خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AY$AN نمایش پست ها
      اتفاقا به خاطر اینکه دختر هستم خانوادم مخالفت میکنن که نرم... پرس و جو هم کردم اما هر کس یه چیزی میگه
      دیگه تصمیم گرفتم خودم واردش بشم دیگه هر چی شد، شد!
      خیلی ممنون، پس کلاس هاش رو شرکت میکنم
      انجام وظیفه بود .انشالله که موفق باشید

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر من اگه درامد خوب باشه علاقه خود به خود ب وجود میاد ولی اگه علاقه باشه ولی درامد نباشه کم کم علاقه هم میره چون علایق ما که فقط کار نیست

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elanor نمایش پست ها
      انجام وظیفه بود .انشالله که موفق باشید
      لطف کردید، همچنین
      منتظر فرصت مناسب نباش...همین فرصتو بگیرو و مناسبش کن...

4. Top | #19
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elanor نمایش پست ها
      ببین رشته کامپیوتر گستردگی خیلی زیادی داشت و چیزایی که تو دانشگاه یاد دادن صرفا یه سری چیزنظری بود با دو ترم برنامه نویسی که اونم اگه خودت نشینی پاش و جداگانه کارنکنی فایده نداره و مهم ترین چیز درباره رشتمون این بود که چیزای کابردی مثل طراحی سایت انواع برنامه نویسی کار با شبکه و سیستم های امنیتی رو چیز خاصی بهمون نگفتن یعنی باید میرفتیم کلاس بیرون یاد میگرفتیم
      یعنی کسی که دانشگاه نرفته همینارو میتونست مجتمع فنی یاد بگیره یا حتی خودش و دیگه وقتشم تلف نمیشد:yahoo
      (20):
      من اینارو بعدا که فارغ التحصیل شدم و رفتم دنباله کار فهمیدم
      که بعدش دیگه تقریبا نسبت به رشته ام زده شدم مخصوصا که دوره ماهمه مهندسی میرفتن و الان نصف مملکت مهندسن
      ولی درباره رشته های تجربی حداقلش اینه که باید بعدش کار اموزی بری یک سال و خورده ای و از یه ترم به بعدم همش تو بیمارستان کلی خودش تجربه میشه
      ولی الان من اگه دوباره بر میگشتم دبیرستان قطعا تجربی رو انتخاب میکردم که اون زمان ازش متنفربودم والان فهمیدم تنفر نسبت به چیزی که باهاش اشنا نیستی خیلی غلطه حداقل ادم باید با چند نفر که دارن اون رشته رو تحصیل میکنن صحبت کنه
      سلام به نظرتون من یه رشته دیگه به غیر از کامپیوتربخونم و در کنارش برنامه نویسی رو کلاس برم، خوبه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن