خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چند سوال راجع به فرهنگیان+رتبه ام

سلام دوستان، امیدوارم رتبه شایسته زحماتتون رو بدست آورده باشین من دو سوال درباره دانشگاه فرهنگیان داشتم
      اول اینکه با توجه به رتبه من امکان قبولی تو فرهنگیان اصفهان و یا شهرستان رو دارم و اینکه اگه اصفهان که هستم قبول نشدم می تونم برم فرهنگیان شهر دیگه؟
      دوم، اگه می تونم برم فرهنگیان شهر دیگه به نظرتون چه چیزی رو تو انتخاب رشته مد نظر قرار بدم
      راستی رشته ام ریاضیه
      رتبه ام:
      _20180801_110718.jpg

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      فر هنگیان بو می گزینی دارد فقط بومی همان استان رامی گیرد اگر جایی می بینید که دانشجو فرهنگیان شهر دیگری در استانی قبول شده بخاطر ان است استان بومی داوطلب دانشگاه فرهنگیان نداشته البته رجایی تهران از همه جا میگیرد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      فر هنگیان بو می گزینی دارد فقط بومی همان استان رامی گیرد اگر جایی می بینید که دانشجو فرهنگیان شهر دیگری در استانی قبول شده بخاطر ان است استان بومی داوطلب دانشگاه فرهنگیان نداشته البته رجایی تهران از همه جا میگیرد
      حالا در کل شانس قبولی فرهنگیان دارم به نظرتون؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up+

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بچه ها اینکه تو فرهنگیان برا هر استان چند تا کد رشته محل داریم که مناطق خدمتشون فرق میکنه میتونیم همه اونایی که مربوط به استان خودمون هست رو بزنیم یا اینکه فقط باید یکی رو انتخاب کنیم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      حالا در کل شانس قبولی فرهنگیان دارم به نظرتون؟
      واقعا شر منده ام با این پاسخ دیرم اولا فرهنگیان 2 برابر ظزفیت مرحله یاول برای مصاحبه می پذیر د بعدشم هر استان ظرفیت متفاوت داره در هرسال بهترین کار مراجعه به سایت تخمین کانون وقبولی های دانشگاه مورد نظر را نگاه کنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن