خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      تبریک دکترشماکنکوراولی بودید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ماکه سرنوشت توکنکوراول همین97بدنوشت
      ان شاالله 98حقموازکنکورمیگیرم
      ببخشیددکترچی باعث شدفیزیکتون روعالی بزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ایشالا 98 بترکونید
      فیزیک و خیلی دوس داشتم تقریبا تو بیکاریام تست سنگین فیزیک میزدم و خودمم تست تالیف میکردم که چنتاش تو کنکور اومد

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiirsd21 نمایش پست ها
      ایشالا 98 بترکونید
      فیزیک و خیلی دوس داشتم تقریبا تو بیکاریام تست سنگین فیزیک میزدم و خودمم تست تالیف میکردم که چنتاش تو کنکور اومد
      برا ریاضی آی کیو خیلی سخت نیست ؟ فک کنم کمی غیر استاندارده ؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام و عرض تبریک
      میشه بگید روزانه حدودا چند تست میزدین؟ منظورم جمع دروس روزانه س.
      واسه فیزیک یک قدم تا صد گاج رو میزدین؟
      واسه زیست خود کتاب درسی رو چند دور خوندین؟
      ممنونم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لطفا ساعت مطالعه تون در تابستان اخر و سال تحصیلی رو هم بگید.ممنون

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تبریک دوست عزیز, لطفا نحوه مطالعه زیست رو بگید, ممنونم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      برا ریاضی آی کیو خیلی سخت نیست ؟ فک کنم کمی غیر استاندارده ؟؟؟
      بله سطحش بالاس (فک میکنم خیلی سبز بهتره )
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli_j_p نمایش پست ها
      سلام و عرض تبریک
      میشه بگید روزانه حدودا چند تست میزدین؟ منظورم جمع دروس روزانه س.
      واسه فیزیک یک قدم تا صد گاج رو میزدین؟
      واسه زیست خود کتاب درسی رو چند دور خوندین؟
      ممنونم
      عدد خاصی نداشت اما بدون ازمونایی ک میزدم حدود2500 تا تو 10 روز مطالعم تا قبل عید تست میزدم (بعد عید حدود روزی 400 تا)
      گاج نمی خوندم اما یک قدم تا 100 هاش برا درصد 60 ب بالا خوبن
      کتاب درسی رو زیاد میخوندم تا مسلط شم (شاید 10 دور هر فصل رو میخوندم)

لطفا ساعت مطالعه تون در تابستان اخر و سال تحصیلی رو هم بگید.ممنون
      تو تابستون حدود 45 ساعت بود که بهم ضربه زد چون کم بود(شما بیشتر بخونید)
      طی سال هم هفته ای حدود 60 ساعت
      نقل قول نوشته اصلی توسط ffatemeh نمایش پست ها
      تبریک دوست عزیز, لطفا نحوه مطالعه زیست رو بگید, ممنونم
      اول یه دور سریع یه فصل رو میخوندم ک متوجه بشم درمورد چیه بعد یه زیر فصل(گفتار) رو دقیق یکی دو دور میخوندم بعد تست میزدم و پاسخ رو کامل بررسی میکردم و نکات رو یادداشت میکردم
      البته قسمت هایی رو که اشتباه میزدم دوباره از رو کتاب میخوندم . البته تمام گزینه ها باید به یه طوری توجیه میکردم تا ببینم یادم مونده یا نه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام و تبریک. ۲ سوال:۱- زیست رو فصل به فصل میخوندی یا مبحثی؟ مثلا وقتی گیاهی فصل ۲ دوم رو میخوندی صبر میکردی به فصل ۶ برسی تا دوباره گیاهی بخونی یا کل گیاهی رو با هم و جدا از فصول دیگه میخوندی؟
      ۲- اگه میشه یه مقدار بیشتر درمورد مشکل خواب و کمبود ویتامین توضیح بدین چون خودم هم خوابم زیاده و میخوام اگه آزمایش خاصی داره محض اطمینان انجام بدم.
      ممنون و موفق باشی

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -sms- نمایش پست ها
      سلام و تبریک. ۲ سوال:۱- زیست رو فصل به فصل میخوندی یا مبحثی؟ مثلا وقتی گیاهی فصل ۲ دوم رو میخوندی صبر میکردی به فصل ۶ برسی تا دوباره گیاهی بخونی یا کل گیاهی رو با هم و جدا از فصول دیگه میخوندی؟
      ۲- اگه میشه یه مقدار بیشتر درمورد مشکل خواب و کمبود ویتامین توضیح بدین چون خودم هم خوابم زیاده و میخوام اگه آزمایش خاصی داره محض اطمینان انجام بدم.
      ممنون و موفق باشی
      زیست رو تو ازمونای مبحثی ،مبحثی خوندم
      معمولا ایرانیا مشکل کمبود ویتامینای گروه b و dدارن که ویتامین ب رو هوشیاری خیلی تاثیر داره البته موارد دیگه ای هم هس مثل اهن و...
      یه بسته قرص جوشان بگیر و هرروز یکی بخور
      فقط دقت کن مولتی ویتامین باشه و اگ املاح معدنی هم داشته باشه خوبه(قبلا بسته ای 10 ت بود)

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.مصاحبه فوق العاده ای بود.انشالا همیشه موفق باشید
      برای فیزیک هم پایه هم پیش مبتکران خوندید؟
      تو پایه خیلی خلاصه نبود درسنامه هاش..؟میخوندید درسنامه هارو از پس تستارو برمیومدید؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم از راهنمایی مفیدتون.میشه ساعت مطالعه زیست و شیمی پایه رو بگید.هر روز هر دو رو میخوندین؟ حقیقتش من خودم کنکوری نیستم.واسه دخترم میپرسم.دوازدهمه.از اول تابستون کتابای درسی رو توی یه ماه خوند و از مرداد تست زنی رو شروع کرد.کلاس زیست عمارلو و ریاضی مقدمی نیا میره دوشنبه ها بعد از مدرسه.کلا دوشنبه ساعت مطالعه نداره.واسه همین من نگرانم ساعت مطالعه ش کافی نباشه.حدود ۵۰ ساعت هفتگیه.البته هبته ای دو روز هم مدرسه میره واسه دروس دوازدهم.
      تست روزانه ش حدود ۱۷۰ هست.نگرانه که به هدفش نرسه چون پارسال تراز قلمچی پایین تر از ۶۰۰۰ بود..ممنون میشم تجربیات خودتون رو بگید.چطور به تراز بالا برسه.امیدوارم شاد و پیروز باشید

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      سلام.مصاحبه فوق العاده ای بود.انشالا همیشه موفق باشید
      برای فیزیک هم پایه هم پیش مبتکران خوندید؟
      تو پایه خیلی خلاصه نبود درسنامه هاش..؟میخوندید درسنامه هارو از پس تستارو برمیومدید؟
      فیزیک 3 مبتکران بود اما یکم بخش اخر سال سومش ناکافی بود برا همین از خیلی سبز پایه استفاده کردم
      امسال سخت ترین سوالات کنکور تو مبتکران عینا اومده بود
      ممنونم از راهنمایی مفیدتون.میشه ساعت مطالعه زیست و شیمی پایه رو بگید.هر روز هر دو رو میخوندین؟ حقیقتش من خودم کنکوری نیستم.واسه دخترم میپرسم.دوازدهمه.از اول تابستون کتابای درسی رو توی یه ماه خوند و از مرداد تست زنی رو شروع کرد.کلاس زیست عمارلو و ریاضی مقدمی نیا میره دوشنبه ها بعد از مدرسه.کلا دوشنبه ساعت مطالعه نداره.واسه همین من نگرانم ساعت مطالعه ش کافی نباشه.حدود ۵۰ ساعت هفتگیه.البته هبته ای دو روز هم مدرسه میره واسه دروس دوازدهم.
      تست روزانه ش حدود ۱۷۰ هست.نگرانه که به هدفش نرسه چون پارسال تراز قلمچی پایین تر از ۶۰۰۰ بود..ممنون میشم تجربیات خودتون رو بگید.چطور به تراز بالا برسه.امیدوارم شاد و پیروز باشید
      برا شیمی من المپیادی بودم و مباحث پایه و پیش رو قبلا خونده بودم برا همین خیلی وقت براش نمیذاشتم (حدود 12 ساعت در هفته ) اگ دخترتون تو این درسا کمی کمیتش لنگه بهتره وقت بیشتری رو بذاره
      اما زیست حتما تو تابستون 2ساعت 11م بخونه 2ساعت هم دهم (البته بینشون یه درس محاسباتی باشه خوبه)
      50 ساعت تو 6 روز زمان خیلی خوبیه البته به مرور از اواخر شهریور یکم بیشتر باید بشه (ساعت مطالعه خیلی شرط نیست. تومدرسه ی ما یه نفر بود تو هفته های عادی حدود 80 ساعت میخوند اما رتبش شد 2200 مهم کیفیت مطالعه س)
      سرعت افراد تو حل تست متفاوته و البته نوع تستایی که حل میشه هم متفاوته(درجه سختی) 170 عدد کاملا متوسطیه و با گذشت زمان و کسب مهارت لازم و کافی این تعداد زیاد میشه

موفق باشید

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مبارک باشه عزیز. یه سوال شما مبتکران رو طبق دستورالعمل خودش میزدید؟ یعنی اول تستای آموزشی بعدش تستای در هم رو آزمون میگرفتید از خودتون؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      مبارک باشه عزیز. یه سوال شما مبتکران رو طبق دستورالعمل خودش میزدید؟ یعنی اول تستای آموزشی بعدش تستای در هم رو آزمون میگرفتید از خودتون؟
      ممنون جناب
      پایه رو اره
      اما پیش فقط اموزشی ها رو (چند دور)زدم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تبریک می گم امیر جان
      یه سوال
      برا زیست شناسی درسنامه هم می خوندی؟
      به نظرت لازمه درسنامه خوندن؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی خیلی ممنونم .لطف کردید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن