خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda_ نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز،من شاغل بخش مدارک پزشکی بیمارستان هستم تاساعت۲سرکارم امامیخوام کنکور۹۸شرکت کنم،میخواستم ببینم میتونم بااین شرایط رتبه ۳رقمی بیارم؟؟لطفاراهنماییم کنین چجوری بخونم!
      ببخشید میشه بگید براچی میخواین کنکور بدین آخه یکی از اقوام نزدیک میخواد همین رشته رو بره اگه خوب نیست منصرف ش کنم

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب تهیه کنید (ببینید با کدوم راحتید)
      معمولا اینا هستش ادبیات >جامع خیلی سبز یامبحثی های نشر الگو عربی>جامع خیلی سبز(خودم توصیه میکنم)یا کامل گاج دینی>فقط میکرو جامع گاج نقره ای خارجه >مبتکران شهاب اناری یا گاج
      ریاضی که خیلی سبز زیست ایکیو و نشر الگو فیزیک فقط 4 جلدی های میکرو گاج شیمی هم مبتکران رو اگه با ایکیو مچ کنی خوب چیزی در میاد در ضمن چون دیگه کتب پیش دانشگاهی کمتر چاپ میشه و از کتاب های پارسال هم که چاپ شدن وتغییری نکردن میشه راحت استفاده کنی برای صرفه جویی میتونی دست دوم تمیز چاپ 96 بگیری 95 هم مشکلی نداره
      یه دفتر برنامه ریزی قلمچی بگیر همینجور ساعات مطالعه رو با کمترین اغراق و بخشش نسبت به خودت ثبت کن
      طرز خوندن دروس مختلف هم تو همین انجمن قسمت مصاحبه با رتبه برتر ها پیدا کن از همشون یا روش مورد نظر خودتو که میخونی و خوشت میاد یا اینکه از روش های دوستان رتبه برتر گلچین کن
      نحوه برنامه ریزی هم آموزش دادن بعضی هاشون
      آزمون حتما برو حتما حتما حتما هم دو هفته ای باشه نمیدونم بابت هزینه مشکل داری یا نه ولی با بچه ها کنار میان قسطی و حکمت کارت و کارت خانه کارگر و ..... هم تاثیر داره

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام
      خب با توجه به این که منم فارغ التحصیلم و درک بهتری نسبت به شرایط کنونی شما دارم باید بگم خدمتتون که اول از همه منظورتون از شاغل بودن چیه؟
      طرحی هستی؟قراردادی؟شرکتی؟پیمان ی؟رسمی آزمایشی؟رسمی؟
      احتمال اینکه در 10 سال آینده شاغل بودنتون پا برجا باشه چقدره؟
      حقوقتون در شرایط فعلی رضایت دهنده هست،وضعیت کارانه چطوره و هزار تا پارامتر دیگه...که با توجه به اونا باید تصمیم گیری کنین که اصل اینکه میخواین کنکور شرکت کنین و کلی زحمت بکشین و غیره و ذلک،درست هست یا نه؟!
      اگه استخدامتون سفت و محکمه که به نظر من بی خیال کنکور مجدد بشین.به چند دلیل...اول اینکه شما از فضای درس دور بودین کلا،حالا چه برسه به اینکه درسای مدرسه باشه که دورتر تر!بودین.و طبیعتا رقابت کردن با کسایی که پشت کنکور پارسال بودن و درسا رو به هر حال یه دور خوندن سخته(نه ناممکن)
      دلیل دوم اینکه یه قاعده کلی میگه که آدم وقتی مزه ی حقوقش زیر دهنش اومد دیگه دلش نمیاد زور الکی بزنه واسه درس و اینا و اگه هم جوگیر بشه که نه میخونم و فلان وسط کار بی خیال میشه(گفتم قاعده کلی،سریع نیاین جبهه بگیرین که فلانی اون جوری بود و ...)
      سوم اینکه چون توی قسمت اداری بیمارستان هستین احتمالا،هر روز سر کار هستین و ظهر که حدود 3 رسیدین خونه با کلی خستگی میاین که خستگیش مثه مدرسه نیست چون من خودم یه مدت سر کار رفتم میدونم وقتی آدم برگشت آش و لاشه.پس اینم در نظر بگیرین.
      چهارم اینکه شما بر فرض قبول شدن باید استعفا بدین از شغلتون و تو این اوضاع اقتصادی بیکار شدن و بی پول شدن که خودتون میدونین دیگه یعنی چی و نیاز به توضیح واضحات نیست و قراره تا سال ها این بی پولی ادامه پیدا کنه.
      و اما حالت دوم اینکه طرحی باشین که دیگه اظهر من الشمس هست که باید کنکور بدین چون بعد از پایان طرح قطع به یقین شما هم به جامعه ی بیکارها اضافه خواهید شد.البته من وضعیت استخدامی شما رو نمیدونم چطوره ولی با توجه به درصد بالای بیکاری اینو خدمتتون عرض کردم.
      یاعلی
      ویرایش توسط سارا خانمی : 05 مرداد 1397 در ساعت 00:41

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      میاری؟
      اره بابا

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      اره بابا
      چه رشته ای؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چه رشته ای؟
      هرچي خدا خواست

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه کنکوری میخوای بدی؟
      تجربی

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید میشه بگید براچی میخواین کنکور بدین آخه یکی از اقوام نزدیک میخواد همین رشته رو بره اگه خوب نیست منصرف ش کنم
      من ازاول عاشق پزشکی بودم سال کنکوردرگیریه بیماری خودایمنی شدم که بیشتربه خاطراسترس کنکورمریض شدم ،براهمین نتونستم خوب کنکوربدم واین رشته روقبول شدم،رشته خوبیه استخدامیش بالاس اماکسی که به کارهای بالینی علاقه داره نمیتونه موفق شه تواین رشته چون بامریض سروکارنداری واینکه فقط کارانه اش نسبت به درمان پایینه درکل خوبه امامن چون علاقه به پزشکی دارم میخوام یباردیگه بخونم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سارا خانمی نمایش پست ها
      سلام
      خب با توجه به این که منم فارغ التحصیلم و درک بهتری نسبت به شرایط کنونی شما دارم باید بگم خدمتتون که اول از همه منظورتون از شاغل بودن چیه؟
      طرحی هستی؟قراردادی؟شرکتی؟پیمان ی؟رسمی آزمایشی؟رسمی؟
      احتمال اینکه در 10 سال آینده شاغل بودنتون پا برجا باشه چقدره؟
      حقوقتون در شرایط فعلی رضایت دهنده هست،وضعیت کارانه چطوره و هزار تا پارامتر دیگه...که با توجه به اونا باید تصمیم گیری کنین که اصل اینکه میخواین کنکور شرکت کنین و کلی زحمت بکشین و غیره و ذلک،درست هست یا نه؟!
      اگه استخدامتون سفت و محکمه که به نظر من بی خیال کنکور مجدد بشین.به چند دلیل...اول اینکه شما از فضای درس دور بودین کلا،حالا چه برسه به اینکه درسای مدرسه باشه که دورتر تر!بودین.و طبیعتا رقابت کردن با کسایی که پشت کنکور پارسال بودن و درسا رو به هر حال یه دور خوندن سخته(نه ناممکن)
      دلیل دوم اینکه یه قاعده کلی میگه که آدم وقتی مزه ی حقوقش زیر دهنش اومد دیگه دلش نمیاد زور الکی بزنه واسه درس و اینا و اگه هم جوگیر بشه که نه میخونم و فلان وسط کار بی خیال میشه(گفتم قاعده کلی،سریع نیاین جبهه بگیرین که فلانی اون جوری بود و ...)
      سوم اینکه چون توی قسمت اداری بیمارستان هستین احتمالا،هر روز سر کار هستین و ظهر که حدود 3 رسیدین خونه با کلی خستگی میاین که خستگیش مثه مدرسه نیست چون من خودم یه مدت سر کار رفتم میدونم وقتی آدم برگشت آش و لاشه.پس اینم در نظر بگیرین.
      چهارم اینکه شما بر فرض قبول شدن باید استعفا بدین از شغلتون و تو این اوضاع اقتصادی بیکار شدن و بی پول شدن که خودتون میدونین دیگه یعنی چی و نیاز به توضیح واضحات نیست و قراره تا سال ها این بی پولی ادامه پیدا کنه.
      و اما حالت دوم اینکه طرحی باشین که دیگه اظهر من الشمس هست که باید کنکور بدین چون بعد از پایان طرح قطع به یقین شما هم به جامعه ی بیکارها اضافه خواهید شد.البته من وضعیت استخدامی شما رو نمیدونم چطوره ولی با توجه به درصد بالای بیکاری اینو خدمتتون عرض کردم.
      یاعلی
      طرح هستم امااستخدامی رشتمون بالاس ،ازاولش علاقه نداشتم مجبوری خوندم ،یعنی من نمیتونم کنکورموفق شم؟؟تاحالاکسی نبوده شاغل باشه وبتونه کنکورموفق شه؟

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      طرح هستم امااستخدامی رشتمون بالاس ،ازاولش علاقه نداشتم مجبوری خوندم ،یعنی من نمیتونم کنکورموفق شم؟؟تاحالاکسی نبوده شاغل باشه وبتونه کنکورموفق شه؟
      سلام
      لطفا انقدر دنبال کسی نباشید که قبلا این کارو انجام داده باشه ... ! که بعد شما بگی اون تونسته پس منم میتونم ... !
      اولا که قطعا خیییییلیاااااا بودن که با وجود نه تنها کار بلکه همسر و حتی بچه !! تونستن پزشکی بیارن ... !!خودمم دیدم این رو و مطمعنم !!
      دوما اصلا فک کنید کسی تاحالا با این شرایط شما قبول نشده ... ! شما اولیش باشید و ثابت کنید که میشه ... !
      امیدوارم موفق باشید

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نه من نگفتم امکان قبولی نیست ولی خیلی سخته.آخ اگه من جای شما بودم،خوش به حالتون که استخدام رشتتون بالاست.از عجایبه!!
      به نظرم سرمایه گذاری بکنین روی 99 عاقلانه تره.یعنی من بودم جای شما اینکارو میکردم.چون وقتتون 100 در صد آزاد نیست ولی پشت کنکوری های 98 همگی وقتشون 100 در100 آزاده.
      باز هر جور صلاح می دونین.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سام
      منم کارمندم
      حتی شیفت شب ایناهم میمونم توکه تا دو فقط سره کاری
      میتونی مشاور بگیری بشینی بخونی
      خیلی خوب میشه نتیجه گرفت اگه بخونی
      من از بهمن ماه شروع کردم خوندم حالا امید به خدا ببینیم چی میشه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      یکیشو بزار کنار عمرا بتونی با هم ادامه بدیشون

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ چیز غیر ممکن نیست فقط یه سال سختی داره

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم بعد از دوسال که طرح بهداشت محیط رفتم؛یکسال ونیمه بیکارم و دارم میخونم واسه کنکور دوباره؛نگران نباش فقط برنامه ریزی منطقی مطابق با توانت داشته باشی و همت؛میتونی به خواستت برسی

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)