خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Question علوم پزشکی ارتش / نیازمند اطلاعات هستم

سلام
      دوستان میشه کسی توضیح بده این پزشکی سپاه و ارتش اینا چجوریه؟
      شرایطش چیه؟
      لازمه بسیجی باشم؟ فعال داشته باشم؟
      ترازم : 9520
      رتبه منطقه 2 :3990
      رتبه زیرگروه1 :3835
      خیلی سپاسگزارم یک دوستی توضیحات کامل رو بده

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای بقیه الله اصلا شانسی ندارید ولی خب برای پزشکی ارتش شانس دارید مصاحبه ارتش حدودا ابان یا اذره نتیجشم اخرای دی میاد (جز رشته های نیمه متمرکزه )

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شرایطش هم توی دفترچه انتخاب رشته توضیح داده

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koalima77 نمایش پست ها
      برای بقیه الله اصلا شانسی ندارید ولی خب برای پزشکی ارتش شانس دارید مصاحبه ارتش حدودا ابان یا اذره نتیجشم اخرای دی میاد (جز رشته های نیمه متمرکزه )
      چرا بقیه الله شانس ندارم؟ بقیه الله مگه حداقل نمره 9000 نمیخواد؟ من 9520 شدم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شرایطش هم توی دفترچه انتخاب رشته توضیح داده
      ارتش که بسیج نمیخواد؟ راستی دانشگاه شاهد چطور؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دخترا باید چادر سر کنن؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای شاهد و بقیه الله شما رتبه خیلی خوبی برای قبولی نیاز دارید (حداقل زیر ۲۰۰۰ منطقه) _دانشگاه شاهد برخلاف ارتش و سپاه تعهد خدمت نداره ولی مثل اونا مصاحبه داره _برای سپاه که داشتن بسیج فعال موثره ولی ارتشو نمیدونم _ شرایط پذیرش کلی ارتش و سپاه انتهای دفترچه اومده
      ولی با این تراز میتونید روی پزشکی ازاد عادی تهران نجف اباد قم تبریز مشهد توی تکمیل ظرفیت که انتهای مهر انجام میشه حساب باز کنید

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برای شاهد و بقیه الله شما رتبه خیلی خوبی برای قبولی نیاز دارید (حداقل زیر ۲۰۰۰ منطقه) _دانشگاه شاهد برخلاف ارتش و سپاه تعهد خدمت نداره ولی مثل اونا مصاحبه داره _برای سپاه که داشتن بسیج فعال موثره ولی ارتشو نمیدونم _ شرایط پذیرش کلی ارتش و سپاه انتهای دفترچه اومده
      ولی با این تراز میتونید روی پزشکی ازاد عادی تهران نجف اباد قم تبریز مشهد توی تکمیل ظرفیت که انتهای مهر انجام میشه حساب باز کنید
      دانشگاه آزاد؟؟؟ شوخیت گرفته ؟ ارتش چند نفر بر میداره؟ با این رتبه شانسم برای ارتش چند درصده؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      دخترا باید چادر سر کنن؟
      برای مصاحبه بهتره که سر کنید ولی برای بقیه الله پوشش خاصی نیاز نیست داشته باشید حتی برای پسرا هم لباس فرم نظامی لازم نیست

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paganiN1 نمایش پست ها
      دانشگاه آزاد؟؟؟ شوخیت گرفته ؟ ارتش چند نفر بر میداره؟ با این رتبه شانسم برای ارتش چند درصده؟
      شانستون بالاست البته اگه مثل پارسال باشه ظرفیتارم از روی دفترچه نگاه کنید پارسال که ۵۰ نفر بود
      توی رشته پزشکی دانشگاه ازادای تهران نجف اباد(اصفهان) تبریز و شهرای بزرگ در حد دانشگاه دولتی تیپ ۲ اند تصوری که از دانشگاه ازاد تو رشته های مهندسی و ... دارید برای پزشکی صدق نمیکنه مخصوصا دانشگاه ازاد تهران و اصفهان و.... که کسایی که شهریور قبول میشن رتبه بالایی دارن

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شانستون بالاست البته اگه مثل پارسال باشه ظرفیتارم از روی دفترچه نگاه کنید پارسال که ۵۰ نفر بود
      توی رشته پزشکی دانشگاه ازادای تهران نجف اباد(اصفهان) تبریز و شهرای بزرگ در حد دانشگاه دولتی تیپ ۲ اند تصوری که از دانشگاه ازاد تو رشته های مهندسی و ... دارید برای پزشکی صدق نمیکنه مخصوصا دانشگاه ازاد تهران و اصفهان و.... که کسایی که شهریور قبول میشن رتبه بالایی دارن
      آخه آزاد پول میخواد که نداریم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب هیچی پس

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شاید منم رفتم ارتش
      حجاب لازمه؟

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها
      شاید منم رفتم ارتش
      حجاب لازمه؟
      ارتش خانوم کم بر میداره و حجاب هم لازم نیست و شما میتونید برید روسری سفید به چوب ببندید و مدل موهاتون رو مثل اون پولی نژاد مثل اسکاج ظرفشویی بکنید 100% استخدامید :/

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paganiN1 نمایش پست ها
      ارتش خانوم کم بر میداره و حجاب هم لازم نیست و شما میتونید برید روسری سفید به چوب ببندید و مدل موهاتون رو مثل اون پولی نژاد مثل اسکاج ظرفشویی بکنید 100% استخدامید :/
      من شوخی دارم با تو؟؟؟
      منظورم چادر ایناس

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن