خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.jj نمایش پست ها
      از اول رفتيد دنبال سبطي اخرش هم با اين مقاله هاي سر و ور داره به شعورتون توهين ميكنه هنوز متوجه نشدين اون فقط به فكر منافع خودشه،بجا اينكه مثل گوسفند دنباله سبطيه احمق بريد بشينيد براي ترميم بخونين اگه معدلتون كمه
      بدبختی دقیقا اینه که آدمای بی مغزی مثل شما با توجه به محیطی که توش بزرگ شدن و دائما برای هر خواستشون سرکوب شدن ؛نسبت به هر جنبش اعتراضی واکنش منفی دارن و با احساس کارآگاه بودن فردی که اعتراض رو استارت زده رو آدم منفعت طلبی میدونن که هدف اصلیش از اعتراض مسائل مادی هست!بعدم که میگی مدرکت کو باز فاز کارآگاهی و آینده نگری پیدا میکنن و میگین شما مو رو میبینن ما پیچششو!
      ولی خب دورانتون به آخرش رسیدا و ملت بسیار آگاه تر شدن!
      این مقاله بر اساس منطق و اسناد و محاسبات ریاضی هست((همون چیزی که شاید مغز شما باهاش غریبه باشه)) و با این کلی گویی های مضحکتون اعتبار مطلب زیر سوال نمیره!
      سبطی نیازی به معروف شدن نداره و قطعا مشهورترین دبیر ادبیات هست!کارشم هیچ سودی براش نداره و فقط صلاح نسل جوون کنکوری رو میخواد!اگر ذهن محدود تو نمیتونه درک کنه همچین موردی رو؛و فقط انگیزه ی هر کاری رو مسائل مادی میدونه به ما مربوط نیست!عقاید مضحک و متوهمانه خودتو برا خودت نگه دار!
      ترمیم هم چیزی جز پر کردن کیسه ی آموزش و پرورش نیست و ممکن هست خیلی خانواده ها نتونن هزینشو بدن
      البته مخی که یخ زده باشه رو با یخ شکنم نمیشه باز کرد!!

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

خیلی ممنون اقا سجاد عزیز بابت \ی گیری های جدیتوننن...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هر سال هی تصمیم میگیرم برم انسانی بخونم ولی بیخیال میشم
      ولی فک کنم امسال باید یکم جدی تر بهش نگاه کنم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بدوووید ترمیم کنید 20 بگیرید بدووووید.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان نشر دریافتی ها از دار و دسته هامون سبطی هستند که به شدت از حذف شدن دروس عمومی و کم شدن شاگرداشون گله مندن و هیچ دبیری در سطح کشور به اندازه این دو معلم نما (واعظی و سبطی) برای لغو این مصوبه و تشویش ذهنی بچه ها تلاش نکرد
      این اطلاعات و امار هم هیچ سنخیتی با طرح جدید نداره چون هنوز برنامه جامع و نحوه تراز بندی توسط سازمان سنجش ارائه نشده و این جداول تراوشات ذهنی یه عده سود جو و از خدا بی خبر هست لطفا بازیچه نشید و نزارید با آیندتون بخاطر چند قرون پول ( که البته چه عرض کنم همه کلاسا الان بالای 2 ملیونن) با آیندتون بازی کنن
      اینا از همونایی بودن که میگفتن وااااااااااااااااااااای ترمیم معدل سخته و منتظر امتحانات نهایی به سبک کنکور باشید :/// تهشم دیدم که اقا امتحانات شهریورم گرفتن و هیچ تفاوتی با گذشته نداشت...
      لطفا اینقدر راحت موج سواری نکنید و به فکر خودتون باشید این جدول و این روشی که این اقایون دارن ارائه میدن بی اساس چون روش نمره دهی و تراز دهی رو سازمان سنجش قرره اواخر شهریور ماه تازه تعیین کنه
      موفق و پیروز و دور از حاشیه باشید

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      بدبختی دقیقا اینه که آدمای بی مغزی مثل شما با توجه به محیطی که توش بزرگ شدن و دائما برای هر خواستشون سرکوب شدن ؛نسبت به هر جنبش اعتراضی واکنش منفی دارن و با احساس کارآگاه بودن فردی که اعتراض رو استارت زده رو آدم منفعت طلبی میدونن که هدف اصلیش از اعتراض مسائل مادی هست!بعدم که میگی مدرکت کو باز فاز کارآگاهی و آینده نگری پیدا میکنن و میگین شما مو رو میبینن ما پیچششو!
      ولی خب دورانتون به آخرش رسیدا و ملت بسیار آگاه تر شدن!
      این مقاله بر اساس منطق و اسناد و محاسبات ریاضی هست((همون چیزی که شاید مغز شما باهاش غریبه باشه)) و با این کلی گویی های مضحکتون اعتبار مطلب زیر سوال نمیره!
      سبطی نیازی به معروف شدن نداره و قطعا مشهورترین دبیر ادبیات هست!کارشم هیچ سودی براش نداره و فقط صلاح نسل جوون کنکوری رو میخواد!اگر ذهن محدود تو نمیتونه درک کنه همچین موردی رو؛و فقط انگیزه ی هر کاری رو مسائل مادی میدونه به ما مربوط نیست!عقاید مضحک و متوهمانه خودتو برا خودت نگه دار!
      ترمیم هم چیزی جز پر کردن کیسه ی آموزش و پرورش نیست و ممکن هست خیلی خانواده ها نتونن هزینشو بدن
      البته مخی که یخ زده باشه رو با یخ شکنم نمیشه باز کرد!!
      اولا از شمایی که ادعای آزادی خواهی و حق پرستی میشه این حرفای بچگونه بعیده!!!!
      شما فک میکنی اگر مصوبه جور دیگری بود بازم این اقای به اصطلاح سبطی. میومد و اعتراض کنه؟
      اگر مثلا اختصاصی ها حذف میشدن و نمره امتحان نهایی هم میومد این اقا علاوه بر کلاس کنکور ادبیات کلاس امتحان نهایی برای 20 گرفتن ادبیات نمیزاشت؟؟
      شما چرا فک میکنی این اقا عاشق چشمو ابروی شماست و برای عدالت میجنگه؟؟؟
      چطوری میگید این مبارزه برای سبطی سودی نداره. وقتی این مصوبه لغو بشه ملت مجبورن 2 ملیون پول کلاس سبطی و امثال واعظی رو بدن تا بتونن بی پایه ترین و سلیقه ای ترین درس کنکور (ادبیات چند سال اخیر) رو پاسخ بدن
      وقتی رتبه اول کنکور ادبیات رو 50 میزنه مشخص دیگه داستان از چه قراره :///
      شما الان درگیر هیجانات این اقا شدی و متسفانه تشخیص نمیدی چه کیسه ای برات دوختن
      این ریاضیات و محاسباتی که ماشا الله عقل شما بهش میرسه و ما نمیرسه! میشه بفرمایید فرمولش از کجا اومده؟ اگر اینطور باشه که بنده هم عصر یه تاپیک میزنم فرمول جدیدی واسه خودم میسازم برا تراز دهی
      شما هر وقت سازمان سنجش فرمول و جزئیات برگزاری کنکور رو داد اونوقت میشه فهمید که غلطه یا درست
      بین این همه موسسه چرا فقط نشر دریافت داره زور میزنه مصوبه عوض شه؟ چون مدیریتش با اقای سبطیه و تو ضرره به همین سادگی
      بله برادر همه چیز پوله و کنکور خودش یه بیزنسه . اگر دنبال عدالت بودن که یه کاری برای سهمیه ها میکردن. من خودم تو کانال همون اقایی که سنگشو به سینه میزنی هستم . دریغ از یک پست جهت اعتراض به سهمیه ها
      کارشون شده فقط و ویس داده و اه و ناله کردن که واااای این مصوبه چقدر بده
      لطفا به خودتون بیاید اینقدر کور کورانه و متعصب نباشید

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alimont نمایش پست ها
      دوستان نشر دریافتی ها از دار و دسته هامون سبطی هستند که به شدت از حذف شدن دروس عمومی و کم شدن شاگرداشون گله مندن و هیچ دبیری در سطح کشور به اندازه این دو معلم نما (واعظی و سبطی) برای لغو این مصوبه و تشویش ذهنی بچه ها تلاش نکرد
      این اطلاعات و امار هم هیچ سنخیتی با طرح جدید نداره چون هنوز برنامه جامع و نحوه تراز بندی توسط سازمان سنجش ارائه نشده و این جداول تراوشات ذهنی یه عده سود جو و از خدا بی خبر هست لطفا بازیچه نشید و نزارید با آیندتون بخاطر چند قرون پول ( که البته چه عرض کنم همه کلاسا الان بالای 2 ملیونن) با آیندتون بازی کنن
      اینا از همونایی بودن که میگفتن وااااااااااااااااااااای ترمیم معدل سخته و منتظر امتحانات نهایی به سبک کنکور باشید :/// تهشم دیدم که اقا امتحانات شهریورم گرفتن و هیچ تفاوتی با گذشته نداشت...
      لطفا اینقدر راحت موج سواری نکنید و به فکر خودتون باشید این جدول و این روشی که این اقایون دارن ارائه میدن بی اساس چون روش نمره دهی و تراز دهی رو سازمان سنجش قرره اواخر شهریور ماه تازه تعیین کنه
      دوست عزیز من خودم حالم از ه.سبزی و امثالش و ه.سبزی فن های تعصبی که فکر می کنند این آقا براش خیلی مهمه که به کسی ظلم نشه بهم میخوره و آگاهم که امسال دلیل و هدف اصلیش از مخالفت با مسائل پیش اومده چی بوده چون دقیقا چندین و چند ساله که دارم با چشم خودم می بینم چطور از آب گل آلود همه این افراد ماهی می گیرن و به کنکوری ها با ظاهر خیرطلبانه خیانت می کنند.
      ولی شما نمی تونید منکر این قضیه بشید که تاثیر قطعی ظلم آشکار نیست. من انقدر سر این قضیه بحث کردم با همه که دیگه حوصله توضیحات بیشتر رو ندارم ولی این مصوبه اگر اجرا بشه شانس اینکه فاجعه رخ نده خیلی کمه و با اطمینان میگم حتی همون معدل 20 ضرر میکنه.
      منم قبول دارم باید یه فرقی بین موج سوار کثیف (کسی که در ظاهر مخالفه ولی مخالفتش در قالب یک پست بین دو تا تبلیغ از کلاس های آمادگی دی ماه اش قرار گرفته) و اون بنده خدایی که واقعا و همه جوره مخالف اجرایی شدن این مصوبه چرت هست باید باشه و این رو باید خود دانش آموز بفهمه و بعدا از موج سواران کثیف دست بوسی نکنه و تحریم شون کنه . ولی الآن همون آدمی که به ظاهر مخالفه (و در واقع موج سوار) هم باید حمایت بشه اگر میخوایم جلوی فاجعه رو بگیریم راهی غیر از این وجود نداره اتفاقا همین موج سوار ها دنبال کننده های بیشتری هم نسبت به بقیه مخالفان دارند.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی اونایی که الان با خوندن اشکالاتو ایرادت مصوبه ک الان دیگه همه جا پخش شده و همه خبر دار شدن, و دیگه مث چندسال پیش نیس ک کسی چیزی ندونه و در لحظه با پیامرسانها باخبر نشه و با تقلبهای امتحان نهایی به امید نمره 20 و معدل 20 بره, گلاب ب روتون, دور از جونتون, گ...... تو مغز هست عوض نورون.
      الان باز دیدم تو این کانالها بعضیا رفتن ترمیم معدل شهریور.
      یجا خوندم یه کارمند اداره یا مدرسه ایی گفته بوده از بس ترمیم معدلیا زیادن خودمونم خسته شدیم از بس که باید ثبتنام کنیم اینارو
      یعنی اینا کار بقیه رو زیر سوال میبرن

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alimont;181[SIZE=1
      1390]اولا از شمایی که ادعای آزادی خواهی و حق پرستی میشه این حرفای بچگونه بعیده!!!!
      شما فک میکنی اگر مصوبه جور دیگری بود بازم این اقای به اصطلاح سبطی. میومد و اعتراض کنه؟
      اگر مثلا اختصاصی ها حذف میشدن و نمره امتحان نهایی هم میومد این اقا علاوه بر کلاس کنکور ادبیات کلاس امتحان نهایی برای 20 گرفتن ادبیات نمیزاشت؟؟
      شما چرا فک میکنی این اقا عاشق چشمو ابروی شماست و برای عدالت میجنگه؟؟؟
      چطوری میگید این مبارزه برای سبطی سودی نداره. وقتی این مصوبه لغو بشه ملت مجبورن 2 ملیون پول کلاس سبطی و امثال واعظی رو بدن تا بتونن بی پایه ترین و سلیقه ای ترین درس کنکور (ادبیات چند سال اخیر) رو پاسخ بدن
      وقتی رتبه اول کنکور ادبیات رو 50 میزنه مشخص دیگه داستان از چه قراره :///
      شما الان درگیر هیجانات این اقا شدی و متسفانه تشخیص نمیدی چه کیسه ای برات دوختن
      این ریاضیات و محاسباتی که ماشا الله عقل شما بهش میرسه و ما نمیرسه! میشه بفرمایید فرمولش از کجا اومده؟ اگر اینطور باشه که بنده هم عصر یه تاپیک میزنم فرمول جدیدی واسه خودم میسازم برا تراز دهی
      شما هر وقت سازمان سنجش فرمول و جزئیات برگزاری کنکور رو داد اونوقت میشه فهمید که غلطه یا درست
      بین این همه موسسه چرا فقط نشر دریافت داره زور میزنه مصوبه عوض شه؟ چون مدیریتش با اقای سبطیه و تو ضرره به همین سادگی
      بله برادر همه چیز پوله و کنکور خودش یه بیزنسه . اگر دنبال عدالت بودن که یه کاری برای سهمیه ها میکردن. من خودم تو کانال همون اقایی که سنگشو به سینه میزنی هستم . دریغ از یک پست جهت اعتراض به سهمیه ها
      کارشون شده فقط و ویس داده و اه و ناله کردن که واااای این مصوبه چقدر بده
      لطفا به خودتون بیاید اینقدر کور کورانه و متعصب نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alimont نمایش پست ها
      [/SIZE]دوست عزیز چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟
      اصلا گیریم که همه کسیانیکه از این مصوبه ایراد میگیرن منفعت مالی خودشون رو دنبال میکنن و به فکر جیب خودشونن و مافیای اموزشی تشریف دارن به قول شما اوکی؟؟
      خب ما تجربه تاثیر قطعی سوابق تحصیلی رو در سال 94 و کنکو 94 داشته ایم . وقتی شخص خود رئیس پیشین سازمان سنجش ابراهیم خدایی میاد در جواب این سوال که ازش میپرسن چرا کسی که معدلش 19/90 هست تو کارنامه زده شده فاقد تاثیر معدل میفرماید که اگر برای این خص که معدلش 19/90 است معدل تاثیر قطعی میگذاشت رتبه ش بد میشد و رتبه 300 ش تبدیل به 1000 میشد خب دیگه اینجا جایی برای اعتراض باقی نمیمونه .
      وقتی سال 1394 دوست من با رتبه 210 کامپیوتر امیر کبیر قبول شد در حالی که میتونست شریف قبول بشه ولی چون معدلش 17/5 بود نتونست.
      وقتی اینهمه اعتراض داره میشه خب معلومه که تاثیر قطعی معدل واثعا ظلمه حتی در حق اونیکه معدل بیست داره ظلمه .
      خدایی کسی بود که هم کنکور بدون تاثیر سوابق دیده بود . هم با تاثیر قطعی و هم با تاثیر مثبت . الکی نیست که ایشون هم خودش مخالف تاثیر قطعی بود. لابد دیده که به ضرر داوطلبینه .
      آخه یکم تعقل بفرمایید قبل اینکه احساساتتون و نفرت خودتون رو نشون بدید.

" چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 19 شهریور 1401 در ساعت 22:20

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن