خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 80 از 80
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      ببین از دو جهت خارج نیست
      1-اگه بلد هستی بحث کن یا خودت میفهمی اشتباه میکنی و یا میفهمانی که اشتباه میکنند
      2-اگه بلد نیستی زیپت رو بکش و تماشا کن یاد بگیری
      فقط میتونم بگم متاسفم برای شما با این لحن حرف زدنتون معلومه تو اجتماع نبودین و اداب معاشرت بلد نیستین در هر صورت من ارزوی موفقیت رو دارم براتون.

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Covid_19 نمایش پست ها
      من اصلا با شما کل کل ندارم کسی که سواد داره جار نمیزنه همه جا یکی بالا جواب ایشونو بهتر از شما داده شما دارین مقاومت میکنین در مقابل حقیقت و هی زور میزنین که یه جواب بهتر رو از گوگل پیاده کنین اینجا این هم یه نوع بیماری فهمیدن و ثابت کردن هس بر عکس شما من هیچ ادعایی نداشتم و اولش گفتم من این دو فرمول رو میدونم بعدش هم از شما و هم از اون اقا سوال کردم ولی به جای راهنمایی توهین میکنین من این رو میزارم به حساب تربیت خانوادگی ولی اینجا محلیه که باید همه به هم کمک کنن نه اینکه تخریب کنن موفق باشین
      اره شما راس میگی من آدم نیسم خونوادم هم منو درست تربیت نکردن
      شما آدمی و تربیت شده

خوبه ک جنبه داشته باشیم و تعریف درست توهین رو بشناسیم

3. Top | #78
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      دوستان کسی میتونه بگه مثلا محاسبه مجموع دو عدد کوانتومی اصلی و فرعی الکترون های لایه اخر عناصر چگونه هستش؟

مثلا میگن مال کلسیم 8 هست . این چطور به دست میاد؟
      فرمول خاصی نداره مجموع n+l الکترون های هر زیر لایه رو حساب میکنیم در آخر جمعشون میکنیم. برای محاسبه مجموع n+l الکترون های یک زیرلایه هم چون n+l همه الکترون های یک زیرلایه برابر هست کافیه یکیش رو حساب کنیم و ضرب در تعداد الکترون های زیر لایه کنیم تا مجموع n+lهمه الکترون های اون زیرلایه بدست بیاد
      فرض کنیم سوال این هست،مجموع اعداد کوانتمی اصلی و فرعی الکترون های لایه آخر اتم ca کدام است؟
      راه حل : (4+0)*2 که میشه 8
      ..............
      اینو ببین تا بهتر متوجه بشی:
      در اتم Mo(عدد اتمی 42) مجموع اعداد کوانتمی اصلی و فرعی الکترون های لایه ظرفیت آن کدام است؟

img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B2%DB%B4_%DB%B1%DB%B5%DB%B1%DB%B7%DB%B4%DB%B2.jpg
      ویرایش توسط reza2018 : 05 بهمن 1399 در ساعت 16:35

4. Top | #79
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      فرمول خاصی نداره مجموع n+l الکترون های هر زیر لایه رو حساب میکنیم در آخر جمعشون میکنیم. برای محاسبه مجموع n+l الکترون های یک زیرلایه هم چون n+l همه الکترون های یک زیرلایه برابر هست کافیه یکیش رو حساب کنیم و ضرب در تعداد الکترون های زیر لایه کنیم تا مجموع n+lهمه الکترون های اون زیرلایه بدست بیاد
      فرض کنیم سوال این هست،مجموع اعداد کوانتمی اصلی و فرعی الکترون های لایه آخر اتم ca کدام است؟
      راه حل : (4+0)*2 که میشه 8
      ..............
      اینو ببین تا بهتر متوجه بشی:
      در اتم Mo(عدد اتمی 42) مجموع اعداد کوانتمی اصلی و فرعی الکترون های لایه ظرفیت آن کدام است؟

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_۲۰۲۱۰۱۲۴_۱۵۱۷۴۲.jpg
مشاهده: 102
حجم: 57.7 کیلو بایت

داش رضا دمت گرم . اندرستند
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #80
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن