خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: دارو فیزیو یا مدیریت؟

رأی دهندگان
    23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • دارو

15 65.22%
    • فیزیو

7 30.43%
    • مدیریت

1 4.35%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فیزیو تراپی_دارو یا مدیریت؟؟؟؟!!!

سلام دوستان من با توجه به درصدام احتمال زیاد فیزیو ودارو رو قبول میشم از طرفی دوست دارم یک کسب وکار براخودم داشته باشم یه جورایی کارافرینی و کلا به حوزه ی بهداشت ودرمان علاقه ای ندارم به خاطر همین به مدیریت هم فکر میکنم ولی اکثرا میگن برای کارافرینی نیازی به مدیریت نیست و مثلا تو با فیزیو میتونی به سرمایه برسی و از سرمایت برای کسب وکار خودت استفاده کنی(با این ایده موافقید؟؟؟؟)واینکه بین دو رشته فیزیو و دارو کدوم مناسب تره برای منی که دنباله پولم تا به علاقم برسم شنیدم تو فیزیو از سال دوم به بعد میتونی کار کنی و سه چار تومن در ماه دربیاری,درسته واقعا؟؟ممنون میشم کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قطعا مدیریت. دنیا به سمت کارآفرینی میره. دیگه دوره این رشته های فانتزی تموم شده.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هر چی میری مدیریت نرو

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      هر چی میری مدیریت نرو
      چیه دلیلتون؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhm نمایش پست ها
      قطعا مدیریت. دنیا به سمت کارآفرینی میره. دیگه دوره این رشته های فانتزی تموم شده.
      سوالم اینه که برای کارافرینی مدیریت خوندن لازمه؟؟ خیلی از شاخای این حوزه اول با کارگری شرو کردن حالا من به جاش میخوام با فیزیو شرو کنم با بازدهی خیلی بیشتر

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      برو تو نت ويديو و مقاله هاي همه رو بخون ببين با چي پيشتر حال ميكني
      البته بگم من اگ ١٪؜ فيزيوتراپي مياوردم يه ثانيه هم صب نميكردم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedei نمایش پست ها
      سلام دوستان من با توجه به درصدام احتمال زیاد فیزیو ودارو رو قبول میشم از طرفی دوست دارم یک کسب وکار براخودم داشته باشم یه جورایی کارافرینی و کلا به حوزه ی بهداشت ودرمان علاقه ای ندارم به خاطر همین به مدیریت هم فکر میکنم ولی اکثرا میگن برای کارافرینی نیازی به مدیریت نیست و مثلا تو با فیزیو میتونی به سرمایه برسی و از سرمایت برای کسب وکار خودت استفاده کنی(با این ایده موافقید؟؟؟؟)واینکه بین دو رشته فیزیو و دارو کدوم مناسب تره برای منی که دنباله پولم تا به علاقم برسم شنیدم تو فیزیو از سال دوم به بعد میتونی کار کنی و سه چار تومن در ماه دربیاری,درسته واقعا؟؟ممنون میشم کمکم کنید
      حتما مدیریت.من یک دختر جوان رو میشناسم که مدیریت خونده بود و در یک شرکت کار میکرد درآمدش عالی بود(نمیدونم چقدر اما خیلی با پول درآمدش خرج میکرد)البته ایشون بسیار روی کارش تمرکز داشت .واقعا رشته ی عالی هست.بیکار زیاد داره چون تعداد کمی دانشجو واقعا با علاقه واردش شدن (و همونها بسیار موفق از آب در اومدند) متاسفانه چون رشته ی مشترک هست (یعنی بچه های ریاضی تجربی انسانی و..همگی میتونن برن تازه خیلی جاها بدون کنکور پذیرش داره) برخی گول ظاهر رو میخورن و میگن این رشته خوب نیست اما درست مثل روانشناسی هست که یک روانشناس در فلان شهر مطبش مدام پر و خالی میشه و یکی از فرط بیکاری رفته شغل دیگه ای دست و پا کرده.با توجه به انگیزه بالای شما برید مدیریت.خانواده ها علایق خودشون رو در نظر میگیرند اما هرگز با این فکر که از یک رشته پول در بیارید بعد برید دنبال کار مورد علاقتون ،انتخاب رشته نکنید.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      1. دارو و مدیریت ( مدیریت اگر یکم شانس یا پارتی داشته باشی نونت تو روغنه کلا کسایی که من میشناسم که واقعا خیلی پولدارن هیچکدوم اصلا سمت علوم تجربی هم نرفتن ! )
      2. فیزیوتراپی
      البته این نظر منه
      دارو هم برای این در کنار مدیریت قرار دادم که ریسک کمی داره و اگه خیلی اهل ریسک کردن نیستی فکر کنم دارو بهتره
      کارآفرینی هم که فقط سرمایه می خواد تقریبا

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      حتما مدیریت.من یک دختر جوان رو میشناسم که مدیریت خونده بود و در یک شرکت کار میکرد درآمدش عالی بود(نمیدونم چقدر اما خیلی با پول درآمدش خرج میکرد)البته ایشون بسیار روی کارش تمرکز داشت .واقعا رشته ی عالی هست.بیکار زیاد داره چون تعداد کمی دانشجو واقعا با علاقه واردش شدن (و همونها بسیار موفق از آب در اومدند) متاسفانه چون رشته ی مشترک هست (یعنی بچه های ریاضی تجربی انسانی و..همگی میتونن برن تازه خیلی جاها بدون کنکور پذیرش داره) برخی گول ظاهر رو میخورن و میگن این رشته خوب نیست اما درست مثل روانشناسی هست که یک روانشناس در فلان شهر مطبش مدام پر و خالی میشه و یکی از فرط بیکاری رفته شغل دیگه ای دست و پا کرده.با توجه به انگیزه بالای شما برید مدیریت.خانواده ها علایق خودشون رو در نظر میگیرند اما هرگز با این فکر که از یک رشته پول در بیارید بعد برید دنبال کار مورد علاقتون ،انتخاب رشته نکنید.
      نمیدونید چه از گرایشی از مدیریت میخوند دوستتون؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونید چه از گرایشی از مدیریت میخوند دوستتون؟
      دوست نبودیم اما فکر کنم بازرگانی چون داخل یک شرکت بازرگانی کار میکرد و مدام معامله های قیمت بالا رو انجام میداد.(گاهی بالای 300 میلیون)البته رقم درشت نیازمند امضای رییس هم بود
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز احساساتی با قضیه برخورد نکن. واسه کارآفرینی و استارتاپ زدن اصلا نیازی به مدیریت خوندن نیست. اینجور چیزا نیاز به ذهن خلاق و سرمایه داره.
      پیشنهاد من اینه فعلن با توجه به علاقت از بین دارو و فیزیو یکی رو انتخاب کن که حداقل از نظر مالی از آیندش مطمئنی بعد هم اگه خواستی کنارش بری دنبال رویا و خواسته خودت. مطمئن باش خوندن یه سری کتاب تئوری محض هیچوقت ایده های خلاقانه بوجود نمیاره.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      برو تو نت ويديو و مقاله هاي همه رو بخون ببين با چي پيشتر حال ميكني
      البته بگم من اگ ١٪؜ فيزيوتراپي مياوردم يه ثانيه هم صب نميكردم
      دختر خالم 10 ساله فزیوتراپه تو کرج حداکثر درآمدش با اینکه تو بیمارستان هم کار میکنه 5 میلیون تومنه تازه بیچاره کمر درد و زانو درد گرفته

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام
      اگه دنبال پولی بهت دارو رو پیشنهاد میکنم چون کم کمش که بخوای بگیری ماهی 5_6میلیون تو جیبته( حرفم با سنده ینی پسرخالم این چنینِ) اگه هم خرپول باشین میتونی دارو خونه بزنیدو یجورایی هم کار افرینی کنید
      اما فک میکنم از نظر درسی از مدیریت و فیزیو درسش سختره
      مدیریت بخونید میتونید توی بانک هم کار کنید که اونم درامد خوبی داره(ابته اگه پارتی بازان گرامی بذارن )
      بیشتر نظر من روی دارو
      به هرحال هرچی انتخاب کردید موفق باشید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست گلم یک جوری میگی به کار افرینی علاقه دارم انگار تو امریکا زندگی میکنی اینجا ایران!
      تازه تو اگه توانایی شو داشته باشی که کار افرینی کنی باز هم به تنها چیزی که نیاز نداری تحصیلات تو رشته مدیریت
      فکر میکنی تو دانشگاه قرار معجزه کار افرینی رخ بده؟ نه ازین خبرا نیست دوست من!حتی اگر بهترین دانشگاها درس بخونی...در ضمن در او حدی که به کارت بیاد رو میتونی با شرکت در دوره های ازاد کار افرینی اموزش ببینی و بفرض که کارت گسترش پیدا کرد میتونی از فارغ تحصیلای این رشته به عنوان مشاور استفاده کنی
      وقتی بعد چند سال تحصیل و گرفتن مدرکت کار خوب پیدا نکردی و دیدی چندر غاز حقوق بهت دادن به رشته های علوم پزشکی علاقه مند میشی...مثل فارغ تحصیلای شریفو بهشتیو تهران که حجوم اوردن به کنکور
      ویرایش توسط yasinius : 04 مرداد 1397 در ساعت 15:16

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من چند روزه بخاطر گردن دردم میرم فیزیو
      بخاطر همین پیشنهاد میکنم فیزیوتراپی برید مناسبتر هست برای شما

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)