خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: دارو فیزیو یا مدیریت؟

رأی دهندگان
    23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • دارو

15 65.22%
    • فیزیو

7 30.43%
    • مدیریت

1 4.35%
    صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      من چند روزه بخاطر گردن دردم میرم فیزیو
      بخاطر همین پیشنهاد میکنم فیزیوتراپی برید مناسبتر هست برای شما
      دقیقا چیکار میکرد فیزیوتراپ؟

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedei نمایش پست ها
      دقیقا چیکار میکرد فیزیوتراپ؟
      با یه دستگاهی ماساژ میدن
      بعد برق وصل میکنن
      من خودم فک میکردم کارشون خیلی سخته ولی واقعا خیلی هم سخت نیست خیلی معمولیه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      دختر خالم 10 ساله فزیوتراپه تو کرج حداکثر درآمدش با اینکه تو بیمارستان هم کار میکنه 5 میلیون تومنه تازه بیچاره کمر درد و زانو درد گرفته
      پس چطور میگن کارش راحته و تو دانشجویی میتونی تا 4تومن دربیاری؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو ایران متاسفانه فقط میگن پزشکی و دندون .این دو تا رشته بقیرو خراب کرده متاسفانه فقطم اینجا اینطوریه ولی فیزیو خوبه در کل بعد این دو تا

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از کسانی که این رشته ها رو خوندن پرسید
      نه کسانی که تا حالا دانشگاه نرفتن
      برو با فارق التحصیلان مدیریت صحبت کن فکر کنم
      منصرف بشی از مدیریت
      فامیل ما حدود 10 سال پیش با رتبه 1500 تجربی
      رفت مدیریت و الان بیکاره
      اگه پیراپزشکی میرفت حداقل یه درآمدی داشت
      به خوبی ات چنگ بزن

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز وقتت بخیر.
      به عنوان کسی که خودش درحال تحصیل همین رشته ی مدیریت دولتی هست و همچنین یه اندک تجربه ای هم در کار دارم میخوام چند تا نکته رو بهتون گوشزد کنم امیدوارم مفید واقع باشه براتون

اول از همه باید بهتون عرض کنم که منابع رشته ی مدیریت اینقدر قدیمی هستن که مثه اکثر رشته های ایران خودت باید دست به کار بشی و خودتو به روز کنی یعنی عملا کتاب های دانشگاهیش مفد گرونه
      دومین موضوع اینه که شما تو صحبت هاتون گفتین میخواین یه کسب و کار رو راه اندازی کنین یا حالا یه عنوان یه مدیر شروع به کار کنید خب اگر ایجاد کسب و کار باشه باید عرض کنم خدمتتون که اولین چیزی که نیازه سرمایه اولیه هست شما اگر سرمایه اولیه رو دارید میتونید به انجام این پروژه یا کسب و کار یا هرچیز دیگه ای امیدوار باشید در غیر اینصورت حتی اگر هزاران هزار ایده بکر و ناب هم داشته باشید راه به جایی نخواهد برد. پس اول از همه بپرسید از خودتون آیا سرمایه اولیه دارم؟ پشتوانه مالی ؟(اگر هم نیتتون گرفتن پست در ارگان های دولتی هست که باید بگم تموم جاهایی که مدیر میخوان و حقوق و جای پیشرفت خیلی خوبی دارن به تنها چیزی که اهمیت نمیدن هنر استعداد و سواد شماست و متاسفانه باید پارتی داشته باشین خواهشا نگین بوده اند کسانی که بدون هیچ پارتی هم رفتن و شد ولی خب اونا انگشت شمارن و اغلب پذیرش بر اساس بند پ هس)
      سومین موضوع اینه که وقتی از مدیریت حرف میزنیم دقیقا از چه چیزی در ایران حرف میزنیم؟ خوشبختانه ما آب که جیره بندی شده برق هم که روزی دوساعت میره تورم و نرخ ارز هم که هزار الله اکبر ساعت به ساعت نوسان داره (اینا تماما مصداق مدیریت های عالی هست) حالا شما با تموم این موضوعات باید یک تنه بجنگی و جالب اینجاس که اگر دستت به جایی بند نباشه کسب و کارت با مخ میاد رو زمین
      اگر من جای شما بودم بین فیزیو و دارو یکی رو انتخاب میکردم و در کنارش دوره های مدیریت که خیلی خیلی بهتر و به روز تر از منابع و تدریس دانشگاهی هستن رو پیگیری میکردم اینطوری شانس موفقیتتون هم بیشتره و اگر مثلا تو دارو یا فیزیو موفق نشدین حداقل یه پلن بی که بشه همون مدیرت رو دارید
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      فیزیوتراپی هر کسی رو برنمیدارن اولا کمبرمیدارن دوما رتبه هاش ‌کلا عجیب غریبه دوست من پارسال ۱۲۰۰ رتبش بود منطقه ۱ قبول نشد فیزیوتراپی ولی از داروسازی در اومد اصلا معلوم نیس فیزیوتراپی بعضا با ۲۲۰۰ هم برمیدارن من که سر در نیاوردم رتبه ها تو قلمچی هست اگه ببینین متوجه میشین چی میگم فک کنم بخاطر اینه که همه الان میدونن فیزیوتراپی جز رشته های داغ هست با توجه به پیری که جامعه داره همیشه شغل هست برا اینکار .قطعا مسوولینم اینو میدونن واسه همین یا با پارتی بازی برمیدارن یا اینکه الله اعلم
      ویرایش توسط God_of_war : 04 مرداد 1397 در ساعت 18:48

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از درامد دقیق فیزیو و دارو کسی اطلاعی داره و اینکه در دوران دانشجویی چقدر میشه دراورد؟؟

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      فیزیوتراپی هر کسی رو برنمیدارن اولا کمبرمیدارن دوما رتبه هاش ‌کلا عجیب غریبه دوست من پارسال ۱۲۰۰ رتبش بود منطقه ۱ قبول نشد فیزیوتراپی ولی از داروسازی در اومد اصلا معلوم نیس فیزیوتراپی بعضا با ۲۲۰۰ هم برمیدارن من که سر در نیاوردم رتبه ها تو قلمچی هست اگه ببینین متوجه میشین چی میگم فک کنم بخاطر اینه که همه الان میدونن فیزیوتراپی جز رشته های داغ هست با توجه به پیری که جامعه داره همیشه شغل هست برا اینکار .قطعا مسوولینم اینو میدونن واسه همین یا با پارتی بازی برمیدارن یا اینکه الله اعلم
      فیزیوتراپی زیرگروه 1
      داروسازی زیر گروه 2
      علت تفاوت در قبولی احتمالا اینه که شاید شما رتبه های
      کل رو مقایسه کردی
      ضمن اینکه ظرفیت فیزیوتراپی خیلی کمه و دانشگاههای
      محدودی ارائه میدن
      به خوبی ات چنگ بزن

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از درامد دقیق فیزیو و دارو کسی اطلاعی داره و اینکه در دوران دانشجویی چقدر میشه دراورد؟؟
      فیزیو درامدش از ۵ تومن هست الی ماشالله تو دوران دانشجویی بسگی به خودت داره می تونی کارکنی یا نکنی معمولا هم دو ترم اخر کار میاری نه زودتر

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیو درامدش از ۵ تومن هست الی ماشالله تو دوران دانشجویی بسگی به خودت داره می تونی کارکنی یا نکنی معمولا هم دو ترم اخر کار میاری نه زودتر

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      الان توی این کشور دقیقا چی رو میخوای مدیریت کنی؟!
      این همه شرکتای بزرگ به خاطر نوسان اقتصاد زمین خوردن....یه نگاه به آینده داشته باش
      در آینده مسلما مریض هست...واسه کسایی که توی زمینه ی درمانن همیشه کار هست

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داروسازی یدونه گرایش داره به نام مدیریت و اقتصاد دارویی.
      به نظرمن ۱۰۰ درصد دارو و فیزیو از مدیریت بهتره

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قطعا فیزیو بهتره

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اولا کشور مدیر زیاد داره. مسئولان بعد از مسئولان اقازاده های مسئولان و این چرخه ادامه داره. دوما شما قیقا چی رو میخوای مدیریت کنی توی این مملکت ؟
      سوما بجای اینکه زیاد سوال بپرسی که عده ای بیان از روی معده جواب بدن برو از فارلتحصیلان این رشته یا دانشگاه از چند دانشجو مدیریت و فیزیو سوال کن جواب میگیری.

آدم‌ها ، اول جوان‌ها را باوجود این‌که هم‌دیگر را دوست ندارند ، به‌عقد ِ هم درمی‌آورند و بعد از این‌که آن‌ها نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند ،
      تعجب می‌کنند ...
      آخر چطور می‌توان با کسی زندگی کرد بدون این‌که عاشق‌اش بود ؟

لئو تولستوی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)