خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

با این اوضاع برای کنکور 98بمونم یا نه ؟

سلام بچه های غم دیده کنکور 97
      من امسال با وجود اینکه درصدام خیلی قوی تر از 96 ام بود رتبه ام همون 96 بود
      زیست 46.7 ریاضی 28 فیزیک 34 شیمی 26.7 ادبیات 30 عربی 28 دینی 52 و زبان هم 24
      رتبه منطقه دو 21000 تراز 7860
      احتمال پرستاری اوردنم هست و اینم بگم زاهدانم
      ولی من از پرستاری خوشم نمیاد و اینکه نظرتون در مورد کنکور سال بعد چیه ؟
      سوای از بحث های کنکور 97 چقدر میانگین رو باید بیاریم بالا برای رشته های تاپ ؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میانگین اختصاصیا 60 و عمومیا 70 اگه میخوای بمونی98 خصوصا رو عمومیات زیاد کار کن چون اغلب بالا میزنن
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      میانگین اختصاصیا 60 و عمومیا 70 اگه میخوای بمونی98 خصوصا رو عمومیات زیاد کار کن چون اغلب بالا میزنن
      بنظرتون با وجود نظام جدیدیا ممکنه ظرفیتا بین ما و اونا سهمیه ایی بشه ؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mnb1392 نمایش پست ها
      بنظرتون با وجود نظام جدیدیا ممکنه ظرفیتا بین ما و اونا سهمیه ایی بشه ؟
      ن این موضوع تکذیب شد ظرفیتا برابر 50 50 نظام قدیم و جدید یه رتبه دارن یه تراز
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کجا تکذیب شد ؟
      با وجود پنجاه پنجاه شدن احتمالا قبولی سخت تر باشه پس نمیشه گفت با 70 و 60 به قبولی برسم حتی شهر خودم زاهدان
      البته من برای ازادشم راضیم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کجا تکذیب شد ؟
      با وجود پنجاه پنجاه شدن احتمالا قبولی سخت تر باشه پس نمیشه گفت با 70 و 60 به قبولی برسم حتی شهر خودم زاهدان
      البته من برای ازادشم راضیم
      چرا دیگه متوجه نشدی مثل همین امسال با این تفاوت که فرض کن مثلا میگفتن 400هزار نفر نظام جدیدا فرقی نداره سال دیگه با امسال تازه بدبختای نظام جدید که پارن رسما چون خرداد باید نهایی بدن بیشتر استرس آدم سر همین پشت کنکوریای امسال که مطمین باش باهمون میانگینایی که بهت گفتم زاهدان که راحت قبولی دولتی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان دیگه هم یه نظر بدن خیلی ممنون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا دیگه متوجه نشدی مثل همین امسال با این تفاوت که فرض کن مثلا میگفتن 400هزار نفر نظام جدیدا فرقی نداره سال دیگه با امسال تازه بدبختای نظام جدید که پارن رسما چون خرداد باید نهایی بدن بیشتر استرس آدم سر همین پشت کنکوریای امسال که مطمین باش باهمون میانگینایی که بهت گفتم زاهدان که راحت قبولی دولتی
      باید به اونایی که پشت کنکور میمونن هم فکر کنم من تمام ترسم رو اینکه یهو مثل امسال شه
      بقول دوستان میانگین یهو بیاد بالا

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      50 50 که خودش میشه یه نوع سهمیه , کجا اینو اعلام کردن ؟
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      در مورد مقدار سهم سهمیه ها من پرسیدم گفتم بعدا اطلاع رسانی میشه هر نظام چقدر سهمیه داره برای کنکور 98 دارن فعلا بررسی میکنن تا بعد اعلام کنن
      یه خبر هم خوندم توی یکی از سایت ها گفته هر کس باید توی نظام خودش امتحان بده که واقعا خبر بدی برای من بود

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا با این وضعیت که من می بینم این درصدام کافی نیست

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadrezaTheG نمایش پست ها
      والا با این وضعیت که من می بینم این درصدام کافی نیست
      شما نظرتون رو میانگین چند هست ؟
      شما خودتون اگر جای من بودید چیکار میکردین پرستاری میرفتین ؟
      البته مقایسه بین دو شخص اشتباه هستن ولی میخوام همه جوانب رو بسنجم یه وقت نشه همینم سال بعد نیارم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما نظرتون رو میانگین چند هست ؟
      شما خودتون اگر جای من بودید چیکار میکردین پرستاری میرفتین ؟
      البته مقایسه بین دو شخص اشتباه هستن ولی میخوام همه جوانب رو بسنجم یه وقت نشه همینم سال بعد نیارم
      والا اینجور که من می بینم اختصاصی ۷۰ میخواد...من خودم دولتی بشه شکر خدا نشه هم پردیس و مازاد میرم،خریته موندن پشت کنکور با این وضع

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان درمورد کنکور دادن تو نظام جدید با دیپلم قدیم کسی چیزی میدونه ? نه اینکه بخوام سال بعد نظام جدید بدم
      با یه سری از دوستان و خونواده که حرف زدن میگفتن درکنار پرستاری برای 99 نظام جدید بخون و 99 انصراف بده و دوباره شرکت کن
      کسی میدونه شرایطش ممکنه چجوری باشه ?

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش با این درصدا انتظار بهتری نباید داشت
      شما امیال ریاضی فیزیک شیمی 50 به بالا میزدی ادبیات 70 میزدی بعد اگه رتبه بد میشد یه چیزی
      امسال هر کس میانگین 50 تا 60 داشت رتبه عالی اورد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن