خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تو رو خدا جواب بدين

سلام بچه ها.كسي سوال قبليمو جواب نداد...ولي تو رو خدا اين يكيو جواب بدين...بچه ها براي ادبيات چه كتاب تستي خوبه؟ من خودم گاج سبز استفاده ميكنم ولي تستاش جواب تشريحي ندارن و قديمي هست.گاج سفيد هم دارم بازم تستاش جواب تشريحي ندارن .وقتي يه تستو اشتباه ميزنم يا معني يه بيتو نميفهمم نميدونم از كجا بفهممش .واسه همين دنبال يه كتابم كه پاسخ تشريحي كامل و خوبي داشته باشه.
      راستي بچه هاي رياضي برا حسابان چه كتابي خوبه؟من خودم گاج سفيد دارم ولي كلي فرمول گفته كه فقط بايد فظش كني و خيلي زود از ذهنت بيرون ميرن.يه كتاب كه تستاشم بيشتر كنكوري باشه نه تاليفي ...ممنون ميشم جواب بدين

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه قرابت همون سبطی واسه زبان فارسی هم هامون سبطی+مهروماه جامع

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      بله واسه قرابت معنایی کتاب "قرابت معنایی" تالیف "دکتر هامون سبطی" از انتشارات "نشر دریافت" بهترین هست.
      برای حسابان هم گاج سفید بهترین هست.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پشت کنکوری نمایش پست ها
      واسه قرابت همون سبطی واسه زبان فارسی هم هامون سبطی+مهروماه جامع
      ممنون بابت كمك .اين دو تا كتاب پاسخ تشريحي دارن ديگه نه؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan نمایش پست ها
      بله واسه قرابت معنایی کتاب "قرابت معنایی" تالیف "دکتر هامون سبطی" از انتشارات "نشر دریافت" بهترین هست.
      برای حسابان هم گاج سفید بهترین هست.
      سپاس

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط عشق موفقيت نمایش پست ها
      سلام بچه ها.كسي سوال قبليمو جواب نداد...ولي تو رو خدا اين يكيو جواب بدين...بچه ها براي ادبيات چه كتاب تستي خوبه؟ من خودم گاج سبز استفاده ميكنم ولي تستاش جواب تشريحي ندارن و قديمي هست.گاج سفيد هم دارم بازم تستاش جواب تشريحي ندارن .وقتي يه تستو اشتباه ميزنم يا معني يه بيتو نميفهمم نميدونم از كجا بفهممش .واسه همين دنبال يه كتابم كه پاسخ تشريحي كامل و خوبي داشته باشه.
      راستي بچه هاي رياضي برا حسابان چه كتابي خوبه؟من خودم گاج سفيد دارم ولي كلي فرمول گفته كه فقط بايد فظش كني و خيلي زود از ذهنت بيرون ميرن.يه كتاب كه تستاشم بيشتر كنكوري باشه نه تاليفي ...ممنون ميشم جواب بدين
      در مورد حسابان کتاب آبی کانون بسیار دقیق و طبقه بندی شده است.
      ادبیات هم کتابهای نشر الگو مناسب هست.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

ویرایش توسط Mahmoodi__M.20 : 19 مهر 1391 در ساعت 11:44

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینم نظر من هستش :
      فرابت : هامون سبطی (نشر دریافت)
      آرایه های ادبی : رمزینه (کتاب کلاس) از شهریار قبادی
      لغت و املا : نشر الگو
      زبان فارسی : 5 مبحث نشر الگو + گاج سفید
      تاریخ ادبیات : کلک معلم (تارخ ادبیات مصور هم میتونه موثر واقع بشه)
      برای آموزش خط به خط و جامع هم نظر من روی گاج سبز یا کلک معلم هستش !

8. Top | #8

نمایش مشخصات
      سلام ...
      من سوال داشتم نمیدونم باید کجا مطرحش کنم ... ببخشید اگه یه موقع تاپیکو اشتباه اومدم...
      دنبال مطالب انگیزشی میگردم ،یه محرک قوی ... نمیدونم باید کجا برم ... ممکن راهنماییم کنید ...
      خیلی ممنون

9. Top | #9
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Avinna نمایش پست ها
      سلام ...
      من سوال داشتم نمیدونم باید کجا مطرحش کنم ... ببخشید اگه یه موقع تاپیکو اشتباه اومدم...
      دنبال مطالب انگیزشی میگردم ،یه محرک قوی ... نمیدونم باید کجا برم ... ممکن راهنماییم کنید ...
      خیلی ممنون

به لینک زیر برو

http://www.konkur.in/cat-88.aspx

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط عشق موفقيت نمایش پست ها
      خیلی سبز

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن