خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SattarKhan نمایش پست ها
      خب دوستان عزیز یه سوال خیلی خیلی ساده و در عین حال سخت دارم ممنون میشم همتون یه نظری بدین:
      برا کسی که تو دبیرستان ریاضی خونده و تقریبا دو سال از درس فاصله گرفته و همه چیز از یادش رفته و میخواد کنکور تجربی بده با یکسال خوندن یعنی از همین الان تا کنکور 98 به طور میانگین درصدا رو تا چه حد میتونه بالا ببره؟( من میدونم نمیشه برا همه یه نسخه پیچید ولی در حالت کلی میشه یه تخمینی زد )
      ( فرد رو هم یه آدم معمولی در نظر بگیرین که نه خیلی گیجه که یه هفته طول میکشه تا بفهمه نه خیلی زرنگه که در عرض دوثانیه بفهمه و تو ایام تحصیل هم همه چی رو دست و پا شکسته خونده مثل اکثر بچه ها)
      میدونم شبیه سوالات احتمال شد ولی جواب بدین دوستان هم استفاده کنن
      ممنون میشم به تفکیک دروس بگین مخصوصا برای اختصاصی های تجربی
      @Behnam10 @amirdostaneh @ammir @ALI-LEGEND @amir.hzF @Dr AmiRoFfF @Fatemeh2Net @fate.meh_ @hamed70t @INFERNAL @matrooke @mehrab98 @NMGTAV @saj8jad @walterwhite @va6hid @_-Mohammad-_ @par.rah @Lawyer @asalshah @Backstreetboy @artim @mohammacl @Saeed735 @dorsa20 @Lara27 @Skinner @Team Sar Dadbin @WickedSick @saeid_NRT @mghp @iSalar @MohammadMahdi14 @Amir Mahmoodi @mohamad.b @matin vt @Janvaljan @Amiirsd21 @fate._.meh @Curer
      سلام
      وقتی یه تغییر رشته ای میشه رتبه ۱ کنکور.....پس برای شمام چیزی فراتر از حد تصورتون ممکنه
      در مورد درسا الان مشکل اصلی شما زیست خواهد بود که باید حداقل روزی ۴ساعت براش وقت بذارید
      با ساعت مطالعه بالا ...........در حد خیلی خیلی میتونه
      چون همه ی درسارو باید بخونید من تقریبی میگم که عمومیا رو میتونید همگی رو به درصد ۷۰_۸۰
      و اختصاصی بجز زیست به ۶۰_۷۰
      و زیست بسته به تلاشتون به ۵۰_۷۰
      برسونید
      حداقل هارو گفتم

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      اصلا نمیشه گفت که . کنکور اصلا قابل پیش بینی نیست شاید یه درس رو با امادگی ۱۰۰ درصد برین سر جلسه ولی ۵۷ بزنین ( مثال زنده شیمی خودم )
      ولی خب قطعا میتونین همه ی درسارو بالای۷۰برسونین ولی دونستن این هم کمکی نخواهدکرد بهتون
      چه خوب درصد شیمی ما یکیه
      کاش بقیه هم یکی میشد

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام داداش
      من رشتم ریاضی بود و سال اول کنکور ریاضی دادم رتبم 9000 منطقه شد
      سال دوم کنکور تجربی دادم شدم 1900
      هیچ چی نشدنی نیس
      من واس زیست نه کلاس رفتم نه دی وی دی گرفتم خودم خوندم 60 زدم
      شیمی رو هم خودم خوندم 64 زدم
      کار سختیه واس کسی ک رشته ریاضیه ولی شدنیه
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه همین الان جمع کنی و بری بشینی بخونی میتونی امیدوار باشی تا درصدهای بالا بالا میرسی اگه تو هم بری جزو کمپین های انجمن و هی بیای اینجا تاپیک بزنی متاسفم تو هم به جمع چند هزار انجمنی خودخفن پندار که فقط توی متن کنکوری هستن پیوستی
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.
      چون تگ کرده بودین وظیفه ی خودم دونستم که بیام نظرم رو بگم بهتون امیدوارم مفید واقع باشه

اول از همه بدون شما توی درس ریاضی و فیزیک دربدترین حالت از بچه های تجربی جلوتری و عملا مشکل اساسی شما با درس زیست خواهد بود که خوب واسه این نقطه ضعف هم شما دقیقا 11 ماه فرصت دارید آیا واقعا نمیتونید این نقطه ی ضعف رو با اینهمه کتاب و جزوه و سوال و ... به نقطه قوت تبدیل کنید؟
      نظر من رو بخواین کنکور 98 کلکسیونی از حاشیه و موضوعات وقتگیره که فقط و فقط کسی میتونه از این موضوعات سالم عبور کنه که اصن درگیر که چه عرض کنم از کنارش هم رد نشه
      حتما حتما اگر با برنامه و اصولی بخونید قطعا نتیجه خواهید گرفت شک نکنید
      همین انجمن هم دیگه مثه سابق نیست و هرچی کمتر بیاین داخلش میتونم به جرات بگم بیشتر نفع میکنید تا ضرر یعنی عملا تاپیک به درد بخور میتونم بگم انگشت شماره که حتی اگر اونارو هم از دست بدین در مقایسه با ضرر هایی که داره و درگیری هایی که ایجاد میکنه هیچه

فقط سریعا منابع و مسیر کلی رو مشخص کنید و وارد بازی کنکور بشین بقیه جزییات در طول مسیر روشن خواهد شد و تا کاروپیش نبرید بهش پی نخواهید برد
      به امید موفقیت شما در کنکور 98
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان همه حرفا رو به خوبی گفتن.
      لپ کلام اینه درگیر فضای مجازی و دوست و رفیق موافق و مخالف ، اینا یه امسالو نشو. امسال باید بری تو لاک خودت فقط درس بخونی. رقابت امسال از 97 هم به مراتب بیشتره.
      برای هر درست یک منبع تستی و اگر نیاز داری یک منبع اموزشی تهیه کن و شروع کن به درس خوندن . خودتو درگیر n تا کتاب تست و اموزش و فیلم برای هر درست نکن.
      زیست هر روز باید بخونی. هر روز.
      سعی کن اگر مدرسه یا دانشگاه نمیری و شاغلم نیستی روزی 10 ساعت درس بخونی ، تا برای 98 دستت پر باشه.

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام ، من تصمیم گرفتم به ۲ نفر از بچه های فارق التحصیل امسال کمک رایگان بکنم ؛ مثل مشاوره و برنامه ریزی و پیگیری ؛ خانم و اقا فرقی نمیکنه ولی فقط اونایی که واقعا میخوان تلاش کنن و سخت کوش هستن به ایدی تل من پیام بدن ایدیم همین ایدی انجمنم هست ؛ فقط ۲ نفر فارق التحصیل (اونایی که کنکور رو به سبک قدیم میخوان بدن )

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ببین یه چیزی رو که در نظر نگرفتی و از هوش مهمتره بحث پشت کاره بعد از اونم روحیه ست
      باید منطقی باشیم که با بیوگرافیه شما کاره سختیه....اگه ۲ تا مورد بالا رو داری احتمالش هست بتونی رشته ی خوب قبول شی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چالش اصلی شما درس زیسته چون ریاضی فیزیک شیمی دیگه میتونی 50بزنی برحال قبلا خوندی اصلا بحث ما زیسته
      اینکه میگند نمیدونم 2سال 3سال ازمنی ک 3بار ازمون دادم زیستو از 5درصد ب بالا 70 رسوندم بپرس ادم بخواد تو10ماه از صفر ب 70 80میرسه راحت من تازه پشت کنکوری بودم روحیه ضعیفی داشتم درسا تکراری پس غصه نخور...امید محمدی بهترین راهنمای تومیتونه باشه ک 7 8ماه خوند 300منطقه سه شد ..برو حرفاشو بخون بهش پیام بده چون مثل تو تغییر رشته ایی بود اونم 23 24ساله
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عمومی بالای80 اختصاصیا بالای 70

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه سال بعدی رو برای شرکت در کنکور سراسری 98 انتخاب کرده خخخ امسال نظام قدیم و جدید داره می‌شه یه خورده همه چیز قاطی پاتی شده ولی خب یه برنامه ریزی درست داشته باشه می‌تونه نتیجه خوبی بگیره.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن