خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

سوال درمورد سربازی و پشت کنکور

سلام من امسال اولین کنکورمو دادم و برگه ای که دارم تا اول مهر 97 معافیت تحصیلی دارم . میتونم یک سال پشت کنکور بمونم دیگه ؟؟؟؟؟؟
      باید برگه دوباره بگیرم اگه اره کی برم بگیرم ؟از مدرسه باید چیزی بگیرم یا یک راست برم پلیس +10؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ??????????????????

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      سلام من امسال اولین کنکورمو دادم و برگه ای که دارم تا اول مهر 97 معافیت تحصیلی دارم . میتونم یک سال پشت کنکور بمونم دیگه ؟؟؟؟؟؟
      باید برگه دوباره بگیرم اگه اره کی برم بگیرم ؟از مدرسه باید چیزی بگیرم یا یک راست برم پلیس +10؟؟؟؟؟؟؟؟
      طبق اون کاغذی که داری نمیتونی سال بعد پشت کنکور بمونی و باید تا مهر 97 وضعیتت رو مشخص کنی !

زمان ما اوتوماتیک مهلتمون تمدید میشد الان ظاهرا باید از مدرسه کاغذ گرفت برد پلیس +10 !

بهتره از مدرسه پیگیر باشین ! خیلی ها به دلیل سهل انگاری مدرسه تو فرستادن مدارک نتونستن پشت کنکور بمونن !

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      هیچ کسی اطلاع نداره ؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      up

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      جالبه هیچکس جواب نمیده ؟؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام منم عین شمام..
      اینو از سایت ناجا برداشتم
      این میگه که اگه دانش آموزی به سن مشمولیت ( به سن 18 تمام ) رسید و بعد از اون فارغ التحصیل شد یکسال مهلت معرفی داره اما اگه در آزمون دانشگاه ها میخواد شرکت کنه تا آخر شهریور سال بعد میتونه خودشو معرفی کنه(یعنی یه کمک به ماها)..ولی یه زنگ هم حتما باید به نظام وظیفه بزنیم و اگه برگه ای چیزی باید بگیریم یادمون نره ک بعدن مشکل شه..
      3- حداكثر زمان معرفي مشمولاني كه پس از سن مشموليت ، فارغ التحصيل، انصراف، ترك تحصيل يا اخراج مي شوند چه مدت مي باشد؟

جواب : از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      مثال: دانش آموز متولد 79/02/18 كه در تيرماه 1397 ، انصراف ، ترك تحصيل و يا اخراجي محسوب شوند تاپايان تير ماه 98 مهلت معرفي خواهد داشت.
      از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      (جهت ایجاد تسهیلات برای این قبیل مشمولان ، برای شرکت در آزمون دانشگاهها ،تا 06/31 سال بعد از فراغت از تحصیل مهلت معرفی دارند.

حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

ویرایش توسط moja78 : 09 مرداد 1397 در ساعت 21:46

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moja78 نمایش پست ها
      سلام منم عین شمام..
      اینو از سایت ناجا برداشتم
      این میگه که اگه دانش آموزی به سن مشمولیت ( به سن 18 تمام ) رسید و بعد از اون فارغ التحصیل شد یکسال مهلت معرفی داره اما اگه در آزمون دانشگاه ها میخواد شرکت کنه تا آخر شهریور سال بعد میتونه خودشو معرفی کنه(یعنی یه کمک به ماها)..ولی یه زنگ هم حتما باید به نظام وظیفه بزنیم و اگه برگه ای چیزی باید بگیریم یادمون نره ک بعدن مشکل شه..
      3- حداكثر زمان معرفي مشمولاني كه پس از سن مشموليت ، فارغ التحصيل، انصراف، ترك تحصيل يا اخراج مي شوند چه مدت مي باشد؟

جواب : از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      مثال: دانش آموز متولد 79/02/18 كه در تيرماه 1397 ، انصراف ، ترك تحصيل و يا اخراجي محسوب شوند تاپايان تير ماه 98 مهلت معرفي خواهد داشت.
      از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.
      (جهت ایجاد تسهیلات برای این قبیل مشمولان ، برای شرکت در آزمون دانشگاهها ،تا 06/31 سال بعد از فراغت از تحصیل مهلت معرفی دارند.

پس برا من که نوشته تا مهر 97 تو برگه یعنی میتونم پشت کنکور بمونم تا مهر 98 ؟؟؟؟؟؟
      برگه رو باید فکر کنم از پلیس +10 بگیریم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      پس برا من که نوشته تا مهر 97 تو برگه یعنی میتونم پشت کنکور بمونم تا مهر 98 ؟؟؟؟؟؟
      برگه رو باید فکر کنم از پلیس +10 بگیریم
      من شمارمو به پلیس +10 دادم بم گفتن درخواست معافیتتو میفرستیم برای سازمان نظام وظیفه...چند روز پیشم اس ام اس اومد
      ک سازمان نظام وظیفه در حال بررسی معافیت تحصیلی شماست.حالا من احتمالا شنبه هفته دیگه برم نظام وظیفه تو میدون سپاه ببینم چی میگن.اطلاع میدم بتون
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه عزیز من هیچ کاری لازم نیست بکنی اون اسمش معافیت تحصیلیه و تو فارغ التحصیلی اصلا شامل تو نمیشه
      تو تا 31 شهریور98 مهلت تعیین وضعیت داری
      به حرف بقیه هم گوش نکن اون برگه تا زمانی که فارغ التحصیل نشدی ارزش داره از اون به بعد یه تیکه کاغذ باطله ست تاریخ و ایناشم دیگه ارزشی نداره
      .
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      طبق اون کاغذی که داری نمیتونی سال بعد پشت کنکور بمونی و باید تا مهر 97 وضعیتت رو مشخص کنی !

زمان ما اوتوماتیک مهلتمون تمدید میشد الان ظاهرا باید از مدرسه کاغذ گرفت برد پلیس +10 !

بهتره از مدرسه پیگیر باشین ! خیلی ها به دلیل سهل انگاری مدرسه تو فرستادن مدارک نتونستن پشت کنکور بمونن !
      اون تاریخ حداکثر مهلت دانش آموز برای فارغ التحصیلیه نه تعیین وضعیت
      خوشا دیدار ما در خواب ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن