خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی شریف یا پیراپزشکی

سلام دوستان
      من با توجه به رتبه ای که اوردم شیمی شریف قبول میشم و پیراپزشکی های تیپ 2 و 3 و پرستاری تهران حالا به نظرتون شیمی شریف بزنم بخونم یا برم پرستاری تهران یا پیراپزشکی ها . علاقه خودم به شیمی شریف از بقیه بیشتره چون هم دانشگاه خوبیه و هم تهرانه و هم دایی خودم کانادا استاد شیمی تو دانشگاه بهم گفت که اگه شیمی شریف یا خواجه نصیر قبول شی بعد از 2 سال خودم میتونم بورس کنمت بیای اینجا . حالا به نظرتون پیکار کنم . البته پزشکی تعهدی هم احتمالا قبول میشم

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه از داییت مطمئنی حتما شیمی شریف رو بخون اما اگه داییت از اوناست که فردا میگه نه بابا من شوخی کردم شیمی رو ول کن ، چون برادرم خودش شیمی کاربردی خونده اما کو کار تو ایران؟
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"
      ویرایش توسط yasser0411 : 11 مرداد 1397 در ساعت 15:41

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAKH77 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من با توجه به رتبه ای که اوردم شیمی شریف قبول میشم و پیراپزشکی های تیپ 2 و 3 و پرستاری تهران حالا به نظرتون شیمی شریف بزنم بخونم یا برم پرستاری تهران یا پیراپزشکی ها . علاقه خودم به شیمی شریف از بقیه بیشتره چون هم دانشگاه خوبیه و هم تهرانه و هم دایی خودم کانادا استاد شیمی تو دانشگاه بهم گفت که اگه شیمی شریف یا خواجه نصیر قبول شی بعد از 2 سال خودم میتونم بورس کنمت بیای اینجا . حالا به نظرتون پیکار کنم . البته پزشکی تعهدی هم احتمالا قبول میشم
      بزن پرستاری رشته خوبی هست نسبت به شیمی
      شیمی در صورتی هست که عاشق شیمی باشی بشی جز نخبه های شیمی دنیا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      شیمی شریف یک قسمت از اروپا و امریکاس! بهترین اساتید شیمی ایران توشریف و شیراز جمعن و همشون جز دانشمندای برتر شیمی دنیان و مهاجرت باهاشون خیلس خیلی عالیه. من همچین کسی مثل دایی تو نداشتم برام کارو بکنه وگرنه میزدم صد در صد. شیمی تو خارج جز رشته های برند و تاپ حساب میشه چون خیلی جای کار داره و خیلی بهش اهمیت میدن. تو علوم پایه ها جایگاهش عالیه.
      همه اینارو گفتم درصورتی که قطعی بخوای پاشی از ایران بری به هر طریقی چه با کمک داییت چه بی کمکش. چون بی کمک اونم امکان پذیره و اگه همت کنی میشه بورس بشی یا فاند بگیری.
      اگه تصمیم و عزم جدی برای رفتن نداری و مرددی همین پرستاری چیزی بزن... چون اکه حتی یک درصد شیمی بخونی تو ایران و تا مقاطع بالاشم بری تو کشور الحمدلله جهان سومی ما برات تره هم خورد نمیکنه برعکس اروپا و امریکا و کانادا.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      سلام دوست عزیز شما اصن جای تردید نداشته باش فورا بزن شیمی شریف و از ایران باسرعت هرچه تمام تر برو من خودم دوتا از اعضای فامیلمون حتی ارشد شیمی هم داشتن یکیشون الحمدالله بیکار شد از کارش و دومی هم به قول خودش شانس آورد و دبیر آزمایشگاه و شیمی اینا شده (اگه مشکلی با مهاجرت نداری فقط برو شیمی و سریع بورس شو)
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Privileged نمایش پست ها
      بزن پرستاری رشته خوبی هست نسبت به شیمی
      شیمی در صورتی هست که عاشق شیمی باشی بشی جز نخبه های شیمی دنیا
      شما اطلاعت کافی نداری چرا میگی ؟
      مهندسی شیمی 80 درصدش ریاضیه
      15 درصد فیزیک
      5 درصد شیمی

پس اصلا نیاز نیست عاشق شیمی باشی
      و نخبه که سهله اگر شیمی رو متوسط هم بلد باشی بری مهندسی شیمی مشکل نداره

دقیقا هر چی این دوستمون گفت مخالفش عمل کن

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      شما اطلاعت کافی نداری چرا میگی ؟
      مهندسی شیمی 80 درصدش ریاضیه
      15 درصد فیزیک
      5 درصد شیمی

پس اصلا نیاز نیست عاشق شیمی باشی
      و نخبه که سهله اگر شیمی رو متوسط هم بلد باشی بری مهندسی شیمی مشکل نداره

دقیقا هر چی این دوستمون گفت مخالفش عمل کن
      شیمی محض وشیمی کاربردی با مهندسی شیمی فرق میکنه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لیسانس شیمی که هیچ کاربردی نداره اما این خوبی رو داره که توی ارشد میتونید بیوشیمی وزارت بهداشتو شرکت کنید
      پیراپزشکی هم این خوبی رو داره که با لیسانس شانس پیداکردن کار چه ایران چه خارج از ایران رو دارید
      این رو هم درنظر بگیرید که شاید به هزارو یک دلیل و اتفاق غیرقابل پیش بینی و مشکل شاید نتونید برید خارج حداقل بتونید ایران کار پیدا کنید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لیسانس شیمی که هیچ کاربردی نداره اما این خوبی رو داره که توی ارشد میتونید بیوشیمی وزارت بهداشتو شرکت کنید
      پیراپزشکی هم این خوبی رو داره که با لیسانس شانس پیداکردن کار چه ایران چه خارج از ایران رو دارید
      این رو هم درنظر بگیرید که شاید به هزارو یک دلیل و اتفاق غیرقابل پیش بینی و مشکل شاید نتونید برید خارج حداقل بتونید ایران کار پیدا کنید

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      بورس در مقطع کارشناسی ؟!!
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن