خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

درجست وجوی دانشجوی پزشکی

من 11هستم وواقعاکمک میخوام هرکی دانش جوی پزشکی هست لطفا اعلام حضورکنه تاسوالاموبه صورت خصوصی ازش بپرسم توروخدااگه پزشکی هستین بگیددعاتون میکنم بلاتکلیفم زکات علم نشراونه یعنی شماهم تابحال دردوران تحصیلتون گیرنکردید؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منظورم اینه میرم یازدهم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چی شده عزیزم. داداشم دانشجو پزشکیه. بگو بپرسم بهت بگم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام فاطمه جان من میرم یازدهم تجربی تاالان هیچچی ازدهم نخوندم میخواستم ببینم تواین57 روزباقی مانده چطوری دهوموتموم کنم؟روزانه چن ساعت وکودوم دروس ؟روزانه چن تادرس بخونم وراه وروش موفقیت درکنکورومیپرسیدم.روش مطالعه دروس اختصاصی وزبان

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزم چقد استرس داری. دو ماه از تابستون مونده. این سوال رو هرکسی میتونه بهت جواب بده که تجربه داره. لزوما دانشجو پزشکی نیاز نیست. معمولا اختصاصی رو میخونن. مخصوصا اینکه امسال هم کنکور نداری. زیست و شیمی خیلی واجبه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ساعت تعیین نکن. هر چقدر خوندی تو یه روز رو جمع بزن ساعتشو تواناییت رو میفهمی. بازم اصرار داری بگو برات میپرسم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      دندون قبول نی؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      دندون قبول نی؟
      چراقبول نیس اتفاقاعلاقم دندونه.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تام یتونید اختصاصی دهم بخونید ،و یازدهم رو بزارید در طول سال با برنامه قلم چی برید
      به همین سادگی:/
      این همه استرس چیه
      کاش نصف این استرس رو کنکوریا داشتن
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام . خیلی عجیبه این قدر از استرس ، اون هم برای شمایی که تابستون سال یازدهم رو داری سپری میکنی .
      هیچ جایی آیه نازل نشده که باید توی این پنجاه و اندی روز ، حتما دهم رو ببندید .
      بستن دروس اون هم به شکل برنامه ریزی شده وظیفه ی اصلیِ سال آینده ی شماست .
      با Matrooke موافقم و همینطور به نظرم خیلی بهتره که امسال به دوره و رفع اشکال دروس تخصصی مخصوصا دروسی که براتون ترسناک تره (شاید ریاضی یا فیزیک ) بپردازید و در طی سال همراه با دروس یازدهم ، دروس باقی مونده ی دهم رو هم مطالعه کنید .

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با اسم تاپیکتون یه لحظه یاد انیمیشن finding nemo افتادم :D
      خب شما دهم هستید فلن ۲ سال دارید تا کنکور
      نیازی به استرس نیس خوب موقعی شروع کردین من تابستون کنکور تازه از اول شروع کردم
      فرصت باقی مونده تابستونتونو بزارید برای خوندن اختصاصیا
      عمومی زیاد واجب نیس فلن فقط اختصاصیا رو خوب خوب جمع کنید که حسابی جلو بیفتید
      از مهر ماه هم یه ازمون ازمایشی شرکت کنید

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم اختصاصیات رو بخون چون دروس یازدهم به دهم مربوطند پس پایه ت رو قوی کن .یه ماه دیگه قواعد عربی دهم و گرامر زبان رو بخون.زیاد طول نمیکشه.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی جای تاسف داره که کنکور و نظام آموزشی غلط داره چی به سر جوان های این مملکت میاره که تو بهترین سال های عمرشون باید همچین استرس بی جایی رو تحمل کنند. دانش آموزی رو دیدم با اینکه هنوز یه سال به کنکورش مونده بود فکر می کرد که همه چی تمومه چون دیر شروع کرده.
      واقعا که ناراحت کننده است

15. Top | #15
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jarvis نمایش پست ها
      خیلی جای تاسف داره که کنکور و نظام آموزشی غلط داره چی به سر جوان های این مملکت میاره که تو بهترین سال های عمرشون باید همچین استرس بی جایی رو تحمل کنند. دانش آموزی رو دیدم با اینکه هنوز یه سال به کنکورش مونده بود فکر می کرد که همه چی تمومه چون دیر شروع کرده.
      واقعا که ناراحت کننده است

داداش این اولش هست
      خود دانشگاه هم کلی از آدما رو بی انگیزه و بی روحیه میکنه و فقط استرس اینکه الان چیکار کنم چیکار نکنم رو به بچه ها میده
      خدا لعنتشون کنه اگر خدایی هست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن