خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

ترميم معدل داوطلب نظام قديم(٨٤_٩٧)

.......
      ویرایش توسط Win_gold : 09 مرداد 1397 در ساعت 22:18

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا هزینه اضافه وقتی داره اوضاع کاملا به نفع تاثیر مثبت پیش میره؟
      من مطمئنم آخرش مثبت میشه ولی میخوان طولش بدن بخاطر اینکه اولا بچه ها بیخیال پشت کنکور بشن
      دوما جیباشون رو از ترمیم پر کنند
      شما هم ک حاضر واسه اینکار

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Win_gold نمایش پست ها
      نه خب،من فقط ميخواستم بدونم كه ميشه يا نه. من صبر ميكنم دي ماه اگر قطعي موند ميرم ترميم معدل.
      آها شرمنده پس

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
       من در شهری غیر از شهری که در آن در امتحانات سال سوم شرکت کرده ام زندگی می کنم آیا می توانم در شهر جدید در ترمیم معدل شرکت کنم ؟ به طور مثال دانش آموزی که در شهری زندگی می کرده که منطقه دو محسوب می شده و در امتحانات نهایی شرکت نموده جهت شرکت در ترمیم معدل باید در شهر دیگر نیز که منطقه دو محسوب می شود در این طرح شرکت نماید و در شهرهای منطقه سه یا یک نمیتواند شرکت نماید امیدوارم جواب سوالو گرفته باشی

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      من در شهری غیر از شهری که در آن در امتحانات سال سوم شرکت کرده ام زندگی می کنم آیا می توانم در شهر جدید در ترمیم معدل شرکت کنم ؟ به طور مثال دانش آموزی که در شهری زندگی می کرده که منطقه دو محسوب می شده و در امتحانات نهایی شرکت نموده جهت شرکت در ترمیم معدل باید در شهر دیگر نیز که منطقه دو محسوب می شود در این طرح شرکت نماید و در شهرهای منطقه سه یا یک نمیتواند شرکت نماید امیدوارم جواب سوالو گرفته باشی
      ممنونم بله گرفتم. فقط يك ابهامي موند،تو شهري كه الان هستم هم ميتونم ثبت نام كنم هم تو ترميم معدل شركت كنم؟ يعني نيازي نيست برم شهرستان اصلا؟بازم ممنونم.

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ممنونم بله گرفتم. فقط يك ابهامي موند،تو شهري كه الان هستم هم ميتونم ثبت نام كنم هم تو ترميم معدل شركت كنم؟ يعني نيازي نيست برم شهرستان اصلا؟بازم ممنونم.
      اگه خونده باشی کامنتمو نوشته دانش اموز منطقه ۱ میتونه تو منطقه ۱ شرکت کنه حالا هر شهری میخواد باشه فقط منطقه ۱ باشه منطقه ۲ هم تو هر شهری که منطقه ۲ هست میتونه شرکت کنه منطقه ۳ هم تو شهرهای منطقه ۳.

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      دوستان اگر كسي ميدونه بگه لطفاً..من تو شهرستان سراب ديپلم گرفتم كه منطقه ٣ هست. الان ميتونم تو جلفا ترميم معدل شركت كنم؟ يعني هم مدرسه بزرگسالان جلفا ثبت نام كنم هم امتحان ها رو جلفا بدم؟
      خوب اگه هر دو منطقه منطقه ۳ است میتونی دیگه

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با توجه به آمار معدل 20 هم ضرر میکنه و نکته دوم اینه که معدل داره تاثیر مثبت میشه پس لازم نیست 200 تومن ضرر کنید و 1 ماه تمام شاید هم بیشتر رو وسط بازه زمانی کنکور بری ترمیم که آخرش هیچ بجاش درصد هات رو ببر بالا که اگه درصد هات بالا بود به احتمال یک در میلیون که قطعی شد (نمیشه)بتونی داد و بیداد کنی همه هم پشتت در میان و داد همه در میاد و اون موقع بیشتر هم دیده میشه
      وزارت بهداشت هم پارسال یا قبل ترش(نمیدونم از کی شنیدم دقیقا) برای آزمون های تخصص که تاثیر معدل داده بودن با قلدری فشار آورد به سازمان سنجش که تاثیر معدل رو برداره اونم برداشت و بعد از دو روز جواب ها رو بدون تاثیر معدل گذاشت رو سایت

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مثبتش ميكنيم ايشالا كه نيازي نداشته باشين
      حتما به كمپين دكتر سبطي بپيوندين

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همه چیز به کنار ، سال 94 یه عده از بچه ها ترمیم کردن ، در اوج نامردی نمرات ترمیمی به سنجش فرستاده نشده بود...با همون نمرات دیپلمشون کارنامشون اومد ، وقتی هم اعتراض کردن ، هیچ اتفاقی نیفتاد. کلا باید برای مثبت شدن تلاش کنیم ، نشد بعد به ترمیم فکر کنیم.

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      همه چیز به کنار ، سال 94 یه عده از بچه ها ترمیم کردن ، در اوج نامردی نمرات ترمیمی به سنجش فرستاده نشده بود...با همون نمرات دیپلمشون کارنامشون اومد ، وقتی هم اعتراض کردن ، هیچ اتفاقی نیفتاد. کلا باید برای مثبت شدن تلاش کنیم ، نشد بعد به ترمیم فکر کنیم.
      من هم دقيقاً همين رو ميگم. ما تلاشمون رو كرديم و بعد از مناظره شايد مشخص بشه نهايتاً چه خواهد شد. من هم براي دي ماه برنامه دارم. انشاا...مثبت بشه. اگر نشد جهت ترميم اقدام ميكنم.

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      من عضو كانال ايشون هستم ولي بايد انتظار هر چيزي رو تو اين مملكت داشت. حتي بُرد 15% مقابل 85% . اينجا ميزان رأي ملت نيست،خوشامد جيبِ آقايان هست.

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بحث 15 یا 85 درصد نیست باید ببینی نفع کی توشه
      یه عزیزی میگفت هر مسئولی دیدی داره دم از عدالت و دزدی فلان کس و فلان نهاد میزنه و شکایت میکنه بدون سهمش رو ندادن
      به عبارت دیگه دهنش پره که دم نمیزنه وگرنه این حجم از نفهمی غیر عادیه

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من عضو كانال ايشون هستم ولي بايد انتظار هر چيزي رو تو اين مملكت داشت. حتي بُرد 15% مقابل 85% . اينجا ميزان رأي ملت نيست،خوشامد جيبِ آقايان هست.
      ما تو لحظه زندگي ميكنيم نه گذشته يا آينده!!!
      صد در صد تلاشمونو ميكنيم تا اينجا كه توجه خيلي از نماينده ها و امام جمعه ها رو جلب كرديم
      سال ٩٥هم عده ي زيادي بودند كه فاز نااميدي و به نتيجه نرسيدن اعتراض مدني بچه ها رو ميدادن
      درسته شرايط الان سخت تر شده ولي باز نااميد نباشيد

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      داش شما که انقدر ادم نیکوکاری هستی یه دستی هم به دلار بکش همه چیز لغو تاثیر قطعی حاضره یه امضا شما موندهناموسا موضوع تاپیک رو میخونین نظر میدین یا فقط معدلشو خوندی اومدی ایشون راجب درساش سوال کرده نه راجب حواشی .من خودمم دوس دارم تاثیر مثبت شه ولی دیگه هر تاپیک میرم یه دونه از این حرفای ترمیم هست همیشه باید ع ن همه چیو در بیاریم گاهی وقتا احساس میکنم کل کله گنده های مجلس و اموزش و پرورش اینجان و نظر میدن من خودم طرفدار مثبت بودن و اقای سبطی هستم ولی هر سخن جایی دارد و هر نقطه مکانی ای شیخ ناراحت مشو

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن