خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AّmIr.:.ــــــ نمایش پست ها
      به فکر بچه های کم بضاعته.
      شما خودت كرفتي؟؟؟

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      پارسال فقط شیمی 2 و شیمی پیش 1(فک میکنم پیش 1 بود) رو داشت.من شیمی 2 رو گرفتم.واقعا عالی بود واسه من.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من به عنوان كسي كه هم dvd هاي رضا يزداني و هم رضا سيروس رضايي و هم معمارزاده و هم تقي و هم بازرگاني رو داره بهتون توصيه ميكنم كه بازرگاني رو بگيرين.
      درسته از همشن ارزونتره ولي قول ميدم از همشن هم بهتره

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      ولي من كل كتاب فروشياي اصفهان را گشتم نبود!!!! البته پارسال گشتم امسال هنوز نرفتم برا خريد كتاب!!! به نظرتون الان برم هست؟؟؟ اگه نبود چيكار كنم؟؟؟؟
      کلنا عباسک یازینب
      من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست
      و از آن روز سرم میل بریدن دارد

الهم الرزقنا شهادت فی سبیل الله

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza j نمایش پست ها
      ولي من كل كتاب فروشياي اصفهان را گشتم نبود!!!! البته پارسال گشتم امسال هنوز نرفتم برا خريد كتاب!!! به نظرتون الان برم هست؟؟؟ اگه نبود چيكار كنم؟؟؟؟
      ممکنه هنوز این دو تا سری جدیدش شهرستانا نیومده باشه اما سال دوم و پیش 1 باید باشه.نبود از فروشگاهش اینترنتی خریداری کن.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها خواستم بگم اصلا اینطور نیست که به درد نخور باشه چون ارزونه
      کتاب رو کاااامل درس میده و خیلیم عالی میگه واقعا هیچ معلم خصوصی و اینام با وجود این لازم نیست
      انقد شک نکنید
      عااالیه
      من همین الان پیش2و 3رو از سایتش سفارش دادم

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان من تجربه ی شخصی خودم رو عرض می کنم:
      من خودم زمان کنکورم dvd شیمی 2 و شیمی پیش رو گرفتم و برای من نه تنها نقش کاتالیزگری نداشت بلکه در بعضی مواقع باعث پایین اومدن سرعتم می شد.حقیقت اینه که این dvd ها چیزی اضافه تر از متن کتاب نداره یا حتی نحوه ی تدریسش به شکلی نیست که اگه یه درسنامه از کتاب رو نفهمیدی ، بری و با نگاه کردن dvd یادش بگیری چون دقیقا بهمن بازرگانی میاد و درسنامه ی کتابش رو خط به خط تدریس می کنه. به نظر من این dvd ها فقط به درد کسایی میخوره که حال و حوصله ی خوندن کتاب بازرگانی رو ندارن.برای من که یه جورایی عجله داشتم برای بستن یه مبحث ، اصلا مناسب نبود.

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      از یکی از بچه ها گرفتم دی وی دی مهندس بازرگان رو
      و چون این قفل ها کار مسخره ای هست به نظرم، روش کرکش رو می گم
      دوستان این ها پلیر مخصوص ندارن
      فیلم رو بزنید بیاد بالا، در طی پخش فیلم رو نگه دارید، از منوی استارت وارد Run شوید (یا از هر طریق دیگری)، تایپ کنید %tmp% و با اینتر کردن وارد پوشه ی تمپ شده، فیلم رو پیدا کنید و کپی کنید جای دیگه.
      پوشه تمپ یه جورایی مثل حافظه موقت عمل می کنه در این دی وی دی ها، فایل های تصویری اونجا کپی شده و توسط برنامه پخش و سپس از اونجا پاک می شن.
      این رو برای دوستانی گفتم که مثلاً می خوان فیلم رو تو گوشی بریزن یا اینا، برای نقض کپی رایت نگفتم. مسئولیتی ندارم.
      موفق باشید

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      باز دارم می گم چون خودم به نظرم پلیرش واقعاً مسخره هست و شاید برخی بخوان فیلم رو بریزن تو گوشی و تبلت و اینا روش استخراج ویدئو ها رو آموزش دادم
      برای زحمت ایشون ارزش قائل باشید اگر می خواید چند نفر استفاده کنید حتماً هر شاگرد یه نسخه خریداری کنه.
      قیمت زیادی نداره

پیروز باشید

10. Top | #40
      HGH
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      DVD های تدریس مهندس بازرگانی جزو نمونه های بسیار خوب برای فرا گیری مباحث شیمی کنکوره.به همت انتشارات مبتکران حالا آموزش هر 3مقطع موجوده.
      اما برای استفاده ی بهتر اول باید مشخص کنید که جزو کدوم دسته هستید...آیا مطالعه از روی جزوات مکتوب براتون راحت تره یا آموزش از طریق سمعی و بصری رو بهتر میدونید...اگر با نوشته ها و مطالعه راحت ترید از همون کتاب های مبتکران استفاده کنید به هدف خودتون میرسید.اما اگر راندمان فراگیریتون با مشاهده و حضور معلم بالاتر میره توصیه میکنم حتما از این لوح ها استفاده کنید.بطوری که با دیدن فیلم های آموزشی مهندس بازرگانی فقط نیاز به تست زنی دارید و درسنامه ی دیگری لازم نیست.

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HGH نمایش پست ها
      DVD های تدریس مهندس بازرگانی جزو نمونه های بسیار خوب برای فرا گیری مباحث شیمی کنکوره.به همت انتشارات مبتکران حالا آموزش هر 3مقطع موجوده.
      اما برای استفاده ی بهتر اول باید مشخص کنید که جزو کدوم دسته هستید...آیا مطالعه از روی جزوات مکتوب براتون راحت تره یا آموزش از طریق سمعی و بصری رو بهتر میدونید...اگر با نوشته ها و مطالعه راحت ترید از همون کتاب های مبتکران استفاده کنید به هدف خودتون میرسید.اما اگر راندمان فراگیریتون با مشاهده و حضور معلم بالاتر میره توصیه میکنم حتما از این لوح ها استفاده کنید.بطوری که با دیدن فیلم های آموزشی مهندس بازرگانی فقط نیاز به تست زنی دارید و درسنامه ی دیگری لازم نیست.
      پلیر کا ام بازش نمیکنه این رو

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در جواب دوستمون Aliz نظر خودمو میگم:::::
      اتفاقا من که استفاده میکنم خیلی به کارم سرعت داده الان واسه شیمی خیلی کمتر وقتم گرفته میشه
      ولی اینکه میگن کتاب رو درس میده درسته ولی یه جور خاصی میگه
      مثلا تو شیمی2آزمایشای ورقه طلا و پرتو ایکس و اینا رو یه جوری گفت که من خیلی راحتتر متوجه شدم(نه اینکه راحتتر یه جوری گفت که خلاصه بود راحت تو ذهن میموند)

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من شیمی پیش2 و شیمی 2 رو گرفتم تا الان که مبحث اسید و باز فوق العاده بود واقعا هم از نظر کیفیت ویدیو و هم از نظر کیفیت آموزشی عالی بود

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من دي وي دي شيمي سوم مبتكران رو گرفتم الان ميخوام نصب كنم ولي اين سريال رو دي وي دي رو پيدا نميكنم اصن،كجاشه آخه هر چي نيگا ميكنم نيس
      لطفا يكي راهنمايي كنه بتونم نصبش كنم
      :yahoo (2):
      ايـــــن روزا سختــ ـتر از اونــهـ كــــه بـــآور كنـــــي..
      _______
      اِلــــهـي وَ رَبــــي مَن لــــي غيـــرُك؟!..:yahoo (2):

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_h نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من دي وي دي شيمي سوم مبتكران رو گرفتم الان ميخوام نصب كنم ولي اين سريال رو دي وي دي رو پيدا نميكنم اصن،كجاشه آخه هر چي نيگا ميكنم نيس
      لطفا يكي راهنمايي كنه بتونم نصبش كنم
      :yahoo (2):
      1تیکه کاغذ داخل جعبش هستاا
      رو اون نوشته

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن