین انجمن عزیزانی رو داریم که رتبه دورقمی و سه رقمی آوردن
      پس میشده که رتبه برتر شد منتها حس و حال درس خوندن و تلاش کردن نبوده , ولی الان باید تقصیر رو انداخت گردن دیگران

سوم اینکه کسی که توان حفظ کردن گزینه ی زده شدش در جلسه کنکور رو در بیش از 200 تست داره
      اصولا نباید درس های حفظیش رو انقدر پایین ( در حد 30 یا 40 ) بزنه
      حتی نفر اول کنکور امسال هم درصدهایی که محاسبه کرده بود با کارنامه اش مقداری تفاوت داشت
      همین که یه نفر با این حرفا یه جرقه ای تو مغزش بخوره کافیه
      بقیه حرفاتم که قبول دارم
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli_j_p نمایش پست ها
      راستش دخترم کنکوریه.تست میکرو میزنه و نکاتش رو وارد کتاب درسی میکنه.من حس میکنم باید دوساعت هم واسه خوندن کتاب درسیش بذاره
      بله موفق باشن..چه مادر خوبی

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نميشه يه حرفي رو زد و بعد گفت كه خواهشا جوابي ندين به حرفم!
      يه استدلال عجيبي كه در قبال حضرات مفت خور سهميه اي هست اينه كه تو باس بيشتر ميخوندي!!!حتي بعضا دوستان مخالف اين سهميه هم ناآگاهانه از اين استدالال غلط و بي ربط استفاده ميكنن
      يني حضرت عباسي خودتون از اين استدلال يا همون ماسمالي مضحك خندتون نميگيره؟!!!!
      هر سال دارن با انواع سهميه ها هم حق خوري ميكنن و خندان به ريش ما وارد دانشگاه ميشن و هم با اعصاب و روانمون بازي ميكنن! بعد بگيم خب اشكال نداره ما باس بيشتر تلاش كنيم!
      چرا دو تا موضوع بي ربطو به هم متصل ميكنيد!
      بله هر فردي واسه رسيدن به رشته ي مورد علاقش بايد تلاش زياد بكنه و بهانه ي بي مورد نياره!ولي اين حقيقت كه حضرات مفت خور حق بسياري رو ميخورن عوض ميشه؟
      بحث تلاش جداس
      بحث اعتراض يه اين ناعدالتيم جداست و اين دو تا را اصلا با هم قاطي نكنين!

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)