خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

دین و زندگی کنکور خیلی سبز یا گاج؟

سلام...شاید بدونین ولی مثل اینکه خیلی سبز ویرایش جدید و به قول خودش کامل دین و زندگی رو منتشر کرده.اونابب که خوندن..به نظرتون دین و زندگی کنکور گاج بهتره یا خیلی سبز؟ کدوم رو بگیرم بهتره؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره من یه درسیشو که تو سایت گذاشته دیدم
      تقریبا تو مایه های گاج شده ولی نه کامل
      و به نظر من گاج بهتره
      چون منظم تره و بیانش به بیان کتاب شبیهه(واسه دین و زندگی باید متن خود کتاب باشه نه خلاصه شده یا تغییر جملات چون کمک میکنه واسه درصد بهتر آوردن)
      همینطور چون تازه ویرایش شده
      غلط های احتمالی هم داره و از این نظر به گاج اطمینان بیشتری هست چون اگر غلطی داشته باشه کمتره

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      آره من یه درسیشو که تو سایت گذاشته دیدم
      تقریبا تو مایه های گاج شده ولی نه کامل
      و به نظر من گاج بهتره
      چون منظم تره و بیانش به بیان کتاب شبیهه(واسه دین و زندگی باید متن خود کتاب باشه نه خلاصه شده یا تغییر جملات چون کمک میکنه واسه درصد بهتر آوردن)
      همینطور چون تازه ویرایش شده
      غلط های احتمالی هم داره و از این نظر به گاج اطمینان بیشتری هست چون اگر غلطی داشته باشه کمتره
      مرسیییی محمد جان.پس همون گاج رو میگیرم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فقط گاج

5. Top | #5
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      gaj

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نشرالگو دارم تا حالا نخوندمش میشه بگید چه مزیت های گاج نسبت به الگو داره

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jammd نمایش پست ها
      من نشرالگو دارم تا حالا نخوندمش میشه بگید چه مزیت های گاج نسبت به الگو داره

هر 2 تا از لحاظ محتوایی شباهت زیادی بهم دارن ولی تو بعضی از جهات با هم تفاوت دارن مثلا گاج اومده برای ترکیب مفاهیم احادیث/آیات/متن کتاب کادر های مجزایی در نظر گرفته ولی الگو متاسفانه این نظم رو نداره و کلا نکات ترکیبیش درهمه ولی یه چیز خوب که الگو داره اینه که متن کتاب رو به صورت درختی اورده که خودش باعث میشه مطالب تو ذهن بهتر طبقه بندی بشن ولی یه چیز بدی که داره برعکس گاج از یک رنگ استفاده کرده که باعث میشه آدم یکمی موقع مطالعه خسته بشه به هر حال دوست عزیز هرچی کتاب جامع تو بازار برای دین و زندگی هست برای به دست اووردن درصد 60/70 کافیه چون اکثرا عین متن کتابو اووردنه و هر موولفی بسته به سواد خودش آیات رو تفسیر کرده و اگه هم تونسته نکات ترکیبی رو هم اوورده ولی چیزی که باعث برتری گاج شده منظم بودن ساختار کتاب هستش+مطمئن بودن از استفادش چون اکثر رتبه های برتر از همین کتاب گاج استفاده می کردن به هر حال طبق چیزی که تو سایت دکتر اناری هست بهترین کتب دین و زندگی رو فعلا گاج+اندیشه فائق معرفی کردنه که در سال گذشته الگو هم جز برترین ها بود!!!!​موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گـــاج بهترینه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بازم از ون سوالات تکراری

یا گاج یا نشر الگو رو بخونین ! هردو عالین !
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن