خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

نظر شما درباره موقعیت شغلی پیراپزشکی ها؟

سلام دوستان
      من جوابم اصلا اونچیزی که میخواستم نشده و میدونم سهیمه ها قاطی شدن با ما ولی در کل باز چیز قانع کننده ای قبول نمیشم
      برا انتخاب رشته ،رشته های زیر مدنظرمه خواستم هرکی بر اساس موقعیت شغلی و درآمد و نه بر اساس علاقه... یه رتبه بندی و اولویت بندی بین رشته های زیر داشته باشه تا منو از سردرگمی نجان بده
      رشته های :
      فیزیوتراپی
      بینایی سنجی
      شنوایی سنجی
      کار درمانی
      گفتار درمانی
      پرتو شناسی
      پرتو درمانی
      اعضا مصنوعی
      هوشبری

با تشکر از همه اونایی که نظر میدن

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrnima نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من جوابم اصلا اونچیزی که میخواستم نشده و میدونم سهیمه ها قاطی شدن با ما ولی در کل باز چیز قانع کننده ای قبول نمیشم
      برا انتخاب رشته ،رشته های زیر مدنظرمه خواستم هرکی بر اساس موقعیت شغلی و درآمد و نه بر اساس علاقه... یه رتبه بندی و اولویت بندی بین رشته های زیر داشته باشه تا منو از سردرگمی نجان بده
      رشته های :
      فیزیوتراپی
      بینایی سنجی
      شنوایی سنجی
      کار درمانی
      گفتار درمانی
      پرتو شناسی
      پرتو درمانی
      اعضا مصنوعی
      هوشبری

با تشکر از همه اونایی که نظر میدن
      شدیدا سوال منم هست ... جوااااااااااااب ؟؟؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      لطفا یکی پاسخ بدههه

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فیزیوتراپی(اونم واسه مهاجرت)
      بقیه رشته ها یه بازار کار دارن که تقریبا اشباع هستش
      حالا طبق روال گذشته من باید یاد آوری کنم یه سری عوامل این بدبختی که یکیشون همین تعهد هستش . راحت بگم تو چند سال آینده بازار کار علوم پزشکی رو بشدت نابود خواهند کرد چون با تربیت اینا دیگه لازم نیست اونقدرا که میخوان نیرو استخدام کنن و به محض تموم شدن طرح اینا ورودی های تعهد بعدی رو جاشون میزارن یه چیزی شبیه همین سربازی که به گفته سرلشکر باقری هزینه هر کادر 5 برابر هر سربازه خب معلومه خرج نمیکنن استخدام کنن میان وظیفه یه عده قرار میدن این کار رو تا پول ندن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من رتبه ی کل من در سهمیه منطقه یک شده 1086 ولی زیرگروه یک شده 2200و در زیر گروه دو شده 1500 الان من باکدوم رتبه و به چی میتونم فکر کنم..؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      Up

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام فیزیو کاردرمانی شنوایی اعضای مصنوعی بینایی گفتار دربیشتردانشگاه ها دانشکده جدا دارن به اسم توانبخشی وزیرنظرپیرانیستن،دراین چندرشته توانبخشی بستگی به علاقت داره اماازلحاظ درآمدفیزیو بالاتره بعدش بینایی کاردرمانی شنوایی وبقیه رشته هاش، اگررتبت به فیزیونمیخوره ببین کدوم یکیشون به علاقه داری ازلحاظ راحتی بینایی وشنوایی کارشون راحت تره اماخب درآمدشون ازفیزیو کمتره کاردرمانی هم سخته کارش وعلاقه میخواد درآمدشم بستگی به شخص داره(خودم کاردرمانی میخونم)،گفتارهم به مراتب درآمد وبازار کارش کمتره،درباره اعضای مصنوعی زیاداطلاع ندارم امااگرعلاقه به طراحی وفیزیک علاقه داری گزینه مناسبیه ومیتونی درآمدخوب داشته باشی،اماپرتوشناسی یارادیولوژی بازارکارش تاحدودی اشباع شده ودرآمدشم مثل بینایی فیزیو کاردرمانی وشنوایی نیست. درباره پرتودرمانی هم اطلاع کافی ندارم 4دانشگاه فکرکنم دانشجومیگیره،هوشبری هم کارش به نسبت آسونه اما بازارکارش روبه اشباع درآمدشم برااساس تعداد شیفت وبیمارستان هست که شبیه به رادیولوژی درآمدش،رشته ها روفقط براساس درآمد وبازار کار نزن علاقه مهمه مثلا یه کاردرمان بدون علاقه کاربالین نمیتونه کنه..امیدوارم مفید بوده باشه
      ویرایش توسط علی.. : 13 مرداد 1397 در ساعت 20:47

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی.. نمایش پست ها
      سلام فیزیو کاردرمانی شنوایی اعضای مصنوعی بینایی گفتار دربیشتردانشگاه ها دانشکده جدا دارن به اسم توانبخشی وزیرنظرپیرانیستن،دراین چندرشته توانبخشی بستگی به علاقت داره اماازلحاظ درآمدفیزیو بالاتره بعدش بینایی کاردرمانی شنوایی وبقیه رشته هاش، اگررتبت به فیزیونمیخوره ببین کدوم یکیشون به علاقه داری ازلحاظ راحتی بینایی وشنوایی کارشون راحت تره اماخب درآمدشون ازفیزیو کمتره کاردرمانی هم سخته کارش وعلاقه میخواد درآمدشم بستگی به شخص داره(خودم کاردرمانی میخونم)،گفتارهم به مراتب درآمد وبازار کارش کمتره،درباره اعضای مصنوعی زیاداطلاع ندارم امااگرعلاقه به طراحی وفیزیک علاقه داری گزینه مناسبیه ومیتونی درآمدخوب داشته باشی،اماپرتوشناسی یارادیولوژی بازارکارش تاحدودی اشباع شده ودرآمدشم مثل بینایی فیزیو کاردرمانی وشنوایی نیست. درباره پرتودرمانی هم اطلاع کافی ندارم 4دانشگاه فکرکنم دانشجومیگیره،هوشبری هم کارش به نسبت آسونه اما بازارکارش روبه اشباع درآمدشم برااساس تعداد شیفت وبیمارستان هست که شبیه به رادیولوژی درآمدش،رشته ها روفقط براساس درآمد وبازار کار نزن علاقه مهمه مثلا یه کاردرمان بدون علاقه کاربالین نمیتونه کنه..امیدوارم مفید بوده باشه
      دمت گرم دادا... فقط این کاردرمانی که گفتی... من خیلی به فیزیو علاقه دارم و میگن کاردرمانی تقریبا همونه.... درسته؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      تفاوت هایی دارن کاردرمانی نگاه کل گرا داره وهمانطور که ازاسمش پیداست قراره باکاروفعالیت های هدفمند درمان کنه البته گذاشتن اسم کاردرمانی هم ایراد داره،فیزیوتراپی بیشتر ازدستگاه استفاده میکنه اماکاردرمانی بااستفاده ازدست وحتی چیزایی که خودکاردرمان خلق میکنه درمان میکنه وشایدباچیزهایی درمان کنیم که یکی ازبیرون بگه آخه این چه کاریه مخصوصا درکودکان..اماخب این خیلی مختصر بود به این سایت سربزن مقاله خوبی نوشتن درباره تفاوتاشون
      کاردرمانی - تفاوت کاردرمانی با فیزیوتراپی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      تفاوت هایی دارن کاردرمانی نگاه کل گرا داره وهمانطور که ازاسمش پیداست قراره باکاروفعالیت های هدفمند درمان کنه البته گذاشتن اسم کاردرمانی هم ایراد داره،فیزیوتراپی بیشتر ازدستگاه استفاده میکنه اماکاردرمانی بااستفاده ازدست وحتی چیزایی که خودکاردرمان خلق میکنه درمان میکنه وشایدباچیزهایی درمان کنیم که یکی ازبیرون بگه آخه این چه کاریه مخصوصا درکودکان..اماخب این خیلی مختصر بود به این سایت سربزن مقاله خوبی نوشتن درباره تفاوتاشون👇
      کاردرمانی - تفاوت کاردرمانی با فیزیوتراپی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن