خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من دانشجوی پرستاری ترم ۳ هستم،
      توی پرستاری سختی درسا یک دهم پزشکی هست، از ترم ۴ چون تمام کار های عملی رو خوب یاد میگیرید، اگه برید بیمارستان کار کنید تقریبا ماهی یه تومن درامد دارین، کل درس خوندنش ۶ ترمه، ترم ۷ و ۸ کاملا کار ورزی هست، از الان هم طرح پرستاری اختیاری شده، و مدرکتون رو بعد فارغ التحصیلی میدن،
      خطاب ب اون دوست نسبتا باشعوری ک پرستاری رو با کانال داری و تبلیغ توی تلگرام مقایسه میکنه و میگه با ۲ میلیون میشه کانال با ۶۰ کا ممبر خرید و بعد ماهی ۹ میلیون باهاش درامد داشت،
      اولا ک باید عرض کنم شما ک ارزش کار پرستاری و خدمت گذاری ب مردم رو با این کار کاذب مقایسه میکنی، معلومه از چه شعور و شخصیتی برخورداری، و متاسفم واس هر کسی ک از این حرفای شما تاثیر بگیره،
      دوما، خیلی جالبه، فرض کن یه کانالی رو ک میشه ماهی ازش ۹ میلیون درامد داشت رو بری ۲ میلیون بخری، اره آدما انقد احمقن ک بیان ۲ تومن کانال پر بازدید رو بهت بفروشن و تو بشینی زیر پتو تبلیغ بزاری و ماهی ۹ تومن پول مفت دراری، اره عزیزم، برو از همین فردا ده تا کانال بخر میشه ۲۰ میلیون بعد از هرکدوم ماهی ۹ میلیون یعنی در کل ماهی ۱۸۰ میلیون ب اندازه یه متخصص دندون پزشک ک ۲۰ سال تجربه داره پول در بیار، اره عزیزم همینقدر راحته، الان عین ۸۰ میلیون جمعیت ایران با ۲ میلیون کانال خریدن و طبق فرمایش شما دوست عزیز دارن ماهی ۹ تومن اونم با روزی ۴ ساعت کار کردن زیر پتو و کولر روی تخت پول درمیارن،
      منصور قیامت ۷،۸ سال سایت داشت و جزو اولین ها بود ک الان درامد میلیونی داره
      اگ الان ب همین راحتی میشد ۹ تومن درامد داشت، آدمای بیکاری امثال تو ، توی این سایت پرسه نمیزدن
      ،
      در ضمن، من خودم دانشجوی شیرازم، توی بیمارستان نمازی طرف دوشیفت کار میکنه ماهی ۸ تومن حقوق داره
      ولی تو برو کانالتو بزن با ممبرای فیک

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من دانشجوی پرستاری ترم ۳ هستم،
      توی پرستاری سختی درسا یک دهم پزشکی هست، از ترم ۴ چون تمام کار های عملی رو خوب یاد میگیرید، اگه برید بیمارستان کار کنید تقریبا ماهی یه تومن درامد دارین، کل درس خوندنش ۶ ترمه، ترم ۷ و ۸ کاملا کار ورزی هست، از الان هم طرح پرستاری اختیاری شده، و مدرکتون رو بعد فارغ التحصیلی میدن،
      خطاب ب اون دوست نسبتا باشعوری ک پرستاری رو با کانال داری و تبلیغ توی تلگرام مقایسه میکنه و میگه با ۲ میلیون میشه کانال با ۶۰ کا ممبر خرید و بعد ماهی ۹ میلیون باهاش درامد داشت،
      اولا ک باید عرض کنم شما ک ارزش کار پرستاری و خدمت گذاری ب مردم رو با این کار کاذب مقایسه میکنی، معلومه از چه شعور و شخصیتی برخورداری، و متاسفم واس هر کسی ک از این حرفای شما تاثیر بگیره،
      دوما، خیلی جالبه، فرض کن یه کانالی رو ک میشه ماهی ازش ۹ میلیون درامد داشت رو بری ۲ میلیون بخری، اره آدما انقد احمقن ک بیان ۲ تومن کانال پر بازدید رو بهت بفروشن و تو بشینی زیر پتو تبلیغ بزاری و ماهی ۹ تومن پول مفت دراری، اره عزیزم، برو از همین فردا ده تا کانال بخر میشه ۲۰ میلیون بعد از هرکدوم ماهی ۹ میلیون یعنی در کل ماهی ۱۸۰ میلیون ب اندازه یه متخصص دندون پزشک ک ۲۰ سال تجربه داره پول در بیار، اره عزیزم همینقدر راحته، الان عین ۸۰ میلیون جمعیت ایران با ۲ میلیون کانال خریدن و طبق فرمایش شما دوست عزیز دارن ماهی ۹ تومن اونم با روزی ۴ ساعت کار کردن زیر پتو و کولر روی تخت پول درمیارن،
      منصور قیامت ۷،۸ سال سایت داشت و جزو اولین ها بود ک الان درامد میلیونی داره
      اگ الان ب همین راحتی میشد ۹ تومن درامد داشت، آدمای بیکاری امثال تو ، توی این سایت پرسه نمیزدن
      ،
      در ضمن، من خودم دانشجوی شیرازم، توی بیمارستان نمازی طرف دوشیفت کار میکنه ماهی ۸ تومن حقوق داره
      ولی تو برو کانالتو بزن با ممبرای فیک

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      اگه بری با سربازی یکیش کنی چیزم دستت نمیزارن
      درضمن اگه اندازه حقوق یه پرستار رو میدادن میرفتن پرستار های بیکار رو استخدام کنن دیگه چرا بیان طرح بزارن ملت رو
      یه پست بالاتر جوابتو دادن
      خوشا دیدار ما در خواب ...

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه چیزی تو پاورقی بگم ...

3ساله حدودا توی انجمنم اینقد آدم دیدم قبل از کنکور تا قبل از جوابا میگن پرستاری فلان هوشبری فلان اتاق عمل بیسار ولی بعد از اینکه جوابا اومدن پرسیدن با این رتبه میتونم پرستاری شهرستان خودمونو بیارم ؟! : )))))))
      شماها هم بعدا میبینید : ))
      خوشا دیدار ما در خواب ...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز پایه ش ۲تومنه
      هرچی بیمارستان شلوغتر و کار بیشتر حقوق شمام بیشتر
      توی طرح چون مث سگ ازت کار میکشن حقوقت بیشتره و تا حدود ۴تومن میره .
      البته این واسه یه شیفته
      شما اگه ۲شیفت کار کنی.. میشه همون ماهی ۶ تا ۸ تومن .
      ی سری جاها مث بیمارستان های تامین اجتماعی .. ک البته استخدامشم راحت نیست ... میتونی تا شیفتی ۶ تومنم بگیری ک ۲شیفتش میشه ۱۲ تومن.

از الان عرض میکنم خدمتتون واسه پول نیاین پرستاری.

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      این ماهی 2-3 تومن رو در اذای روزی چند ساعت کار میگیرن؟!
      راستی، پرستارهایی که توی قسمت اورژانس هستند بیشتر میگیرند؟ درست میگم؟
      شرمنده اینجاهاش رو من اطلاعی ازشون ندارم بقیه اونایی که پرستاری خوندن میتونن جواب بدن .. این ماهی 2-3 تومن رو هم از اونی که تو بیمارستان خصوصی پرستاره و یه جورایی مریض خودمه شنیدم شرایط کاری و ساعات کاریش رو هم نمیدونم ! البته این حقوق بیمارستان به بیمارستان و شهر به شهر متفاوت هستش .. ولی کمترین میزان رو 2-3 تومن در نظر بگیر !

ولی تنها چیزی که قطعا میدونم اینه که بیمارستان ها بیشتر از دکتر ، به پرستار کار بلد نیاز دارن .. منتها وقتی استخدام میشن خیلی رفتار خوبی باهاشون نمیشه متاسفانه ! حقوقشون هم خیلی دیر پرداخت میشه ! متاسفانه بین مردم هم ، احترام پرستار و کار پرستاری به اون شکل تعریف نشده و متاسفانه فقط دکتر مورد احترام قرار میگیره ! واسه همین کسی صداشون رو نمیشنوه و نتیجه ـش این میشه که کسی سراغ اینکار نمیره یا اگر هم میره زیاد دل به کار نمیده چون حقش بهش داده نمیشه ! اونی که پرستاری میزنه باید اول به اینجاهاش توجه کنه بعد به مزایا و حقوقش ..

ویرایش توسط FaaRshD : 22 مرداد 1397 در ساعت 02:34

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      این ماهی 2-3 تومن رو در اذای روزی چند ساعت کار میگیرن؟!
      راستی، پرستارهایی که توی قسمت اورژانس هستند بیشتر میگیرند؟ درست میگم؟
      ب ازای شیفتشون دیگه
      یه شیفت حدود ۶ ساعته
      شیفت شب ۲برابره .

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درباره هر رشته ای دودسته میشن
      یا مخالف یا موافق...هرکی هم با توجه به خودش میگه
      هرکی هم از راه میرسه نظر میده...هرکی که همون رشته رو میخونه یا فارغ التحصیل شده باید بیاد بگه

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اولا باید ویو بالا داشته باشه
      دوما رضا راد نه منصور قیامت
      سوما سه تبلیغ 100 تومنی در روز گفتم اگه داشته باشه میشه 300 ماهی 9 میلیون تومن قیمتش هم از من بود که اشتباه گفتم 6 تومن(حدودا)به شرط ویو بالا
      چهارما
      داداش یه چیزی بگو بگنجه
      خدمت؟؟؟
      همه اولش خدمت خدمت گویان میرن تو کار ولی پاش برسه بخیه بچه رو میکشن/سر 2000 تومن مردم رو کور میکنن و هزاران واقعه دیگه که همینا رو روز پرستار حلوا حلوا میکنن
      دو روز حقوق بهت ندن میری سوند طرف رو عوض کنی؟ به حرفش گوش میدی؟ یه چیزی بگو بهت نخندن اولا همه دکتر قریب میشن و جار خدمت میکشن بعدش یه عده که انگار از جنگل در رفتن ول میشن تو بیمارستان

10. Top | #25
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در ضمن اصن ولش کن 3 تبلیغ رو. همون 1 تبلیغ در روز رو بزاره تو کانالش میشه ماهی 3 تومن
      قیمت هم میتونی پی ام بدی صاحبان کانال ببینی نرخ تبلیغ چنده که اگه طرف منصف باشه این قیمت رو بهت میده

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      اولا باید ویو بالا داشته باشه
      دوما رضا راد نه منصور قیامت
      سوما سه تبلیغ 100 تومنی در روز گفتم اگه داشته باشه میشه 300 ماهی 9 میلیون تومن قیمتش هم از من بود که اشتباه گفتم 6 تومن(حدودا)به شرط ویو بالا
      چهارما
      داداش یه چیزی بگو بگنجه
      خدمت؟؟؟
      همه اولش خدمت خدمت گویان میرن تو کار ولی پاش برسه بخیه بچه رو میکشن/سر 2000 تومن مردم رو کور میکنن و هزاران واقعه دیگه که همینا رو روز پرستار حلوا حلوا میکنن
      دو روز حقوق بهت ندن میری سوند طرف رو عوض کنی؟ به حرفش گوش میدی؟ یه چیزی بگو بهت نخندن اولا همه دکتر قریب میشن و جار خدمت میکشن بعدش یه عده که انگار از جنگل در رفتن ول میشن تو بیمارستان
      شما بهتره احترام خودتو نگه داری
      و هیچ حقی نداری ب همچین قشری اینطوری توهین کنی
      حرف بخیه و این چرت و پرتارم ک میزنی کار پزشک بوده .
      تمام چیزایی ک میگی پای بیمارستانه و هیچ‌ربطی ب پرستار نداره ( امور مالی )
      پرستار وکیل بیماره تو بیمارستان و از همه بیشتر واسه بیمار زحمت میکشه
      شما روحتم خبر نداره چ کار طاقت فرساییه و چه روحیه ای میخواد
      ۲روز پول ندن سند نکشیم؟؟؟؟؟
      اولا ک کافر همه را ب کیش خود پندارد دوما مگه میتونیم نکشیم؟ شما چی فک کردین؟

واقعا براتون متاسفم با این سطح شعورتون .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن