خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جسارت نشه و لپ تاپ ۱۰میلونی برای چیکاره ای میخوای.مارک لنو بد نیست .نهایت پولی که مخوای خرج کنی تا ۲۵۰۰ .بیشتر از این ارزش نداره.مشخصات.یه رم ۴ گرافیک، ۲گیگ جی فوریس،سی پی یو هم یا core i3 یا core i5.شما حساب جیب پدر یا مادر رو بکن.شاید افتادن توی رو در بایستی. به خدا ارزش ندارد اینهمه پول بدی لپ تاپ.چون یه سال دیگه مدل جدیدتر میاد و هزاره چیز دیگه.....اگه پول خودتون باشه براش کار کردین اون دیگه هیچ اما اگه پول پدر و مادره ،یه لحظه به این فکر کن چقدر براش زحمت کشیدن.
      ویرایش توسط sagad1369 : 06 مرداد 1397 در ساعت 18:55

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thebigwinger نمایش پست ها
      کلا ما ایرانی‌ها یه خصیصه‌ی بدی داریم و اونم اینه وقتی یکی ازمون یه چیزی میپرسه حتی اگر هم ندونیم جوابو، بازم راهنمایی می‌کنیم طرفو و بدبختش می‌کنیم: این قضیه رو میشه از چیزای ساده مثل همین مورد شما شروع کرد و به بحثای مهمی مثل انتخاب رشته که یهو همه متخصصش میشن تعمیم داد... بگذریم

خودتون واسه‌ی خودتون تعیین کردین چی میخوایین و این خوبه؛ هزینه‌ی ۱۰ میلیونی رو ملت واسه لپ‌تاپ‌های مدیا یا بعضی از گیمینگ‌های رده‌پایین می‌کنن. دانشجو اصلا اینا نمی‌خواد.

بذارین دقیقا بگم واستون که شما به عنوان یه دختری که قراره برین رشته‌ی فرض کنیم پیراپزشکی بخونین ، چه استفاده‌هایی دارین از لپ‌تاپ:
      فردی مثل شما بعضی وقتا پاورپوینت می‌خواد اونم نه توی اون اولاش؛ استفاده از اینترنت می‌خواد که خب یه لپ‌تاپ خوب در این زمینه سه تا چیز می‌خواد: اولین و مهم‌ترین چیز نمایشگر که باید اچ دی یا اج دی به بالا باشه؛ دوم باتری که خب خیلی مهمه تو همه‌ی زمینه‌ها؛ و سوم سی‌پی‌یو که رده‌پایین هم باشه اوکیه.
      مورد استفاده‌ی بعدیتون بر می‌گرده به دیدن فیلم و سریال یا چت تصویری با خانواده (که البته بالاخره گوشی هست و فکر نمی‌کنم لازم بشه؛ ولی به هر حال). واسه فیلم و سریال هم باتری خوب لازمه و هم نمایشگر عالی.
      هزینه هم گفتم که نمیخواد زیاد بکنید (البته بگذریم که آره ۱۰ تومن هم واسه لپ‌تاپ‌های گولاخ رده بالا چیزی نیست مثلا یادمه دل XPS13 یه زمانی کمتر از ۱۰ تومن بود) ولی برای کاربر معمولی خیلی خیلی زیاده
      محصول‌های لنوو خیلی خوبن و کم خراب می‌شن.این هم بگم که معمولا دخترا دنبال لپ تاپ سفیدن ولی از من بشنوین و دنبال سفیدا نرین؛ مشکی بگیرین شیک هم هست

اگه میخوایین لپتاپ تازه بگیرین و زیاد هزینه نکنین، به نظرم بهترین انتخاب Lenovo Ideapad 110 - A هستش که قیمتش تا ۲ میلیون و ۹۰۰ می‌ره حدودا (بالا پایین داره) که البته این رو فقط به عنوان آلترناتیو در نظر داشته باشین و بقیه رو ببینین چون این لپ تاپ نمایشگرش اچ دیه و کارت گرافیکش زیاد مناسب نیست.

اگه دوست دارین هزینه زیاد بکنین، پیشنهاد من Lenovo Yoga 520 - A هستش که خب از خوبای روزگاره این مدلی که معرفی کردم بهتون ارزون ترینشه (به خاطر حافظه‌ی ۲۵۶ گیگیش) که الان ۷ میلیون تومنه ولی تاکید میکنم خیلی زیاده فقط اگه دیدید نمیدونین پولتونو چیکار کنید بخریدش

اما انتخاب اصلی که فکر می‌کنم مناسب شما باشه:
      Lenovo Ideapad 320 - O

از اون لپ تاپ های مالتی‌مدیای با کیفیته و قیمتش حداقل ۴ و ۲۰۰ تا حداثر ۴ و ۵۰۰ میره. ۱۲ گیگ رم داره که واسه شما خیلی هم زیاده ولی به هر حال میتونه تجربه‌ی کاربریتون رو روون و دوست داشتنی کنه (رمش از نوع ddr4 هستش و اگه نمیدونین چیه، فقط در همین حد بدونین که گولاخه :D). دو ترابایت حافظه داخلی داره و از هاردهای اکسترنال بی نیازتون میکنه. یه نمایشگر ۱۵.۶ اینچی فول اچ دی داره و قطعا به فیلم دیدن معتادتون میکنه فقط شاید با وزنش مشکل پیدا کنین که حدود ۲ کیلو هستش. (البته که لپ تاپ های سبک کلا گرونن) درایو نوری هم داره و میتونین دی وی دی بذارین روش (اینو به این خاطر گفتم که اکثر لپ تاپ های مدرن مثل مک بوک های اپل، چون خیلی باریکن، درایو نوری ندارن و نمیتونین دی وی دی بذارین روشون!)
      وبکم نسبتا خوبی هم داره
      دوتا پورت یو اس بی تری که سرعت انتقال رو بالا میبره و البته باتری ۲ سلولی که واسه استفاده معمولی عالیه؛ ولی شاید واسه فیلم دیدن اذیت کنه

امیدوارم توضیحاتی که دادم براتون مفید باشه و بتونین همینو تهیه کنین (اگه اهل تهرانین حتما از آل دیجیتال یا دیجیکالا بخرید و نرید تو بازار چون مدل های مختلفشون زیاده و ممکنه مدل ۸ گیگ رم شو با قیمت بالا بدن بهتون؛ اگرم تهران نیستید یا نمیخوایید اینترنتی تهیه کنین، حتما یه کاربلد پیدا کنین تا واستون بخرتش)

تو همه مراحل زندگیتون موفق باشین
      خیلیییی خیلیییی ممنون

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لپتاب های لنوو قیمت به صرفه تری دارند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)