خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

::: مقاله مهم ::: بررسی و تحلیل آماری تاثیر قطعی سوابق تحصیلی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اینکه تاثیر قطعی خوب نیست رو که قطعن قبول دارم
      اما کماکان روی حرف خودم هستم :
      دیپلمه های 84 به قبل و داوطلب های انسانی در حدی نیستن که خطری واسه بقیه ایجاد کنن
      اشتباه شماها اینه که به جای تمرکز روی تفاوتی که بین معدل 20 و 19 ایجاد میشه با تاثیر قطعی
      قفل کردید روی 84 به قبل ها و انسانی ها
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب میزنه رو نمیشه بیدار کرد
      مخاطبم تعدادی از دوستانه که فکر میکنن با معدل 20شون رتبه 1 کنکور 98 درانتظارشونه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      اینکه تاثیر قطعی خوب نیست رو که قطعن قبول دارم
      اما کماکان روی حرف خودم هستم :
      دیپلمه های 84 به قبل و داوطلب های انسانی در حدی نیستن که خطری واسه بقیه ایجاد کنن
      اشتباه شماها اینه که به جای تمرکز روی تفاوتی که بین معدل 20 و 19 ایجاد میشه با تاثیر قطعی
      قفل کردید روی 84 به قبل ها و انسانی ها
      علاوه بر این شاید 20 یه سال کم تر از 19 سال دیگه تراز بده، سوالات و سطح سختی شون هر سال متفاوته، اینو کجای دلمون بذاریم

پ ن: اینا همه شون دلایلو می دونن و می دونن که کاملا منطقی هم هست ولی منافعشون در نشنیدنه، به فلاکتی دچار شدن که از هر دری دنبال کسب درآمدن

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به جای زوم کردن روی این کارا بشینین درساتونو بخونید.... من با معدل ۱۴ الان ترم 4 دندان پزشکیم... دلیلشم آینه که وقت رو تلف این حواشی نکردم... حالا خوددانید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      به جای زوم کردن روی این کارا بشینین درساتونو بخونید.... من با معدل ۱۴ الان ترم 4 دندان پزشکیم... دلیلشم آینه که وقت رو تلف این حواشی نکردم... حالا خوددانید
      سلام دکتر...ورودی چه سالی؟سالی ک تاثیر قطعی بوده؟

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینجا چیزی ننوشته بود. با معدل 10 11 چی؟

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من که خسته شدم بچه ها از بس رفتم کانال سبطی چرا یکی نیس بیاد بگه تاثیر مثبته یا قطعی کلا منتفی کنه ما هم راحت شیم کی حوصله داره 2 ماه رو این موضوع قفل کنه منتظر باشه ببینه تلاش بچه ها نتیجه میده مگه میخوان به ماه سفر کنن کی میخوان تکلیفمونو روشن کنن این موضوع باعث شده درس نخونیم همشم تو نتیم دیگه خسته شدیم امیدوارم نتیجه بده چون اگه نده به خاک رفتیم هممون

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      علاوه بر این شاید 20 یه سال کم تر از 19 سال دیگه تراز بده، سوالات و سطح سختی شون هر سال متفاوته، اینو کجای دلمون بذاریم

پ ن: اینا همه شون دلایلو می دونن و می دونن که کاملا منطقی هم هست ولی منافعشون در نشنیدنه، به فلاکتی دچار شدن که از هر دری دنبال کسب درآمدن
      یه چیز دیگه هم هست :
      دو دسته داوطلب 84 به قبل داریم :
      دسته اول اونایی هستن که یه پیام نوری , علمی کاربردی یا دانشگاه آزادی قبول شدن و یه لیسانس یا ارشد کیلویی گرفتن
      و حالا دوباره دلشون واسه اون کیک و آبمیوه وسط کنکور تنگ شده , میان کنکور میدن و در بهترین حالت بیست هزار میشن

دسته دوم اونایی هستن که از یه دانشگاه معتبر دولتی مدرک گرفتن
      قبلا رتبه بودن و حالا به هر دلیلی تصمیم گرفتن دوباره کنکور بدن
      این دسته بسیار پر قدرت هستن , هم ریاضی و فیزیکشون خیلی خوبه و هم انگیزه بسیار بالایی برای موفقیت دارن
      اما اینا تعدادشون خیلی خیلی کمه
      اما این دسته اگه تاثیر معدل قطعی بمونه و مجبور بشن دوباره امتحان نهایی بدن
      شک نکنین عین آب خوردن معدلشون 20 میشه پس خیلی براشون تفاوت نداره که تاثیر مثبت باشه یا قطعی ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      دوستان من خودم مخالف تاثیر قطعی معدل هستم، ولی یه نکته ای وجود داره و جو گیر نباشید...
      اون فرضی که میگه طرف اگه معدلش ۱۹ هم باشه اگر نفر اول کنکور بشه، بازم رتبش میشه ۱۵ هزار، در صورتی هست که همه ی اون نفرات معدل ۲۰ هم نفر اول کنکور شده باشن؛!!!!! که غیر ممکنه یه همچین چیزی...در کل بشینید درستون رو بخونید بیخیال...شما برو همه رو ۸۰-۷۰ بزن، اگه اونی که میخواستی رو قبول نشدی بیا اینجا رو آتیش بکش...اونقدرا هم فضایی نیست که مثلا ۱۵ هزار نفر با معدل ۲۰ بیان درصد های رتبه یک رو بزنن و حق نفر اول شدن شما رو بخورن..بیخیال...این مملکت کجاش رو حسابه که اینجاش باشه؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      اینجا چیزی ننوشته بود. با معدل 10 11 چی؟
      معدل 10 11 اونم با تاثیر قطعی ، کلا باید تو کرانه های افق محو شد

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جملگی برویم محو شویم

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      سلام
      با این که خیلی نباید بابت این موضوعات وقت گذاشت موافقم ولی شما ورودی 95 هستین (سالی که تاثیر مثبت بود) مطمئنا اگر تاثیر قطعی بود رتبتون خیلی بیشتر میشد

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان همه اینا به کنار
      شماها از هزینه ترمیم امسال خبر دارید؟
      میگن هر درس ۵۰ تومن شده
      میگن برو ترمیم میگیم باشه خب شاید طرف نداشته باشه ۵۰۰ تومن یجا بده
      ♡Be your Own HERO

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

تاثیر مثبت خواهد شد ان شاء الله
      نگران نباشید ولی بی تفاوت هم نباشید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن