خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

آزمون برم يا نه ؟

سلام من پشت كنكوري ٩٨ هستم
      نميدونم ازمون برم يا نه
      كنكور اول و دومم رفتم قلمچي ترازم از ٥٥٠٠ بالاتر نيومد..هر بار ميخوندم ميرفتم ازمون ميدادم ترازم كم ميشد كلي نا اميد ميشدم و فقط باعث پسرفتم بود
      با اينكه ميخوندم ولي هيچوقت به برنامه نميرسيدم و تا دي و بهمن كامل از برنامه جدا ميشدم
      همونجوري كه ميدونيد ٩٨ اخرين كنكور نظام قديمه نميخوام ريسك كنم
      به نظرتون برم ازمون يا شروع كنم از الان خودم بخونم تا عيد درسارو تموم كنم و جامع هارو برم ؟
      اصلا بدون ازمون ميشه موفق شد ؟
      ویرایش توسط Elahe_ : 04 مرداد 1397 در ساعت 02:17

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      سلام من پشت كنكوري ٩٨ هستم
      نميدونم ازمون برم يا نه
      كنكور اول و دومم رفتم قلمچي ترازم از ٥٥٠٠ بالاتر نيومد..هر بار ميخوندم ميرفتم ازمون ميدادم ترازم كم ميشد كلي نا اميد ميشدم و فقط باعث پسرفتم بود
      با اينكه ميخوندم ولي هيچوقت به برنامه نميرسيدم و تا دي و بهمن كامل از برنامه جدا ميشدم
      همونجوري كه ميدونيد ٩٨ اخرين كنكور نظام قديمه نميخوام ريسك كنم
      به نظرتون برم ازمون يا شروع كنم از الان خودم بخونم تا عيد درسارو تموم كنم و جامع هارو برم ؟
      اصلا بدون ازمون ميشه موفق شد ؟
      سلام
      ببين اينكه اگه من آزمون شركت كنم ، موفق ميشم حتما و برعكس ، اگر شركت نكنم پس نميتونم موفق بشم ، هر دوش اشتباهه
      آزمون ها خوبيش اينكه اولا جهت درست رو بهت نشون ميده ! اينكه قراره تو در هفته چه درس هايي رو بخوني تا كمترين آسيب به برنامه هات در طول سال زده بشه و بطور كلي نقشه راهت واسه طي كردن تا مسيره ...
      زياد وارد كليات داستان نميشم
      چون پشت كنكوري هستي ، اگه مشاور و برنامه ريز داري كه يه راه درست رو بهت نشون بده ، ميتوني باهاش هماهنگ كني كه ايا نيازه ازمون بدي و يا اينكه ازمون كدوم موسسه رو باتوجه به سطح درسيت بهتره شركت كني ....
      اگه مشاور و ... نداري ؛ خودت بايد تحقيق كني كه كدوم بودجه بندي موسسات بيشتر و بهتر ميتونه بهت كمك كنه .... اصلا فك نكن كه سوالات اين آزمون برام سخته و ترازم پايين مياد ، و سوالات اون آزمون آبكيه و ....
      توي كنكور سوالات شبيه هيچ كدوم از ازمون ها نيست !!!
      هم سوال سخت داره ، هم سوال آسون
      پس اولويت اولت ، توجه به بودجه بندي آزمون ها باشه

اگر تصميم گرفتي آزموني شركت نكني ، حتما با يه برنامه درست پيش برو و هر جمعه اي كه آزمون ميدن بچه ها ، سوالات رو دانلود كن و صبح روز بعد از خودت ازمون بگير
      درصد و تراز مهم نيست !! فقط اينكه بفهمي درسي كه در دو هفته مطالعه كردي ، آيا به تسلط رسيدي يا نه .....
      ولي بنظر من حتما آزمون شركت كن !!

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من سال ٩٥ كنكور رياضي دادم و قلمچي ميرفتم
      امسال تجربي كنكور دادم هيچ ازموني نرفتم(تو خونه هم از خودم ازمون نميگرفتم تا بعد عيد)
      بنظرم بري قلمچي بهتره
      فقط بدون هدف بيشتر مهارت ازمون دادنه
      زياد به تراز توجه نكن فقط به اين فكر كن چطوري ميتوني بهتر شي

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      صد در صد.اصلا شک نکن.شرکت کردن تو آزمون از ارکان موفقیت تو کنکوره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوبی هایی داره شرکت درش..بدی هایی هم داره.. و نظر جامع و خلاصه من به عنوان یه پشت کنکوری : شرکت نکنی بهتره!

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      خوبی هایی داره شرکت درش..بدی هایی هم داره.. و نظر جامع و خلاصه من به عنوان یه پشت کنکوری : شرکت نکنی بهتره!
      ميشه با دليل بگيد لطفا

7. Top | #7
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      مسلما شرکت در آزمون آزمایشی برای محک زدن خودتون و شبیه سازی در شرایط کنکور قرار گرفتن و مدیریت وقت و تا حدی هم خبر دار شدن از سطحتون با توجه به رتبه و .... کمک کنندست.
      حتما شرکت کنین . حداقل آزمون های جامع رو شرکت کنین .فک می کنم مثلا قلم چی آخرای دی آزمون جامع داره. شرکت در آزمون جامع برای اینکه ببینین مباحث زیاد رو می تونین به یاد بسپرین یا نه ، خوبه.
      آزمون های دیگه رو می تونین خودتون امتحان بدین توو خونه و شرکت نکنین ؛))

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
      ----* خبری نیس *----

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      اره منم موافقم یه فارغ التحصیل فقط جامع شرکت کنه کافیه...
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط 4 تای آخر جامع سنجش رو شرکت کن
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Up

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مگه قلم و گزینه دو و..برای نظام قدیم ازمون جدا میگیرن؟چون درسهای نظام جدید که فرق میکنه
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب سوالی که اینجا پیش میاد (البته برای خودتون) اینه که از سالهای قبل که رفتید به ازمون تچربه کافی کسب کردید که اشتباهات گذشته رو تکرار نکنید؟
      انگیزه کافی رو دارید که با مثلا قلمچی شروع کنید؟
      اگه بر فرض قلمچی شرکت کردید به نظر خودتون این بار "حتما " به بودجه بندیش میرسید یا "احتمالا " میرسید یا "ممکنه " نرسید؟ اگه اولی نبود پس بیخیال بشید بهتره(چون برای اینکه ازمونا رو کامل برسید و کامل به هدف های ازمونای ازمایشی برسید با پیوستگی با برنامه داشته باشید و اگه احتمال میدید نتونید پس باید چاره دیگه بیاندیشید.

این که میگن یه فارغ التحصیل فقط باید ازمونای جامع رو شرکت کنه به نظرم زیاد جالب نیست. با یه نگاه به قبولیا گذشته میبینیم که "اکثرا" با ازمونای ازمایشی کار کردن و ملاک ما هم همین "اکثریت قبولی ها" هستش.

به نظرم قلمچی شرکت کنید از همین تابستون از همین ازمون بعدی که داره میاد و جلسات پنج نفره و جلساتی که دعوتتون میکنن به عنوان اتمام حجت و اینا هم حتما توصیه میکنم شرکت کنین.

اگه ازمونای ازمایشی دیگه ای هم بودن میگفتم شرکت کنین مثلا سال گذشته یه کار خوبی که میشد کرد این بود که قلمچی شرکت میکردیم و بعضی روزا که با قلمچی تو یه روز نمیافتاد ازمون ازمایشی دیگه ای ثبت نام میکردیم به عنوان جمع بندی چیزایی که خوندیم.

امیدوارم موفق باشید.
      همه میخواهند بشریت را عوض کنند دریغ_ا که هیچکس در این اندیشه نیست که

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      مگه قلم و گزینه دو و..برای نظام قدیم ازمون جدا میگیرن؟چون درسهای نظام جدید که فرق میکنه
      آره برنامه نظام قديم گذاشتن تو سايتشون هست

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان نرو. از مهر به بعد ازمون برو.

این 2 ماه سعی کن مباحث پایه رو تا حدود زیادی راه بندازی.
      از اول مهر هم یه ازمون ثبت نام کن.
      اینکه چه ازمونی بری. ببین کدوم ازمونو بیشتر دوست داری. اونی که خوشت ازش میاد برو. حالا هر کدوم که بود.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      آزمون آزمایشی یه محرک واسه بیشتر درس خوندن و بیشتر تلاش کردن هست و باعث میشه جایگاه حدودی خودت رو بین بقیه داوطلب ها بفهمی
      از طرف دیگه باعث میشه بفهمی نقاط ضعف و قوتت کجاست که بتونی بهتر روشون برنامه ریزی کنی
      اینکه قبلا آزمون میدادی و با این که میخوندی ترازت بالا نمیرفت مشکلِ آزمون نبوده بلکه مشکل از خودت بوده
      باید بررسی میکردی ببینی کجای کارت ایراد داشته , درست نمیخوندی , ساعت مطالعت پایین بوده , حواست پرت بوده , منابعت مناسب نبوده
      در کل به نظر من آزمون دادن بهتر از ندادنش هست
      اما اگه فکر میکنی ترازت باعث تضعیف روحیه ات میشه آزمون ندی بهتره
      اما حتما با یه برنامه خوب که سر و تهش مشخصه برو جلو و سعی کن حتما آزمون های جامع رو شرکت کنی ( مخصوصا جامع سنجش رو )
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن