خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

برق یا مکانیک ؟ کدوم رو قبول میشم ؟

سلام . رتبه ی من به این شکل هست: تو سهمیه پنج درصد : 27 تو منطقه یک :269 تو کشور : 399
      به نظرتون برق شریف میتونم برم یا مکانیک شریف ؟ یا هیچکدوم ؟
      چقدر فرق بین برق شریف و برق تهران هست ؟
      آیا رفتن به کامپیوتر تهران کار درستیه ؟ یا همون برق وضعیت بهتری داره ؟

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش اونجا هم همین بحثو میکردیم..

برق تهران من شنیدم حتی از شریف هیئت علمیش بهترن ولی شریف چون اسمش خیلی بزرگه همه اول میرن شریف
      اساتید برق تهران دکتر جبه دار و کمره ای و... هستن.. همین جبه دار طراح کنکور ارشد برق هست. ولی توی شریف درس نمیده

3. Top | #3
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paxton نمایش پست ها
      سلام . رتبه ی من به این شکل هست: تو سهمیه پنج درصد : 27 تو منطقه یک :269 تو کشور : 399
      راستی بابت رتبه تبریک
      ایشالا جفتمون برق شریف قبول شیم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من برق شریفم دوستم باسهمیه 5 درصد بارتبه 40 وخورده ای مکانیک شریف قبول شد و با زیر 500 کشورش اول سال تغییر رشته داد و اومد برق بااینکه طرفیت موانیک کم شده ولی فکرکنم برق یا مکانیک شریف قبول شید
      تفاوت سطح بین بچه های برق شریف و برق تهرانم آشکاره اونم به علت رتبه های بهتر وبخشش اعظمش به خاطر وجود المپیادیاست
      خلاصه اینکه برق شریف میتونید باقبول شدن تودانشگاه شریف بیارید دلیلشم اینه که خیلی ازبرقیا خودشون میرن کامپیوتر و ظرفیت اسمی 150 نفره وگرنه ما الان 183نفریم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کامپیوتر دروسش یجوریه! یسری درسایی داره که بنظرم بدرد گرایش نرم افزار نمیخوره مثل معماری کامپیوتر، میکروپروسسور، مدار های منطقی، مدار های الکتریکی و ... که بیشتر بدرد سخت افزار و برق میخوره ...
      فک کنم تنها درسی که همه فکر میکنن کامپیوتر یعنی اون برنامه نویسیه!
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین این دوتا دو چیز مجزان ببین علاقت سمت کدوم میره.اگه هدفت اپلای عه که مکانیک بزن ولی اگه میخوای بمونی ایران ب نظر من نرم افزارو بذار تو اولویت. دوست من مکانیک تهران خوند ارشد شریف.از اساتید تهران راضی تره
      √√√ ڪاشکے آخرِ این سوز بَهاری باشد √√√

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonder نمایش پست ها
      من برق شریفم دوستم باسهمیه 5 درصد بارتبه 40 وخورده ای مکانیک شریف قبول شد و با زیر 500 کشورش اول سال تغییر رشته داد و اومد برق بااینکه طرفیت موانیک کم شده ولی فکرکنم برق یا مکانیک شریف قبول شید
      تفاوت سطح بین بچه های برق شریف و برق تهرانم آشکاره اونم به علت رتبه های بهتر وبخشش اعظمش به خاطر وجود المپیادیاست
      خلاصه اینکه برق شریف میتونید باقبول شدن تودانشگاه شریف بیارید دلیلشم اینه که خیلی ازبرقیا خودشون میرن کامپیوتر و ظرفیت اسمی 150 نفره وگرنه ما الان 183نفریم
      با توجه به ظرفیت بالای برق ، امیدی هست شریف قبول شم ؟
      خب من رتبه ام از دوستتون بهتره . مکانیک شریف نمیارم ؟

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonder نمایش پست ها
      با توجه به ظرفیت بالای برق ، امیدی هست شریف قبول شم ؟
      خب من رتبه ام از دوستتون بهتره . مکانیک شریف نمیارم ؟

9. Top | #9
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      UP

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من 164 منطقه 2 شدم میخوام برم حقوق امام صادق شاید شریف هم بتونم چیزی قبول شم ولی ترجیح دیگه زوری خوندن رو بزارم کنار و برم سراغ علاقم
      جالبه بگم یکی از دوستان هم 46 شده میخواد بره علوم کامپیوتر به امید اپلای خدا عاقبت این کشورو به خیر کنه ...

11. Top | #11
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      up

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوستان یه سوال خارج از بحث تاپیک دارم با اجازه...
      من سررشته ای ندارم میشه بگید بین مهندسی پزشکی و مکانیک کدوم انتخاب بهتری هست؟اگه میشه هم توی بازار ایران و هم خارج از کشور مقایسه کنید...واقعا ممنون
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

..

من سررشته ای ندارم میشه بگید بین مهندسی پزشکی و مکانیک کدوم انتخاب بهتری هست؟اگه میشه هم توی بازار ایران و هم خارج از کشور مقایسه کنید...واقعا ممنون
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paxton نمایش پست ها
      قطعا توی ایران مکانیک توی کشور های دیگه پیشرفته تر برق

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.sa نمایش پست ها
      مکانیک دست بازتری داری حتی میکانیک میتونه بعدا بشه مهندسی پزشکی ولی یه مهندسی پزشکی خیلی سخته براش جای مکانیک کار کنه
      مکانیک رشته مادره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن