خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: جه كتابي براي مطالعه كسسته خوبه؟؟؟

رأی دهندگان
    29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خوشخوان

15 51.72%
    • نشر الكو

8 27.59%
    • قلم جي

1 3.45%
    • ساير كتاب ها (لطفا اسمش رو واسم بايين بنويسيد)

6 20.69%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

آقای شامی زاده این روند را در کلاس درس دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف برای دانش آموزان خود در نظر گرفته اند :

1. بچه های دبیرستان مفاهیم درس را از خود آقای شامی زاده در کلاس درس یاد می گیرند (فیلم کلاس های درس روی سایت دبیرستان به رایگان وجود دارد )
      2. آقای شامی زاده از کتاب خوشخوان تمرین می دهند ( اکثر اوقات همه ی تمرین ها را بچه ها باید حل کنند)
      3. بچه ها در کارگروهی رو سوالات فکر می کنند. و در صورت اجازه ی مشاور، با یکدیگر روی سوالات بحث می کنند.(شما می توانید این کار را در فروم انجام دهید.)
      4. جلسه ی بعد آقای شامی زاده سوالات را در کلاس حل می کند (فیلم ها روی سایت موجود است)
        خیلی اوقات شده که ایشان کل تمرینات کتاب خوشخوان را حل می کنند و توضیح می دهند.
      5. اگر احتیاج باشد از کتاب های دیگه هم سوال می دهند مثل نشرالگو

تذکر آقای شامی زاده : کاری با راه حل های کتاب خوشخوان نداشته باشید (مخصوصا برای فصل نظریه اعداد) و اگر جواب سوالی را بلد نیستید در کلاس بپرسید تا حل کنم
      تحصیل رایگان در دبیرستان و کنکور با دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف.

امام صادق (ع) :
      اگر عدالت در میان مردم برقرار شود، همه بی نیاز می شوند و به اذن خداوند متعال آسمان روزی خود را فرو می فرستد و زمین برکت خویش را بیرون می ریزد( کافی ج 3، ص 568 )

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین از لحاظ دی وی دی تو مبحث گراف کار مهندس خزایی از گروه استاد احمدی عالیه تو مبحث ترکیبیات و احتمال هم کار دکتر مهدی زاده از گروه استاد رحمانی خیلی عالیه . تو کتابا هم فار تو گسسته بهترین کتابه . نظریه اعدادم فک کنم کلا بیخیال شی بهترین کاره !
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گسسته و جبر و احتمال سه تا کتاب خوبن یکی گسسته فاره که عالیه-گسسته مهر و ماه تالیف خسرو کاک سوندی هم آموزش کامل داره هم تست زیاد داره-گسسته مبتکران یا اندیشه سازان سابق تالیف فرزاد جوادی هم عالیه دو جلده خیلی خیلی کتاب قوی هستش.بهتره یه روز بری انقلاب هرسه تا رو نگاه بندازی یکیشو انتخاب کنی.گسسته نشر دریافتم عالیه ولی هنوز نیومده تالیف علیرضا شریف خطیبی

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من اگه به آبی قلم چی که فقط کنکوره مسلط بشی بعد بری سراغ فار عالیه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از نظر من گسسته خوشخوان عالیه و مال قلم خیلی مسخرست بدرد نمیخوره

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.بر خلاف نظر دوستان سرلغ گاج نرو خیلی ناقصه.نقره ای اش بدتر شده اصلا و ابدا سراغش نرو.اول از همه فار عالیه خیلی خوب و برای هر سطحی عالیه بعدش مهر و ماه تالیف خسرو کاک سوندی هم عالیه.فقط این دو تا خوبند و رو دست ندارن.در ضمن مبتکران هم گسسته فرزاد جوادی رو زده که عالیه ولی یه جلدش اومده.خیلی کتاب توپیه.ولی اول فار.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2435 نمایش پست ها
      سلام.بر خلاف نظر دوستان سرلغ گاج نرو خیلی ناقصه.نقره ای اش بدتر شده اصلا و ابدا سراغش نرو.اول از همه فار عالیه خیلی خوب و برای هر سطحی عالیه بعدش مهر و ماه تالیف خسرو کاک سوندی هم عالیه.فقط این دو تا خوبند و رو دست ندارن.در ضمن مبتکران هم گسسته فرزاد جوادی رو زده که عالیه ولی یه جلدش اومده.خیلی کتاب توپیه.ولی اول فار.
      دادا اون مهر و ماه خسرو کاک سوندی خوبه؟! معلممونه ها! اگه خوبه بگو من برم بگیرم ...منتظرما
      درونت پاکه
      وحشی
      اما ساکت...!

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم یه کتاب تست گسسته که آموزش خوب و تست های طبقه بندی شده ای داشته باشه رو معرفی کنید

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.joon35 نمایش پست ها
      براي بيش خواني درس رياضيات كسسته جه كتاب ها يا دي وي دي ها رو بيشنهاد ميكنيد؟؟
      قبلا هم گفته بودم گسسته عنایت کشاورزی انتشارات رمزینه

10. Top | #25
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanatisharif نمایش پست ها
      سلام،
      می توانید به لینک زیر مراجعه کنید،
      منابع مناسبی برای همه ی دروس نام برده شده است:

منابع مناسب جمع بندی

همچنین بنا به درخواست دانش آموزان دفترچه ی اردوی عید دبیرستان به زودی در سایت قرار داده خواهد شد.

جمع بندی زبان کنکور ( سوم دبیرستان و چهارم دبیرستان به زودی در سایت دبیرستان قرار خواهد گرفت )

جمع بندی فیزیک-نور و جمع بندی آمار و مدلسازی هم اکنون در سایت دبیرستان موجود است.
      اگر منابعی دارید در همین انجمن بگذارید و لینک خروجی ندید

در صورت رعایت نکردن این موارد ، از این پس اینگونه پستهای شما حذف خواهند شد

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      اگر منابعی دارید در همین انجمن بگذارید و لینک خروجی ندید

در صورت رعایت نکردن این موارد ، از این پس اینگونه پستهای شما حذف خواهند شد

این مطلب را مشاور آموزش مجازی در تالار گذاشته بود،

هر مطلب باید در منبع آن خوانده شود و این کپی پیست کردن ها کار درستی نیست ( شاید توسط اعضا انجام شود ولی دور از شان مدیر یا ناظم تالار است )،

شما حق ویرایش پست ما را نداشتید،

اگر نارحت هستید، چند پست آخر را پاک کنید و دبیرستان در این تالار هیچ گونه فعالیتی نخواهد کرد.

ما فکر کردیم که شما هم به دنبال آموزش هستید.
      تحصیل رایگان در دبیرستان و کنکور با دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف.

امام صادق (ع) :
      اگر عدالت در میان مردم برقرار شود، همه بی نیاز می شوند و به اذن خداوند متعال آسمان روزی خود را فرو می فرستد و زمین برکت خویش را بیرون می ریزد( کافی ج 3، ص 568 )

12. Top | #27
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanatisharif نمایش پست ها
      این مطلب را مشاور آموزش مجازی در تالار گذاشته بود،

هر مطلب باید در منبع آن خوانده شود و این کپی پیست کردن ها کار درستی نیست ( شاید توسط اعضا انجام شود ولی دور از شان مدیر یا ناظم تالار است )،

شما حق ویرایش پست ما را نداشتید،

اگر نارحت هستید، چند پست آخر را پاک کنید و دبیرستان در این تالار هیچ گونه فعالیتی نخواهد کرد.

ما فکر کردیم که شما هم به دنبال آموزش هستید.
      من ویرایش نکردم و ناظممون ویرایش کرد که حق هم داشت و شما تعیین نمی کنید که تیم مدیریتی انجمن چکاری باید انجام بدهد یا ندهد

اگر قرار است مطلبی در انجمن ما گذاشته شود ، باید به طور کامل قرار بگیرد و در انتهای پست ، منبع لینکدار گذاشته شود

اگر اینطوری نباشه که سئوی ما رو نابود می کنید و گوگل این همه این لینک های خروجی به انجمن رو یک امتیاز منفی محسوب میکند

موفق باشید

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام به همگی.
      من کتاب گاج نقره ای رو دارم،کتاب مناسبی نیست.کتاب فار رو هم دارم کتاب بسیار خوبی

هست ولی خوب واسه کی به نظر شما خوبه؟!

فار واسه کسی خوبه که تحلیل قوی داره یا توی دبیرستان دبیرهای خوبی داشتن،ولی واسه

کسی مثل من مناسب نبوده و اگر شما هم همین طور هستید مناسب نخواهد بود.کتاب مهر و

ماه رو دیدم.کتاب خوبیه ولی : بچه های رشته ریاضی معمولا دنبال کتابی هستند که 1.درس

نامه عالی داشته باشه 2.سوال ها رو تیپ بندی کرده باشه،یعنی مثلا شما توی اکثر کتاب

های حرکت شناسی دیدید که سوالات طبقه بندی شده.ولی اصل کار همین جاست! هیچ کتابی

مورد دوم رو نداره.3. پاسخ نامه مناسب که یقینا بسیار مهمه .ودوستان عزیزی که از کتاب

خاصی استفاده کردند با ذکر دلیل مثل ارائه کارنامه یا هر چیز دیگه ای تاثیر رو نشون

بدن....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)