خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سوال در مورد منابع ریاضی

سلام
      یکی از اقوام ما که چند سال از کنکور دور بوده میخواد دوباره کنکور شرکت کنه ولی چون رشته اش انسانی بوده ریاضی و هر چی مرتبط با ریاضی هست مثل فیزیک و محاسبات شیمی و بخش های محاسباتی زیست اشکال اساسی داره. میگه که نهایت ضرب دو رقم در دو رقم بلده و ...... این چیزا! یعنی در سطح ابتدایی راهنمایی. چی صلاح میدونین که بگیم بخره؟ کدوم کتاب برای اینکه تابستون بتونه "فقط" رو ریاضی کار کنه و یه خورده تو ریاضی پیشرفت داشته باشه و به سطح نرمال محاسبات ریاضی نزدیک تر بشه؟ من کتابای پایه هفتم و هشتم و نهم رو راستش زیاد بهشون وارد نیستم که بدونم کدوم کتاب خوبه

از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که کدوم کتاب باید خونده بشه؟ یه کتابی که پایه ریاضی رو درس داده باشه و تمرین هم داشته باشه ... یه کتابی که از سطح پایین مثل ضرب در ها و تقسیم ها شروع کنه بره بالا.
      ممنون
      همه میخواهند بشریت را عوض کنند دریغ_ا که هیچکس در این اندیشه نیست که

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      UP

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز سروش موئینی رو معمولا پیشنهاد میدن بقیه
      من که هواسم پرت میشه iq استفاده کردم چون درسنامه کم و تست های جالبی داشت که میتونستم بعد از خوندن درسنامه مختصرش فوری برم تست بزنم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      خیلی سبز سروش موئینی رو معمولا پیشنهاد میدن بقیه
      من که هواسم پرت میشه iq استفاده کردم چون درسنامه کم و تست های جالبی داشت که میتونستم بعد از خوندن درسنامه مختصرش فوری برم تست بزنم
      مطمعنید برای همچین شخصی خیلی سبز میتونه کمک کننده باشه؟؟؟؟

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Goodarzi نمایش پست ها
      مطمعنید برای همچین شخصی خیلی سبز میتونه کمک کننده باشه؟؟؟؟
      از این بهتر اینه که با فیلم های آلا آموزش ببینه و با iq هماهنگ کنه و تست های سراسری رو اول چند دور بزنه بعد یواش یواش بره رو تالیفی ها و اونقدر تست بزنه تا دستش بیاد چون بهترین روش خوندن واسه امتحان تست زدنه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کتابایی مث سیر تا پیاز گاج یا آموزش شگفت انگیز خیلی سبز فک کنم خوب باشه.هر انتشاراتی یه سری کتاب برای آموزش دقیق دارن.بر یه سرچ توی همه انتشارات بزن یه سری کتاب ها هستن صرفا آموزشه منتهی برای کنکورم آمادت میکنن.توی توضیحاتشون نوشته که برای چه کسایی مناسبه.فک کنم کتابای آس و 40 قدم گاج هم خوب باشن.مهر و کاه هم فک کنم یه سری کتاب به نام آموزش فضایی داره.ولی خودت نمونه صفحاتو ببینی متناسب باسطحت بهتر متوجه میشی کدومم بدردت میخوره

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فیل مدیدم برای ایشون بهتره در این برهه تا کتاب چون ایشون اصلا بعضی چیز ها رو نخونده کلا و براش یه معلم مثل مدرسه لازم تر و بهتره که مفاهیم رو حتی در حد مبتدی براش جا بنداره تا یه دید کلی داشته باشه

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel19 نمایش پست ها
      کتابایی مث سیر تا پیاز گاج یا آموزش شگفت انگیز خیلی سبز فک کنم خوب باشه.هر انتشاراتی یه سری کتاب برای آموزش دقیق دارن.بر یه سرچ توی همه انتشارات بزن یه سری کتاب ها هستن صرفا آموزشه منتهی برای کنکورم آمادت میکنن.توی توضیحاتشون نوشته که برای چه کسایی مناسبه.فک کنم کتابای آس و 40 قدم گاج هم خوب باشن.مهر و کاه هم فک کنم یه سری کتاب به نام آموزش فضایی داره.ولی خودت نمونه صفحاتو ببینی متناسب باسطحت بهتر متوجه میشی کدومم بدردت میخوره
      والا سیر تا پیاز و مشابه اینارو دیدم که تقریبا بالای 400 صفحه میشن. مثلا من برای اینکه کمی ریاضیات خیلی پایه اش بهتره بشه میخواستم ریاضی سیر تا پیاز پایه ششم رو بخرم بعد دیدم 512 صفحه هست ! یعنی تا بیاد اینو بخونه بعد بیاد ریاضی دوره راهنمایی (همین متوسطه اول نظام جدید) رو بخونه خیلی زیاد میشه و کلا دور میشه.

یه چیزی که بشه تا مهر ماه خوندش و بعده اون فقط مطالب ریاضی تجربی رو خوند.

بازم پیشنهاد دیگه ای دارید دوستان؟ فعلا تنها راهی که به ذهنم میرسه همین سیر تا پیازه. ولی اگه بخواد با سیر تا پیاز بخونه باید دو تا سیر تا پیاز بخونه با مجموع 1000 صفحه ریاضی! ولی خب وقت داره و قرار بر اینه که کل تابستون هر روز فقط ریاضی بخونه.

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن