خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

معرفی منابع با سطح بالا

سلام دوستان عزیز
      لطفا برای کنکور تجربی 98 ، برای همه ی دروس،منابعی رو به من معرفی کنید که در سطح بالا هستند و سوالاتشون سخت تره.با توجه به اینکه سوالات کنکور97 خصوصا در شیمی و فیزیک سنگین بود،میخوام بدونم برای هر درسی چه منابعی میشه کار کرد که سخت تر باشه مثلا آی کیو و فارآزمون و...
      ممنون میشم دوستانی که با منابع سخت کار کردن و نتیجه گرفتن من رو راهنمایی کنند.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیخام چیزی بگم ناراحت بشی مثل من جو گیر بازی در نیار 90 درصد سوالای کنکور راحت و متوسطن فوقش مثل شیمی امسال 80 درصد راحت و متوسطن به خاطر اون 10 درصد میخای وقتتو واسه چی تلف کنی؟ 90 درصد بزن رتبه برتر میشی به نظرم جو گیر نشو مثل من 5 تا کتاب واسه هر درس بگیری نرسی بخونی هیچکدومو بدتر استرس میگیری

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتابایی که گفتی هر دو رو داشتم فار واسه شیمی خیلی سخت نیست معقوله درحد کنکور 10 درصد سوالاش که سختن اصلن تو کنکور نمیاد مباحث بی اهمیته واسه ریاضی هم که آی کیو رو گفتی اصلن فایده ای نداره حل سوالاش فقط برو نمونه رو ببین واسه احتمال چه سوالای چرتی که بچه های ریاضی هم نمیخونن واسه تجربی اورده

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتابای سطح بالا از نظر من توی هر درس ایناست:
      ریاضی= آی کیو و موج آزمون
      زیست= آی کیو
      فیزیک=نشرالگو ( پایه و پیش )
      شیمی=فار
      ولی بنظرم اگه سطحت بالا نیست نمیشه فوری بری سراغ اینا ، طبقه به طبقه جلو بری بهتره.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب زیست نظام جدید نیاز به درسنامه داره. فک نکنم بشه با خوندن کتاب تست زد. به ویژه تست های آی کیو. درسنامه هایی مثل میکرو یا فاگو نیازه.(نظر من)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه نظام قدیمی

زیست : ایکیو بقیه ب نظرم طولانی و حواشی دارن
      فیزیک : گاج نقره ای اما خیلی سبز کتابای قدیمیش خیلی سخت بود بعضا سوالات المپیاد داشت اما نمی ارزه سر 3 4 تا سوال ک احتمالشون ضعیفه بخوای از 25 تا سوال دیگه بگذری و تمرکز و یادگیری کامل نداشته باشی

ریاضی : من مهروماه معرفی میکنم بعدش ایکیو...البته خیلیا میگن خیلی سبز ک من اصلا قبولش ندارم
      شیمی : برای شروع کار نقره ای و اگه حرفه ای بشی سوالات المپیادش هم خوبه البته خیلی کمه و بیشتر تو الکتروشیمی المپیاد داره بعدش هم قطعا ایکیو

در اخر اینا کنکورای خارج...خارج خیلی قویتر از داخله

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن