خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

راهنمایی در مورد تابستان برای پشت کنکوری ها

اونایی که پشت کنکور قبلا بودید تو تابستون از کی شروع کردید و چی خوندید ؟؟؟؟!!!

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      تو این انجمن یه نفر حرف درسی نمیزنه همش شده تاثیر وکمپین و اومدن نتایج و... و فکر کنم کسی پشت کنکور نبوده یا اگه بگه پشت کنکوری بوده ازش چیزی کم میشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      تو این انجمن یه نفر حرف درسی نمیزنه همش شده تاثیر وکمپین و اومدن نتایج و... و فکر کنم کسی پشت کنکور نبوده یا اگه بگه پشت کنکوری بوده ازش چیزی کم میشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      باور کن اين تاثیر قطعی کمر همه رو شکونده

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hpr نمایش پست ها
      باور کن اين تاثیر قطعی کمر همه رو شکونده
      آخه همه انجمن شده تاثیر قطعی یا + . همه تاپیکا همینه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      اونایی که پشت کنکور قبلا بودید تو تابستون از کی شروع کردید و چی خوندید ؟؟؟؟!!!
      تابستون خوش گذروندم از اول مهر خوندم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      من نمیدونم دروس قوی وضعیف شماچیه ولی تابستون دروس تخصصی حتماتوبرنامتون باشه+درک مطلب عربی وزبان انگلیسی (مشاورامعمولامیگن آخرشب بزنید)واگه توادبیات ضعیفی بخشهایی مثل تکواژ_واژه/ساختمان واژه/اجزای جمله و....روهم کارکنید+آرایه های ادبی وقرابت معنایی (واسه این دوبخش من خودم همیشه بدون درسنامه فقط تست میزنم اکثراهم درست جواب میدم مهارتیه کلابستگی به شخصی که مطالعه میکنه داره)
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      کلادروس مهارتی روتابستون کارکنیدمن منکراین نیستم که پایه بایدتابستون کاربشه وتموم بشه ولی حرف من اینه تاجایی که میتونی انرژی ووقت بیشتری بزاری وپیش هم بخونی چراکه نه؟؟؟
      ببین اصلامهم نیست صفرکیلومتری یاخیلی مسلطی واسه فیزیک اگه میخواهی آینه هاوعدسی هاروبخونی ازهونجاشروع کن اگه نه فصل برداروکاروانرژی سال دوم پیش نیازوپس نیازسینماتیک ودینامیکه ببین اینطوری بخون:البته حالاکاری به اون بخش اندازه گیری ویکاهای فصل1دوم ندارم اون بیشترپیش نیازفشاروگرماست
      بردارازدوم بعدسینماتیک ازدوم بعدسینماتیک ازچهارم بعددینامیک ازدوم بعددینامیک ازچهارم بعدکاروانرژی ازدوم بعدهم حرکت دایره ای وحرکت نوسانی بعدامواج فصل4فیزیک پیش بعدفصل5تا8فیزیک پیش بجزفصل صوت وامواج الکترومغناطیس خیلی که تاحدودی باموج مرتبط اندخیلیجایی وصل نیستندولی به نظرمن بهتره بعدازاینکه یاحتی میتونی قبل ازاینکه فصل امواج الکترومغناطیس روبخونی بری سراغ2فصل آخرفیزیک3
      فشاروگرمابه هم مرتبط اندو2فصل اول فیزیک3باهم و2فصل آخرفیزیک پیش باهم
      ریاضی هم که الفباش همون معادله وتابع ومثلثات وحدومشتق وکاربردمشتق وانتگرال هست که یه زنجیرپیوسته است بایدباهم خونده بشه مباحثی هم که به جایی ربط ندارند:آنالیزترکیبی واحتمال وآمار+هندسه1هست
      شیمی هم که خیلی ترتیب مهم نیست ولی به نظرمن الفبای شیمی به این ترتیبه:فرمول نویسی /ساختارها مثل آسپارتام وویتامینaو..../واکنش نویسی بعدش هم حل مساله است دیگه...البته به نظرمن کسی که آرایش الکترونی وجدول تناوبی بلدنیست بهتره شیمی روبزاره کنار
      واسه زیستهم که دیگه مشخصه:10دستگاه بدن انسان:فصل4تا8دوم+1تا4سوم+11سو که جانوری هم تقریباتوهمینه حالابماندکه فصلهای3و4و6و7پیش تاحدودی جانوری دارند/سلولی مولکولی:3فصل اول سال دوم که البته بگم فصل3پیش نیازبدن انسانه +فصل5سوم+فصل8پیش+فصل1تا4پیش(ا لبته فصل4کمترولی واسه محکم کاری گفتم)
      گیاهی هم مشخص:دوم میشه گفت تقریبابه شکل پراکنده توهمه فصلهاداریم سوم فصل9و10وچهارم فتوسنتزازشارش
      آخرشم پیش2هست که دیگه قصه اش مفصله خیلی مهمه30درصدکنکوره البته منظور دقیق من ازپیش2همون فصل8تا11هست
      موفق باشید
      اینم یه راهنمایی کلی که تویکی ازتاپیکهاگفته بودم
      نمیشه کسی بهتون بگه چی بخونیدچی نخونیدچون کسی ازروحیات شماونقاط ضعف وقوتتون خبرنداره تنهاچیزی که میتونم بگم اینه:ازنقاط ضعفتون شروع کنیدبه خوندن توهردرسی که هست البته ترجیحادرسای حفظی واسه تابستون نیست مثلاتاریخ ادبیات/لغت/املا/دین وزندگی ولی زیست چه قوی هستیدچه ضعیف ازفصل1سال دوم بریدجلوتابه فصل11سال چهارم برسیدبازم سوال داشتیددرخدمتم
      توتاپیکی هم که این مطالبوگفتم تگتون کردم
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 05 مرداد 1397 در ساعت 16:03

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من خودم از در اصل از مهر شروع کردم
      فقط یه خورده شهریور داشتم گرم میکردم...یه ذره دینی و اینجور چیزا خوندم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک دینامیک و سینماتیک بخون تو طول سال اذیت میکنه. شیمیت اگه خوب نیست شیمی 2 اگه نسبتا خوبه (در حد 30-40) اونجاهایی که قبلا نخوندی یا خوب نخوندی و مشکل داری توشون و مباحث سخت تر مثل محلول و اسید و باز. ریاضی مباحث پایه ای مثل معادله و نامعادله و تعیین علامت و مثلثات و تابع. حتما هندسه رو هم بخون و تو اولویت هم بزارش چون وسط سال احتمالا حذفش میکنی کلا. زیست هم ژنتیک و ژنتیک جمعیت رو کامل بخون که مسائلش رو بزنی یه مرور کوچک هم برای یادآوریش کافیه و تا آخر سال مشکلی از این لحاظ نداری. گیاهی رو هم حتما بخون. برای ادبیات زبان فارسی رو تا جایی که میتونی بخون و آرایه و قرابت هم پیوسته تست بزن. عربی هم قواعد اول و دوم رو بخون و لغت هم سعی کن بخونی که خیلی کمک کننده س. دینی به نظرم خوندنش فایده ای نداره و تو طول سال کفایت میکنه. برای زبان نظری ندارم.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      من خودم از در اصل از مهر شروع کردم
      فقط یه خورده شهریور داشتم گرم میکردم...یه ذره دینی و اینجور چیزا خوندم
      لینک مصاحبتو میشه بدی ؟ (:

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      برا تابستون چیزای سخت تر رو بخونم یا اسونتر ها رو ؟؟؟ بقیه سالای قبل توتابستون چی خوندید ؟!!!!!با جزییات بگید ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)