خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 22 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 320
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

فاجعه نتایج کنکور سراسری 97

گزارش و توضیحات بسیار مهم امین فردین در مورد فاجعه کارنامه های کنکور 97 ؛

منبع : کانال تلگرامی امین فردین

توجه بسیار ویژه 1 : راستش بنده این شخص (امین فردین خبرنگار) رو نمیشناسم فلذا درستی یا ندرستی صحبت هاش رو نه تایید میکنم و نه تکذیت ، این تاپیک صرفا جهت اطلاع رسانی، اشتراک و بازنشر این موضوع و همچنین تبادل نظر بین داوطلبان کنکوری ایجاد شده

توجه بسیار ویژه 2 :
      کسانی که به هر دلیلی فکر میکنند حقی ازشون ضایع و پایمال شده ، میتونید برید درصدهای کارنامتون رو با پاسخ برگ کنکورتون که همین الان منتشر شده چک کنید و مقایسه کنید اگر درصد های پاسخ برگ کنکورتون با درصدهای کارنامتون مطابقت نداشت از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش
      پیگیری کنید تا کارشناسان سازمان سنجش بررسی و پیگیری های لازم رو ترتیب بدن

ویرایش توسط saj8jad : 10 مرداد 1397 در ساعت 23:11 دلیل: جزئی

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

دوست خودم میگفت تو کنکور درس زمین یک تست زدم و مطئن هم هستم که اشتباه زدم ولی کارنامه برام درصد 0 زده بود بجای اینکه 1.3- ثبت کنه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اون کارنامه واقعی بود؟؟ده هزارو پنج هزار...کاری به رتبه ش ندارم ولی این یعنی ریاضی فیزیک کلا اثر خاصی نداشته امسال

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ریاضی فیزیک امسال *** بود!

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این مسئله یه مقدار دور از متن اصلیه ولی خب میگم
      ویسی که پخش شد در طی ویدیو، یه اشتباه داشت. ترازی که پایین کارنامه کنار رتبه کل منطقه میاد ( اونجا 8923 بود ) بیشترین ترازیه که فرد داشته بین همه ی تراز هاش. نه اینکه جمع همه ی تراز هاش باشه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینم ببینید بد نیست
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B7-%DB%B3%DB%B1-%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B5-%DB%B1%DB%B5.jpg  
      به خوبی ات چنگ بزن

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      این مسئله یه مقدار دور از متن اصلیه ولی خب میگم
      ویسی که پخش شد در طی ویدیو، یه اشتباه داشت. ترازی که پایین کارنامه کنار رتبه کل منطقه میاد ( اونجا 8923 بود ) بیشترین ترازیه که فرد داشته بین همه ی تراز هاش. نه اینکه جمع همه ی تراز هاش باشه
      دقیقاهمون رتبه هم توزیرگروه هامشخص نبود ولی فک کنم توبقیه زیرگروه هابهترشده که شده ۵هزار ولی درکل بااین درصداشده ده هزارخیلی عجیبه خیلی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کنکوری های عزیز
      به تذکر ۴ دفترچه امسال توجه کنید!
      داوطلبان می پرسند رتبه های ما با توجه به درصد هایی که زده ایم در مقایسه با کارنامه های سال قبل تقریبا دو برابر شده است
      ✅ جواب:امسال سازمان سنجش رتبه داوطلبان سهمیه ۲۵ درصد و ٥ درصد ایثارگران را با رتبه منطقه شما جمع کرده و این باعث شده (به غیر از رتبه های زیر ‌۱۰۰۰ ) رتبه بقیه با توجه به درصد هایی که زده اند بسیار بد به نظر برسد.
      ❇️ راه حل : نگران نباشید ودر هنگام انتخاب رشته نیمی از انتخاب های خود را
      خوش بینانه انتخاب کنید ، مثلا اگر رتبه در زیر گروه یک(انتخاب رشته بر اساس رتبه در زیر گروه است)
      ۱۰ هزار آمده است نیمی از انتخاب ها باید خوش بینانه و بر اساس رتبه ۵ هزار باشد.

✅ مشاوران دقت کنند؛رتبه در منطقه داوطلبان به لحاظ عددی خیلی کمتر از آن چیزی است که در کارنامه صادر شده کنکور ۹۷ مشاهده می شود
      به ترازی که کناررتبه منطقه درج شده (یاهمان ماکزیمم نمره کل )دقت کنید مثلا رتبه ۳۰ هزار است ولی تراز ۷ هزار درج شده است که به راحتی رشته های لیسانس بسیار خوبی را در سراسری و آزاد می توان قبول شد.
      با یک مقایسه ساده بین درصدها و رتبه های امسال با درصدها و رتبه های کنکور ۹۶ موضوع را متوجه خواهید شد مثلا درصد های امسال را در برنامه های تخمین رتبه(که بر اساس اطلاعات کنکور سال قبل )می باشند وارد کنید رتبه ای که میدهد تقریبا نصف می شود.
      لیدی & جنتلمنز این **شرا قابل اعتماده؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها

پته ی همین جمهوری اسلامی رو پشت پرده و آمد نیوز میریزن بیرون یکی از معتبر ترین کانال هاست

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir22 نمایش پست ها
      اینم ببینید بد نیست
      دروغه باااو

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      رفیق منم داشت شاخ در میاورد امروز که باهاش رفتم کارنامه بگیریم چون میگفت من سر جلسه خیلی غلط زدم حالا اینجا تو کارنامه اصلا ازش کم نشده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها

من رفتم درصدامو تو سایت کانون زدم رتبم فقط ۵۰۰تا فرق کرد نمی دونم باور کنیم یا نه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تقریبا هیچکی از رتبش راضی نیس ولی اینجوری شده دیگباید باورش کنیم
      شایدم واقعا اسون بوده..من با رتبه های ازمونام اونقدی تفاوت نداره...

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir22 نمایش پست ها
      اینم ببینید بد نیست
      انگار تقلبا کار داد دستمون

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      رفیق منم داشت شاخ در میاورد امروز که باهاش رفتم کارنامه بگیریم چون میگفت من سر جلسه خیلی غلط زدم حالا اینجا تو کارنامه اصلا ازش کم نشده
      همینش عجیب تر دیگه
      میگم دوستم یه تست زمین غلط زده بوده براش تو کارنامه اومده زمین 0 درصد

صفحه 1 از 22 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن