خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تحصیل در رشته پزشکی در سنین بالا

سلام خدمت تمام دوستای عزیز من یه سوال از خدمتتون داشتم اینجا بین شما کسی هست که تو سن ۲۶ به بالا پزشکی قبول شده باشه؟ راستش من ۲۶ سالمه و یبار کنکور تجربی شرکت کردم و نتیجه خوبی نگرفتم دلم میخواد الان دوباره شروع کنم به خوندن واسه کنکور که خوب از اونجایی که من اصلا رشتم تجربی نبوده و با توجه به اینکه یکبار کنکور دادم و از ضعفام مطلع هستم که زیشت و شیمی هستش و سختی کنکور رو کنکور ۹۹ حساب میکنم یعنی به ۹۸ امیدی ندارم زیاد و فکرش اصلا تز سرم بیرون نمیره ولی یه ترس بزرگی از شکست دارم چون واسه اینکه خوب بخونم باید از صبح تا شب بخونم و مجبورم کارمو ترک کنم تا بتونم تموم توانمو بزارم ولی میترسم هم کارمو از دست بدم هم نتیجه نگیرم
      ویرایش توسط Cactus : 07 مرداد 1397 در ساعت 22:25

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      اینو بگم که کارت رو باید کلا ترک کنی مگه اینکه بتونی تابستون اونم تا علوم پایه بری سر کار خودت بقیش دیگه تابستون هم کارت دارن تو دانشگاه برای بخش و اینا
      امسال یکی از مشاور ها من گوش دادم گفت داوطلبی با 29 سال سن دانشگاه تهران قبول شده اگه میخوای درس بخونی بیشتر در مورد رشته تحقیق کن فردا نری پشیمون بشی
      فکر هم نمیکنم تا 99 نیاز باشه 98 هم اگه بخونی (خوب)میتونی بیاری .محمد احمدی بعد از سه سال تحصیل در رشته برق رتبه 1 کنکور تجربی شد. روزی حدود 7 تا 8 ساعت زیست میخونده تو ادبیات به گفته خود مشکل زیاد داشته.شیمی دینی عربی هم از آخرین باری که خونده سه سال میگذشته پس عملا چیزی یادش نمونده و فقط با وقت خوب و تعداد تست کافی تونسته به این رتبه برسه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      سلام
      اینو بگم که کارت رو باید کلا ترک کنی مگه اینکه بتونی تابستون اونم تا علوم پایه بری سر کار خودت بقیش دیگه تابستون هم کارت دارن تو دانشگاه برای بخش و اینا
      امسال یکی از مشاور ها من گوش دادم گفت داوطلبی با 29 سال سن دانشگاه تهران قبول شده اگه میخوای درس بخونی بیشتر در مورد رشته تحقیق کن فردا نری پشیمون بشی
      فکر هم نمیکنم تا 99 نیاز باشه 98 هم اگه بخونی (خوب)میتونی بیاری .محمد احمدی بعد از سه سال تحصیل در رشته برق رتبه 1 کنکور تجربی شد. روزی حدود 7 تا 8 ساعت زیست میخونده تو ادبیات به گفته خود مشکل زیاد داشته.شیمی دینی عربی هم از آخرین باری که خونده سه سال میگذشته پس عملا چیزی یادش نمونده و فقط با وقت خوب و تعداد تست کافی تونسته به این رتبه برسه
      نتایج کنکور 1395 اعلام شد و محمد احمدی، رتبه‌ی 1 تجربی کشور شد. جالب است بدانید که محمد در سال 91 هم رتبه‌ی 2 ریاضی و 6 زبان منطقه‌ی 3 شد
      طرف رتبه کنکور بوده!! کنکور تو مشتش بوده!
      قصه ش با ما معمولیا فرق داره..
      ---------
      دوست عزیز 26 ساله.
      من 27 سالمه خیلی هم معمولیم! یه ماهه که مثلا جدی ولی دست پاشکسته شروع کردم.
      اگر مصمم باشی و تلاش کنی حتما قبول میشی یک ساله.
      با هر سطح تحصیلی.

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      نتایج کنکور 1395 اعلام شد و محمد احمدی، رتبه‌ی 1 تجربی کشور شد. جالب است بدانید که محمد در سال 91 هم رتبه‌ی 2 ریاضی و 6 زبان منطقه‌ی 3 شد
      طرف رتبه کنکور بوده!! کنکور تو مشتش بوده!
      قصه ش با ما معمولیا فرق داره..
      ---------
      دوست عزیز 26 ساله.
      من 27 سالمه خیلی هم معمولیم! یه ماهه که مثلا جدی ولی دست پاشکسته شروع کردم.
      اگر مصمم باشی و تلاش کنی حتما قبول میشی یک ساله.
      با هر سطح تحصیلی.
      از شکم مادرش که رتبه ریاضی رو نیاورده اونم از اول هیچی نبوده در ضمن هر چی هم شاخ باشی بعد از سه سال دوری از درس همه چی یادت میره باید بیای مثل بچه خوب از ب بسم الله شروع کنی بخونی

5. Top | #5
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ببین اگه علاقه داری به پزشکی کل تلاشت رو بکن و اصلا از نتیجه نترس چون فقط بدتر میکنه اوضاع رو
      اما اگه خوب با توجه به شرایط جامعه فک میکنی پزشک شی خیلی روبرو میشه اوضاع باید بگم کاملا در اشتباهی فقط کافی هست مستند راه قریب رو ببینی
      نتیجه گیری:شما اگه علاقه واقعی به پزشکی داری شک نکن و براش تلاش کن و اون مستند رو هم به هیچ وجه نبین اما اگه مثه همه ی بار عاشق پزشکی شدی با توجه به اینکه شما مهندسی مکانیک خوندی اگه واقعا درس های مکانیک رو بلد باشی بری آلمان یا آمریکا بهترین کاری هست که میتونی بکنی(باز هم میگم اگه واقعا درسات رو بلد باشی و اثبات کنی که بلدی حتی ممکنه که بورس کامل هم بشی!)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن