خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

" آموزش ابتدایی برای آقایون خوبه یا نه "

سلام خدمت دوستان
      سوالی در مورد انتخاب رشته داشتم ( لطفا بخونید )
      امسال برای دومین بار کنکور دادم و هدفم این بود با رتبۀ خوب یکی از رشته های دانشگاه فرهنگیان رو انتخاب کنم ... علاقۀ زیادی هم به دبیری علوم اجتماعی ، دبیری تاریخ ، راهنمایی و مشاوره و شاید زبان و ادبیات فارسی دارم ...
      متاسفانه رتبه خوبی نیاوردم ولی در کمال ناباوری فرهنگیان مجاز شدم ... از طرفی امسال از علوم اجتماعی و تاریخ خبری نیست و فقط از شهرستان ما آموزش ابتدایی (10 نفر) ، زبان و ادبیات (3 نفر) و راهنمایی و مشاوره (1 نفر) میگیرن ... به مابقی رشته ها 1 درصد هم علاقه ندارم ...
      حالا موندم چه کار کنم ... شانس خیلی کمی دارم که راهنمایی و مشاوره و حتی زبان و ادبیات قبول بشم ... صد در صد کسانی که رتبه بهتری آوردن رو جذب میکنن ...
      تنها چیزی که برام میمونه آموزش ابتدایی هست !!! آیا به نظرتون آموزش ابتدایی نسبت به مابقی رشته های فرهنگیان ارزش داره ؟اصن امکان پیشرفت تو این رشته وجود داره ؟
      قبل از اعلام نتایج قرار بر این بود که برای سال سوم کنکور بدم ولی وقتی نتایج که اومدکلا برنامه تغییر کرد ... می تونم اولویت بندی کنم برای انتخاب رشته ولی میترسم آموزش ابتدایی رو بزنم؟!
      اگر نظری دارید دریغ نکنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بالا باش

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      باتوجه به حقوق دبیری و آموزش ابتدایی فک کنم این رشته درصورت نداشتن شغل دوم برای آقایون ب هیچ وجه مناسب نیست...البت بنده خودمم قراره آموزش ابتدایی بزنم(ب اجبار خانواده)

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      حقیقتش امروز داشتم با یکی از دوستانم حرف میزدم بهم گفت حقِ تو آموزش ابتدایی نیست! نه اینکه بد باشه ولی هدفت بالا بالاها بود ...
      معدل خوبی هم داشتم ... در هفته یه ساعت مطالعه مشخص داشتم و تست هم روزانه میزدم ... میخوام بگم آدم صفر کیلومتر نیستم ..
      شهریور پارسال که شروع به خوندن کردم هدفم علوم قضایی بود و تا دی ماه هم خوب پیش رفتم ولی از دی به اینور کم آوُردم ... هدفم تغییر کرد و به فرهنگیان قانع شدم ... تلاشمم کم شد و متاسفانه به این روز افتادم ... اگرم فک و فامیل فضول هم داشته باشین دیگه بدتر ... دوستانی که پشت کنکور موندن خوب متوجه میشن که چی میگم
      خلاصه از یه بابایی وقت گرفتم برای انتخاب رشته موندم چه کنم ؟!!! ( آن کلاف سردرگم منم )

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-RI نمایش پست ها
      حقیقتش امروز داشتم با یکی از دوستانم حرف میزدم بهم گفت حقِ تو آموزش ابتدایی نیست! نه اینکه بد باشه ولی هدفت بالا بالاها بود ...
      معدل خوبی هم داشتم ... در هفته یه ساعت مطالعه مشخص داشتم و تست هم روزانه میزدم ... میخوام بگم آدم صفر کیلومتر نیستم ..
      شهریور پارسال که شروع به خوندن کردم هدفم علوم قضایی بود و تا دی ماه هم خوب پیش رفتم ولی از دی به اینور کم آوُردم ... هدفم تغییر کرد و به فرهنگیان قانع شدم ... تلاشمم کم شد و متاسفانه به این روز افتادم ... اگرم فک و فامیل فضول هم داشته باشین دیگه بدتر ... دوستانی که پشت کنکور موندن خوب متوجه میشن که چی میگم
      خلاصه از یه بابایی وقت گرفتم برای انتخاب رشته موندم چه کنم ؟!!! ( آن کلاف سردرگم منم )
      امان از فک و فامیل ...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بالا باش

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دبیری واسه یه آقاشغل خوبی نیست پشتوانه مالی اینده تونو تضمین نمیکنه...من اگه میخواستم انتخاب رشته کنم توانسانی به ازادفکرمیکردم حقوق یاحسابداری دردرجه اول یامشاوره و روانشناسی...درسته الان همه میگن اشباع شده ولی اگه زرنگ باشین ادامه تحصیل بدین میتونید به درامدبالابرسیدیه سر به مراکزمشاوره شهرتون بزنیدوازقیمتاپرس وجوکنیدکاملامتوجه حرفام میشین.باشرایط"فعلی" دبیری واسه یه اقاخوب نیست فارغ ازکلاسای خصوصی میگم ولی رشته هایی که گفتم مثل یه شمشیردولبه س یاشمارامیرسونه به درامدچندده میلیونی درماه یاازحقوق یه دبیرپایینترهمه چیزبستگی به خودتون داره موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)