خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فقط ی اشتباه رایج هست ک همه میکنن این ک میگن فیزیوتراپی همون کاردرمانیه با این تفاوت ک کاردرمان ها از نظر روانشناسی و اینام کار میکنن،یا مثلا این ک فیزیوتراپ با ادمای سالم کار میکنه کار درمان با کسی ک سکته کرده!!!!!
      اصلا این جوری فک نکنین،کاردرمانی رشته ایه ک به بیمارایی ک محدودیت دارن چگونه زندگی کردنو یاد میدن،مثلا اینکه چطوری از تخت بره رو صندلی چرخدار ،چطور کارای روز مرشو انجام بده ،کلا تو زمینه زندگی و ایناس اما فیزیوتراپی درمانه ینی مثلا ی نفر سکته کرده اول میره پیش تراپیست از اون حالت بی حرکتی درمیاد بعد حالا کاردرمانها وارد عمل میشن و ادامه زندگی رو با اون شرایط بهش اموزش میدن.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.iz نمایش پست ها
      سلام..درآمد بینایی سنجی خوبه ..ولی فک نکنم به طور کلی از چشم پزشک بیشتر باشه (ممکنه اپتومتریست هایی باشن که درآمدشون از بعضی چشم پزشکا بیشتر باشن ولی تعدادشون خیییییلی کمه) ..درمورد پزشک عمومی هم میشه دلایلتونو بگین ؟؟ چطور بینایی سنج از پزشک درآمد بیشتری داره؟؟؟!
      می تونید خودتون یه سری به بینایی سنجی و چشم پزشکی در مراکز استان بزنید و خودتون از نزدیک ببینید

3. Top | #33
      N.D
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir2017 نمایش پست ها
      می تونید خودتون یه سری به بینایی سنجی و چشم پزشکی در مراکز استان بزنید و خودتون از نزدیک ببینید
      من هفته قبل رفته بودم یه کلینیک که همه متخصصان و بینایی سنجا باهم توش بودن. برای رفتن به بینایی سنجی می بایست 3ساعت تو نوبت باشی و برای چشم پزشک همون لحظه بهت نوبت می دادن

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N.D نمایش پست ها
      من هفته قبل رفته بودم یه کلینیک که همه متخصصان و بینایی سنجا باهم توش بودن. برای رفتن به بینایی سنجی می بایست 3ساعت تو نوبت باشی و برای چشم پزشک همون لحظه بهت نوبت می دادن
      گفتم که
      تو مراکز استان بیشتر احساس میشه اما تو شهرستان ها هم تا حدودی اینجوریه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir2017 نمایش پست ها
      کاملا درسته ...من خودم دانشجوی اپتومتری هستم ...درآمد یک اپتومتریست بین ۵ تا ۵۰ میلیون متغیره ..

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.iz نمایش پست ها
      کاملا درسته ...من خودم دانشجوی اپتومتری هستم ...درآمد یک اپتومتریست بین ۵ تا ۵۰ میلیون متغیره ..
      واقعا 5 حداقله اگه باشه عالیه برای خودم میپرسم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن