خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بنده یک بمب اتمی گیج هستم

سلام دوستان گل
      تیتر رو درست خوندید
      من امسال برای دومین سال کنکور دادم ولی رتبم به علت کمال گرایی بیش از حد و یه سری مشکلات شد34000
      ولی نمیدونم چیکار کنمب
      ا این رتبه قطعا چیز خوبی قبول نمیشم
      ولی واقعا گیجم
      از طرفی اگه بخام بمونم برای کنکور98، اصلا نمیدونم قراره چطوری ظرفیت دانشگاه های بین نظام قدیم و جدید تقسیم بشه
      یعنی یه ریسک بزرگه
      از طرفی خانوادم واقعا عصبانی هستن و اگه بگم امسال که سال دومم بود نخوندم، حق دارن بگن امسال که قراره برای بار سوم بمونم، چه تضمینی داره بخونم
      واقعا گیج و منگم
      خیلی حالم بده
      لطفا هر چیزی به ذهنتون میرسه بگین
      ایشالا خدا عوضتون بده که یه جوون رو یکم حالشو بهتر کردین
      راستی من یه مشکلی دارم که برای رهایی از مشکلات روزمره، یه شخصیت خیالی برای خودم میسازم و حسابی بزرگش میکنم از نظر جایگاه
      که خیلی موفقه یه مدت یه دروازه بان ساختم الانم جدیدا به خوننده آمریکایی ساختم و حتی با wordبراش دارم رزومه و زندگینامه میسازم
      ینی اینقدر جدی
      ممکنه بخندین ولی واقعا داره از درون منو میخوره
      به نظرتون برم پیش روانشناس با نه؟
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها
      سلام دوستان گل
      تیتر رو درست خوندید
      من امسال برای دومین سال کنکور دادم ولی رتبم به علت کمال گرایی بیش از حد و یه سری مشکلات شد34000
      ولی نمیدونم چیکار کنمب
      ولی واقعا گیجم
      از طرفی اگه بخام بمونم برای کنکور98، اصلا نمیدونم قراره چطوری ظرفیت دانشگاه های بین نظام قدیم و جدید تقسیم بشه
      یعنی یه ریسک بزرگه
      از طرفی خانوادم واقعا عصبانی هستن و اگه بگم امسال که سال دومم بود نخوندم، حق دارن بگن امسال که قراره برای بار سوم بمونم، چه تضمینی داره بخونم
      واقعا گیج و منگم
      خیلی حالم بده
      راستی من یه مشکلی دارم که برای رهایی از مشکلات روزمره، یه شخصیت خیالی برای خودم میسازم و حسابی بزرگش میکنم از نظر جایگاه
      که خیلی موفقه یه مدت یه دروازه بان ساختم الانم جدیدا به خوننده آمریکایی ساختم و حتی با wordبراش دارم رزومه و زندگینامه میسازم
      ینی اینقدر جدی
      باید یک روانشناس بالینی بهت کمک کنه. دنبال یک روانشناس بالینی خوب باش.
      همه میخواهند بشریت را عوض کنند دریغ_ا که هیچکس در این اندیشه نیست که

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم لای منگنه قرار دادن که برم دانشگاه اما نمیرم ولی انقدر حرف از انتخاب رشته و اینا میزنن یهو بدنم سرد میشه.بدبختی اونجاست که من دو تا چالش دارم
      1>>>پرستاری نرفتن
      2>>>کنکور ریاضی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم هم درد شمایم و کاملا گیج!
      راستی رتبه ای که نوشتید منطقه است؟
      ویرایش توسط azem : 11 مرداد 1397 در ساعت 00:58

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azem نمایش پست ها
      منم هم درد شمایم و کاملا گیج!
      راستی رتبه ای که نوشتید منطقه است؟
      با منی؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان گل
      تیتر رو درست خوندید
      ولی نمیدونم چیکار کنمب
      ولی واقعا گیجم
      یعنی یه ریسک بزرگه
      واقعا گیج و منگم
      خیلی حالم بده
      ینی اینقدر جدی
      سلام مگه نباید بری سربازی؟ چون اونطور که میدونم ما 2 سال میتونیم کنکور بدیم، ولی میتونی بری پیام نور فورمالیته ، ببین باید ببینی هدفت چیه؟ مثلا یک سال موندی خوب که چی ؟! ایا انگیزشو داری؟! ایا قدرتشو داری؟ و اینکه اون رشته ای که میخوای چیه؟ به نظرم برو راجع رشته های علوم تغذیه ، کاردرمانی ، بهداشت، پرستاری ، زیست شناسی مولکولی و.. تحقیق کن شاید تونستی یکی از دانشگاه ها قبول بشی، اینم بگم که فکر نکنی رتبت خیلی داغونه ، الان بدتر از تو خیلیا هستن ، در هرصورت باید با خودت بگی چن چندی ، چی میخوای ، توصیه من اینه که همین امسال بری ، یا اگه میمونی با هدف بمون ، و داستان بازی بد نیست ولی تو سال کنکور زیاد کمک نمیکنه و بهتره که خودتو با خوندن رمان ، جووک و.. سرگرم کنی ، در ضمن میتونی از یه روانشناس هم کمک بگیری خانوادت هم اگر گیر نیستن باهاشون درد و دل کن مادرا خیلی ادمو سبک میکنن موقع حرف زدن و همچنین واسه تقویت جسمیت یه امپول ب کمپلکس بزن خوبه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      با منی؟
      با اقای مهدی (استارتر) بودم که نوشته بودن 34000 شدن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      منم اینطوریم اما سومین کنکورمه مثل شما نمیدونم چیکار کنم به جز چند تا رشته ( دارو ، فیزیو ، علوم آزمایشگاهی ورادیو لوژی) به رشته ی دیگه ای علاقه ندارم متاسفانه احتمال قبولیم کمه همه می گن به رشته های دیگه ای فکر کنم اما من از پرستاری ، مامایی هوشبری و اتاق وعمل و... خوشم نمیاد در ضمن روحیشونو هم ندارم
      منم مثل شما شخصیت خیالی میسازم چندین ساله که این کار رو می کنم نمیدونم شما خودتون رو جای اون شخصیت خیالی میذارین یانه اما من تقریبا هردو کار رو انجام میدم
      جدیدا قصد دارم داستانشو نو یه جایی بنویسم مثلا word یا تو تلگرام
      فکر می کنم نوشتن داستان باعث بشه که زیاد تو رویا فرو نرم وبدونم بین من و اون فرد تفاوت وجود داره یا اون فرد فقط خیالیه
      من بیوگرافی براش درست کردم توی word
      آهنگ میزارم و خودمو تصور میکنم که اونم
      ینی میدونم خودمم ولی میشه گفت که نقش بازی میکنم
      ولی فک نمیکنم مشکل روانی باشه
      اگه اینجوریه که همه نویسنده ها دیوونه هستند
      در ضمن با این رتبه فک نمیکنم سراسری چیز جالبی در بیام
      بنظرتون پرستاری سراسری با این رتبه میشه رفت؟
      البته میگن امسال باید یه کمی رتبه ها رو پایین تر بگیریم
      راستی گیج بودنم به خاطر اینه که نمیدونم کنکور98 چه شکلیه
      ینی نظام قدیما بین نظام جدیدا رتبه بندی میشن یا جداگونه رتبه بندی و سهمیه بندی میشن(منظورم تقسیم ظرفیت دانشگاه هاست.)
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در مورد maladptive daydream یا خیال پردازی ناهنجار سرچ کنید متوجه مشکلتون میشید.
      این سایتم میتونه کمکتون کنه
      mdnet.ir

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رویاپردازی ناسازگار چیست ؟

اما رویا پردازی ناسازگار (یا خیالبافی ناهنجار) و یا به زبان انگلیسی Maladaptive Daydreaming ، به گونه ای از رویا پردازی گفته میشود که شخص به صورت افراطی آن را انجام میدهد و عموما تا چند دقیقه ی اول ، خود به طور کامل متوجه انجام این کار نیست. علاوه بر این ، در رویا پردازی ناسازگار ، شخص دقیقه ها و گاهی ساعت ها از کار خود دست کشیده و به رویا پردازی و ساخت سناریو های مختلف در ذهن خود می پردازد.
      کتاب خواندن ، تماشای فیلم ، یا سر رفتن حوصله میتوانند عوامل شروع کننده ی این گونه رویا پردازی باشند. به این شکل که شخص در حین خواندن کتاب ، ایده ای به ذهنش میرسد که ناگهان غرق در تفکر درباره ی آن میشود. دقایقی بعد ، خود را در حال ساختن داستان ها و سناریو ها و همچنین در حال صحبت درباره ی آن موضوع می بیند. گاهی از موضوع اولیه نیز رد شده و به موضوعات دیگر میرسد.
      گفته میشود که این گونه رویا پردازان ، معمولا به صورت ناخودآگاه ، برای فرار از واقعیات زندگی و یا پنهان کردن ضعف خود در بخشی از زندگی اقدام به این گونه رویا پردازی می کنند. برخی پزشکان نیز از این رویا پردازی افراطی ، برای افرادی که دچار افسردگی یا اضطراب اجتماعی هستند ، استقبال میکنند.
      این رویا پردازی معمولا از کودکی و به دلیل تنهایی کودک و عدم وجود دوستان زیاد در زندگی او ، شروع میشود و عموما پس از ورود به مدرسه و یافتن دوستان جدید ، کودک از خیالبافی ناهنجار دست میکشد (یا حداقل آن را کمتر انجام می دهد). اما در صورتی که کودک در مدرسه نتواند ارتباط اجتماعی کامل و درستی برقرار کند ، به انجام آن ادامه خواهد داد. به مرور زمان ، این رفتار ، به نوعی عادت تبدیل شده و ممکن است در دوران بزرگسالی نیز همراه شخص باشد.
      نکاتی جالب درباره ی رویاپردازی ناسازگار (یا خیالبافی ناهنجار)

کسانی که عمل رویا پردازی ناسازگار (یا خیالبافی ناهنجار) را انجام میدهند ، عموما به صورت وسواسی به جزئیات سناریوها و اشخاص ساخته شده در ذهن خود اهمیت داده ، آنها را تا جای ممکن شبیه به واقعیت میسازند و گاهی چندین بار خصوصیات آنها را مرور میکنند. این خصوصیات به قدری دقیق و کامل هستند ، که از آنها میتوان الگوی ساخت رمان یا نوشتن داستان هایی کامل را دریافت کرد.
      این گونه رویا پردازی ، جز دسته ی بیماری ها و مشکلات روحی یا روانی نبوده و علاوه بر این ، اکثر پزشکان و روانشناسان از وجود آن بی خبرند.
      به هنگام رویا پردازی ناسازگار (یا خیالبافی ناهنجار) … یا Maladaptive Daydreaming ، کار های تکرار شونده ، مثل راه رفتن سریع در اتاق و حرکات دست رایج ترین عوامل ظاهری هستند.
      علاوه بر این ها ، حالت های مختلف ابراز احساسات از طریق چهره نیز رایج هستند. مثل گریه ، خنده ، لبخند ، لب خوانی و یا حتی صحبت کردن با صدای بلند.
      کسانی که دچار خیالبافی ناهنجار هستند ، کاملا از تفاوت خیالات خود و واقعیت دنیا آگاه بوده و هیچ گاه این دو را در حافظه ی خود با یکدیگر اشتباه نمیگیرند. به طوری که حتی اگر اتفاقی در واقعیت افتاده باشد و بعدا درباره آن داستانی در ذهن خود ساخته باشند ، قادر خواهند بود که نسخه ی واقعی و نسخه ی ساختگی خود را از هم تشخیص داده و با یکدیگر ترکیب (یا به قول خودمان “قاطی”) نکنند
      معمولا بزرگترین مشکل این اشخاص به خواب رفتن است. چراکه گاهی اوقات ، به هنگام خواب ، ساعت ها به تصور کردن و رویا پردازی درباره ی موضوعات مختلف می پردازند (به صورت ناخودآگاه).
      این گونه رویا پردازان ، عموما از دسته افرادی هستند که کارهای خود را به تعویق می اندازند.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درصداتو میگی لطفا

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم اینطوریم اما سومین کنکورمه مثل شما نمیدونم چیکار کنم به جز چند تا رشته ( دارو ، فیزیو ، علوم آزمایشگاهی ورادیو لوژی) به رشته ی دیگه ای علاقه ندارم متاسفانه احتمال قبولیم کمه همه می گن به رشته های دیگه ای فکر کنم اما من از پرستاری ، مامایی هوشبری و اتاق وعمل و... خوشم نمیاد در ضمن روحیشونو هم ندارم
      منم مثل شما شخصیت خیالی میسازم چندین ساله که این کار رو می کنم نمیدونم شما خودتون رو جای اون شخصیت خیالی میذارین یانه اما من تقریبا هردو کار رو انجام میدم
      جدیدا قصد دارم داستانشو نو یه جایی بنویسم مثلا word یا تو تلگرام
      فکر می کنم نوشتن داستان باعث بشه که زیاد تو رویا فرو نرم وبدونم بین من و اون فرد تفاوت وجود داره یا اون فرد فقط خیالیه
      آره عزیزم.بنویسی یه جا این تخیلات رو بهتره.یا میفهمی همش مزخرفه بیخیال میشی.یا یهو یه نویسنده ای چیزی میشی...که هردو حالتش خوبه!
      نوشتن باعث میشه مغزت یه داستان تکراریو هی برات زنده نکنه!و میفهمی زندگی چقدر سریع داره میگذره!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مشکل اینجاست که من خودمم درگیرشم
      بد کوفتیه
      به هیچکسم نمیتونی بگی !!
      مخصوصا اعضای خانوادت :/
      حسابی کلافه ام ...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      این دقیقا منو میگه
      خخخخ ملت رسما رد دادن .. نگا کن کنکور چه بلایی داره سرمون میاره

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان گل
      تیتر رو درست خوندید
      ولی نمیدونم چیکار کنمب
      ولی واقعا گیجم
      یعنی یه ریسک بزرگه
      واقعا گیج و منگم
      خیلی حالم بده
      ینی اینقدر جدی
      تو باید نویسنده میشدی علاقه خودتو شکوفا نکردی
      ولی به هر حال همه چی به خودت بستگی داره اگه میتونی بمون و درصد های بالای کنکور بزن همه چی حله

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن