خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

467 منطقه 1 مهندسی کامپیوتر امیرکبیر یا علم وصنعت؟

سلام 467 منطقه 1 شدم 710کشوری زیرگروه یک هم شده 478 تو سایت گاج که نگاه می کردم آخرین نفری که مهندسی کامپیوتر امیر کبیر قبول شده 534 منطقه 1 بوده و 864 کشوری ولی تو سایت قلمچی که دیدم این عدد 412 منطقه 1 و 691 کشوری بود الان به نظرتون کدوم درسته ؟ یه سوال دیگه این سایتا اطلاعاتشون رو چه جوری به دست میارن چون هر کدوم اطلاعات همو نقض می کنن

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      shoma be tartib alaghat be daneshgah bezan
      chon sayt ha etelaatat hame ro nadaran va naghesan
      tabrik migam vase rotbe khobeton
      manam 1400 shodam

3. Top | #3
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط haneball نمایش پست ها
      سلام 467 منطقه 1 شدم 710کشوری زیرگروه یک هم شده 478 تو سایت گاج که نگاه می کردم آخرین نفری که مهندسی کامپیوتر امیر کبیر قبول شده 534 منطقه 1 بوده و 864 کشوری ولی تو سایت قلمچی که دیدم این عدد 412 منطقه 1 و 691 کشوری بود الان به نظرتون کدوم درسته ؟ یه سوال دیگه این سایتا اطلاعاتشون رو چه جوری به دست میارن چون هر کدوم اطلاعات همو نقض می کنن
      سلام. تبریک بابت رتبه
      من توو کنکور ۹۶ رتبم ۱۲۹۰ شد و کامپیوتر هیچ کدوم از ۶ تا دانشگاه تاپ تهران رو نیاوردم. اوضاع در رشته ی کامپیوتر فجیعه ، اگه دانشگاه براتون اولویت داره و نمی خواید علم و صنعت بیاین جوری انتخاب رشته کنید که اگه امیر کبیر نیوردید یه رشته ی دیگه توو یه دانشگاه دیگه قبول شید . اگه هم با علم و صنعت مشکل ندارید که هیچ...
      فقط خواستم بگم هر چیزی ممکنه و مبناتون صرفا ۹۶ نباشه. چون ۹۶ نسبت به ۹۵ اتفاقات خیلی عجیبی افتاد و گرایش به سمت بعضی رشته ها بسیار زیاد شد که ممکنه امسال هم ادامه پیدا کنه.
      ----* خبری نیس *----

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid121 نمایش پست ها
      سلام. تبریک بابت رتبه
      من توو کنکور ۹۶ رتبم ۱۲۹۰ شد و کامپیوتر هیچ کدوم از ۶ تا دانشگاه تاپ تهران رو نیاوردم. اوضاع در رشته ی کامپیوتر فجیعه ، اگه دانشگاه براتون اولویت داره و نمی خواید علم و صنعت بیاین جوری انتخاب رشته کنید که اگه امیر کبیر نیوردید یه رشته ی دیگه توو یه دانشگاه دیگه قبول شید . اگه هم با علم و صنعت مشکل ندارید که هیچ...
      فقط خواستم بگم هر چیزی ممکنه و مبناتون صرفا ۹۶ نباشه. چون ۹۶ نسبت به ۹۵ اتفاقات خیلی عجیبی افتاد و گرایش به سمت بعضی رشته ها بسیار زیاد شد که ممکنه امسال هم ادامه پیدا کنه.
      man computere pardis farabi daneshgah tehran va shahed ro miaram nemidonam ina ro beram ya mavad , shimi , physic sharif ro??
      nazar shoma chie?

5. Top | #5
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mariearn نمایش پست ها
      man computere pardis farabi daneshgah tehran va shahed ro miaram nemidonam ina ro beram ya mavad , shimi , physic sharif ro??
      nazar shoma chie?
      هر کدوم که علاقه ی بیشتری داری. علاقه نداشته باشی رشته و دانشگاه مهم نیس...
      اگه به مهندسی مواد یا شیمی علاقه داری ، شنیدم بازار کار هم دارن.
      خلاصه اینکه بر مبنای علاقه انتخاب رشته کن‌... موفق باشی.
      ----* خبری نیس *----

6. Top | #6
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mariearn نمایش پست ها
      nazar shoma chie?
      هر کدوم که علاقه ی بیشتری داری. علاقه نداشته باشی رشته و دانشگاه مهم نیس...
      اگه به مهندسی مواد یا شیمی علاقه داری ، شنیدم بازار کار هم دارن.
      خلاصه اینکه بر مبنای علاقه انتخاب رشته کن‌... موفق باشی.
      ----* خبری نیس *----

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن