خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یه سوال در مورد رشته ی انتخابی برای کنکور...

سلام....من امسال اگه دولتی قبول نشم باید برم به پیام نور(وگرنه ..باید برم سربازی)رشتم هم ریاضی هستش.. برای موقع ثبت نام کنکور می تونم رشته ی انسانی رو انتخاب کنم برای کنکور سال بعد و باید امتحان های رشته ی انسانی رو تو دی ماه بدم یا دیگه لازم نیست با همون دیپلم ریاضی می تونم تو کنکور سال بعد شرکت کنم......

لطفا جواب بدید خیلی برام مهمه!!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه هم دارم:من برای بار سوم میخوام امسال کنکور بدم. رشته ی ریاضی هستم و برای جلوگیری از رفتن سربازی توی پیام نور ثبت نام کردم.
      میخواستم بدونم که آیا باید از رشته ای که توی پیام نور دارم باید انصراف بدم؟

آیا به این شکله که اگر توی کنکور قبول نشدم ، میتونم پیام نور رو ادامه بدم یا نه؟
      اگر قبول بشم چه زمانی باید انصراف بدم؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نیاز نیست واسه انسانی امتحان بدی،هر وقت قبول شدی دانشگاه بعد برو از پیام نور انصراف بده،اگه خدایی نکرده قبول نشدی هم پیام نورو میتونی ادامه بدی، موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 76farshad نمایش پست ها
      نیاز نیست واسه انسانی امتحان بدی،هر وقت قبول شدی دانشگاه بعد برو از پیام نور انصراف بده،اگه خدایی نکرده قبول نشدی هم پیام نورو میتونی ادامه بدی، موفق باشی
      یعنی من می تونم با دیپلم ریاضی برای سال بعد برای کنکور انسانی ثبت نام کنم؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin780 نمایش پست ها
      یعنی من می تونم با دیپلم ریاضی برای سال بعد برای کنکور انسانی ثبت نام کنم؟
      اره من ک میگم یعنی میشه، تو فکر نباش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن