خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: فوری معدل 9

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فوری معدل 9

سلام بچه ها
      من که معدل 9هست دیپلم95-94 دارم رتبه هرسال هم چه درس بخونم و چه نخونم 188000 منطقه 2 هست اگر سال بعد کنکور بدم تائثیر قطعی هست رتبه بدتر میشود امسال نمی خواهم جواب نگاه کنم چون مثل پارسال هست
      یعنی سال دیگر از این بدتر می شود دمتون گرم از پاسخ ‏

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خسته نباشی:/
      خب شما دیگ حتما باید ترمیم کنی.نگفتی چ رشته و رتبه ای مد نظرتونه؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با اين معدل با تاثير قطعي همشم ١٠٠بزني نتيجه نميگيري
      همه داريم تلاش ميكنيم مثبتش كنيم
      ولي حتما ترميم كن و از همين دقيقه استارت بزن كه خيلي كار داري

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش دو تا سوال
      چطور به خانواده میگی رتبه رو؟
      من رتبه حدود 10 15 هزار رو ......نمیکنم بگم
      با چه بهانه ای تو خانواده وایمیسی پشت کنکور؟
      (جنبه مزاح نداره)اگه میشه جواب بده سوال هام رو

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش تو آدم ضعیف از درس ندیدی من اگر 20000 بیارم شیرینی می دم تو چه می دانی معلم نداشتن یعنی چی چی می دانی تو این سه سال که درس خوندم فقط کتاب زیست شیمی دین دست دوم داشتم
      تو کلاس 7نفره ۲نفر قبول شن دیپلم بقیه ترک تحصیل کنن حالا فهمیدی چرا رتبه اینجوری شده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چون بیکارم

داداش تو آدم ضعیف از درس ندیدی من اگر 20000 بیارم شیرینی می دم تو چه می دانی معلم نداشتن یعنی چی چی می دانی تو این سه سال که درس خوندم فقط کتاب زیست شیمی دین دست دوم داشتم
      تو کلاس 7نفره ۲نفر قبول شن دیپلم بقیه ترک تحصیل کنن حالا فهمیدی چرا رتبه اینجوری شده

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایشالا مثبت میشه ...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما باید یک سال وقتتون رو بزارین برای نهایی تا 20 بگیرید چون 19 هم ضرر میکنه و بعد کنکور شرکت کنید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      داداش به عنوان برادر کوچکتر می گم بهتون که اگه واقع نمی خواهید یه تکونی به خودتون بدین دیگه بیش از حد خودتون رو درگیر کنکور نکنید، بخدا شما پتانسیلش رو دارید که یکی از سه رشته ی اصلی تجربی قبول بشید فقط بجای استفاده ازش بهانه میارید، معلم کنکور بعضی وقت ها می تونه حتـــــــی ضرر زننده باشه ، و شما اگه فقط و فقط کتاب درسی می خوندین به علاوه تست های کنکور (حتی پرینت میگرفتین) خیلی خیلی خوب می شدین، بخدا من خودم ادم خود کم بینی هستم شدیدا ولی تازه می فهمم ماها چه قدر پتانسیل داریم و استفاده نمی کنم
      پ.ن: من خودم از یک دوستی کتاب های کنکور فامیلشو که نیاز نداشته بود گرفتم روی صفحه اخرش با دست خط خودش نوشته بود: اگه کسی بخواد کاری رو انجام بده راهی برای انجامش پیدا می کنه و اگه نخواد انجام بده بهانه ای برای انجام ندادنش.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن