خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      کاردرمانی چطوریاس داداش؟ کجاها میشه کار کرد؟ نیاز بهش هست و اشباع نشده؟
      من خودم بهترین حالتش دارو بیارم منطقی بینایی سنجی یا فیزیوتراپی ولی برا حالت بدش خیلیا بهم گفتن کاردرمانی ... منتها زیاد باهاش آشنایی ندارم که چطوریاس.
      باید خودت بری از نزدیک یه کلینیک کاردرمانی ببینی.
      کاردرمانی خیلی شبیه فیزیوتراپیه با این تفاوت که شما هم توانبخشی فیزیکی یاد میگیری هم توانبخشی ذهنی رشته به دو بخش فیزیکال و منتال تقسیم میشه ، اکثر کیس های شما معلولین حرکتی و ذهتی هستن یسریا ممکنه کسانی باشن که سکته مغزی کردن اما بیشتر کارت با ناتوان های جسمی حرکتیه ادمای عادی کارشون با فیزیوتراپه.
      ویزیتاش ۴۵ دقیقه ایه تو تهران به ازای ۴۵ دقیقه تو کلینیک ۶۰ تا ۸۰ تومن شنیدم ولی خب هوم ویزیت خیلی بیشتره.
      هرچقد کله گنده تر باشی بیشتر درمیاری.
      کیساش تو شهرای بزرگ هست اگه شهر بزرگ هستی و میتونی کار کنی خوبه. چون هزینه ها گرونه شهری کوچیک اکثرا کیس کمه اگه هم باشه توان پرداختشو ندارن چون باید یه دوره طولانی کار بشه روشون.
      رشته گسترده و جالبیه ... ولی کار بشدت سختی داره گاهی ممکنه ۴۵ دقیقه زیر دستت معلول گریه کنه اذیتت کنه حرفتو گوش نده... صبر بسیار بسیار بالایی میخواد و واقعا شاید بعد ۱۰ سال کار خیلی فرسوده بشی. روحیه بالا میخواد.
      میتونی برای خودتم کلینیک بزنی. تو خارج از کشور هم به اسم آکیوپیشنال تراپی میشناسن و خیلی رشته رو تحویل میگیرن تا دکترای تخصص هم داره.
      برو از نزدیک کارشونو ببین

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      باید خودت بری از نزدیک یه کلینیک کاردرمانی ببینی.
      کاردرمانی خیلی شبیه فیزیوتراپیه با این تفاوت که شما هم توانبخشی فیزیکی یاد میگیری هم توانبخشی ذهنی رشته به دو بخش فیزیکال و منتال تقسیم میشه ، اکثر کیس های شما معلولین حرکتی و ذهتی هستن یسریا ممکنه کسانی باشن که سکته مغزی کردن اما بیشتر کارت با ناتوان های جسمی حرکتیه ادمای عادی کارشون با فیزیوتراپه.
      ویزیتاش ۴۵ دقیقه ایه تو تهران به ازای ۴۵ دقیقه تو کلینیک ۶۰ تا ۸۰ تومن شنیدم ولی خب هوم ویزیت خیلی بیشتره.
      هرچقد کله گنده تر باشی بیشتر درمیاری.
      کیساش تو شهرای بزرگ هست اگه شهر بزرگ هستی و میتونی کار کنی خوبه. چون هزینه ها گرونه شهری کوچیک اکثرا کیس کمه اگه هم باشه توان پرداختشو ندارن چون باید یه دوره طولانی کار بشه روشون.
      رشته گسترده و جالبیه ... ولی کار بشدت سختی داره گاهی ممکنه ۴۵ دقیقه زیر دستت معلول گریه کنه اذیتت کنه حرفتو گوش نده... صبر بسیار بسیار بالایی میخواد و واقعا شاید بعد ۱۰ سال کار خیلی فرسوده بشی. روحیه بالا میخواد.
      میتونی برای خودتم کلینیک بزنی. تو خارج از کشور هم به اسم آکیوپیشنال تراپی میشناسن و خیلی رشته رو تحویل میگیرن تا دکترای تخصص هم داره.
      برو از نزدیک کارشونو ببین
      دمت گرم توضیحاتت عالی بود ... منم تهران یا اصفهانم مشکلی از لحاظ شهرش نیست ... حتما همین کار که گفتی رو میکنم. جایی مربوط به دانشگاه میشناسی که راحت تر بزارن سر بزنیم و کارشون رو نگاه کنیم؟
      بعد مدرک دانشگاه های ایران رو قبول دارن برای اپلای؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      دمت گرم توضیحاتت عالی بود ... منم تهران یا اصفهانم مشکلی از لحاظ شهرش نیست ... حتما همین کار که گفتی رو میکنم. جایی مربوط به دانشگاه میشناسی که راحت تر بزارن سر بزنیم و کارشون رو نگاه کنیم؟
      بعد مدرک دانشگاه های ایران رو قبول دارن برای اپلای؟
      برای اپلای در جریان نیستم. من کلا به مهاجرت تحصیلی اعتقاد ندارم مهاجرت باید کاری بعد مدرک باشه. اگه مال خود اصفهانی و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان کاردرمانی داره کلینیک دانشگاها همیشه برقراره میتونی بری از نزدیک هم کارشونو ببینی هم با دانشجوهاش صحبت کنی به هرحال من رشتم بینایی سنجیه یه دانشجو کاردرمانی قاعدتا بهتر رشته رو میشناسه حتی ممکنه حرفاش با حرف من متفاوت باشه ولی حتما برو سر بزن. اگه تهرانی هم هستی دانشکده ما (توانبخشی ایران) تو تابستون کلینیکش هست.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای اپلای در جریان نیستم. من کلا به مهاجرت تحصیلی اعتقاد ندارم مهاجرت باید کاری بعد مدرک باشه. اگه مال خود اصفهانی و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان کاردرمانی داره کلینیک دانشگاها همیشه برقراره میتونی بری از نزدیک هم کارشونو ببینی هم با دانشجوهاش صحبت کنی به هرحال من رشتم بینایی سنجیه یه دانشجو کاردرمانی قاعدتا بهتر رشته رو میشناسه حتی ممکنه حرفاش با حرف من متفاوت باشه ولی حتما برو سر بزن. اگه تهرانی هم هستی دانشکده ما (توانبخشی ایران) تو تابستون کلینیکش هست.
      نه الان تهرانم، همون کلینیک ایران رو یه سر میزنم. خیلی لطف کردی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      جواب منو بدید نامردا

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrnima نمایش پست ها
      فک کنم درامد پزشک عمومی نباید زیاد باشه...
      پزشک عمومی که معلومه حتی از چشم پزشک هم بینایی سنجی بیشتر درآمد داره.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir2017 نمایش پست ها
      پزشک عمومی که معلومه حتی از چشم پزشک هم بینایی سنجی بیشتر درآمد داره.
      سلام..درآمد بینایی سنجی خوبه ..ولی فک نکنم به طور کلی از چشم پزشک بیشتر باشه (ممکنه اپتومتریست هایی باشن که درآمدشون از بعضی چشم پزشکا بیشتر باشن ولی تعدادشون خیییییلی کمه) ..درمورد پزشک عمومی هم میشه دلایلتونو بگین ؟؟ چطور بینایی سنج از پزشک درآمد بیشتری داره؟؟؟!

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی اطلاعتی در مورد رشته مهندسی پزشکی داره؟
      البته با اجازه استارتر

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      البته با اجازه استارتر
      میشه از تجربی رفت؟ ینی تو دفترچه هست؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من ی سری ابهامات دارم ممنون میشم یکی برطرف کنه
      اگه بریم شیمی میتونیم فوق بریم دارو بخونیم؟
      ی سری رشته ها هست میگن بعد لیسانس میتونی علوم پایه بدی ب شرط قبولی پزشکی بخونی. ایا این درسته؟ و کدوم رشته ها هست؟
      فیزیو ازاد جایی نیست؟ فقط دولتی پردیسه؟ و پردیس هر ترم چقدره؟
      با عرض تشکر خدمت استارتر عزیز. ممنون

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      اره فک کنم

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی از شاخه های مهندسی برق هستش
      بعید میدونم بشه
      اما بپرسید بازم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      البته با اجازه استارتر
      مهندسی پزشکی تو دفترچه نیست.
      دانشگاه ازاد الحمدلله بدون کنکور میگیره از تجربی ... و صرفا بیکاری ادمو چند سال عقب میندازه.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من ی سری ابهامات دارم ممنون میشم یکی برطرف کنه
      اگه بریم شیمی میتونیم فوق بریم دارو بخونیم؟
      ی سری رشته ها هست میگن بعد لیسانس میتونی علوم پایه بدی ب شرط قبولی پزشکی بخونی. ایا این درسته؟ و کدوم رشته ها هست؟
      فیزیو ازاد جایی نیست؟ فقط دولتی پردیسه؟ و پردیس هر ترم چقدره؟
      با عرض تشکر خدمت استارتر عزیز. ممنون
      همه رشته ها.. هر رشته که دلت میخواد مهندسی انسانی هرچی... لیسانس داشته باشی با شرایط خیلی خیلی سنگین و ده برابر کنکور سخت تر هر سال دانشگاه تهران ازمون برگزار میکنه با هزار تا شرایط و مصاحبه ۱۰ نفرم میگیره.
      حرف اشتباهیه با لیسانس شیمی میشه داروسازی خوند ارشد شیمی شاخه شیمی دارویی داره که صرفا یه شاخه شیمیه و هیچ حقی از قبیل داروخونه زدن و این حرفا نداری .

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      همه رشته ها.. هر رشته که دلت میخواد مهندسی انسانی هرچی... لیسانس داشته باشی با شرایط خیلی خیلی سنگین و ده برابر کنکور سخت تر هر سال دانشگاه تهران ازمون برگزار میکنه با هزار تا شرایط و مصاحبه ۱۰ نفرم میگیره.
      حرف اشتباهیه با لیسانس شیمی میشه داروسازی خوند ارشد شیمی شاخه شیمی دارویی داره که صرفا یه شاخه شیمیه و هیچ حقی از قبیل داروخونه زدن و این حرفا نداری .
      دمت گرم داداش

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن