خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

سبطی عربی درس میده

سلام بر بزرگان اقا یه سوال فنی من وقتی میخوام عربی بخونم چون معنی بلد نیستم حالم به هم میخوره هر چند قواعدم بلد باشم واسه همین میرم معنی میخونم بعد چند روز خوندن و تکرار مداوم لغات باز یادم میره دقیقا همین مشکل رو با لغات ادبیاتم دارم در صورتی که وقتی لغات انگلیسی میخونم زود اوکی میشه تو مغز قشنگم جریان چیه برم ازمایش روم تحقیق کنن وجدانن این عربی رو چیکار کنم خیلیم دوس دارما این درسو به نظرتون مشکل کجاس?

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      سلام بر بزرگان اقا یه سوال فنی من وقتی میخوام عربی بخونم چون معنی بلد نیستم حالم به هم میخوره هر چند قواعدم بلد باشم واسه همین میرم معنی میخونم بعد چند روز خوندن و تکرار مداوم لغات باز یادم میره دقیقا همین مشکل رو با لغات ادبیاتم دارم در صورتی که وقتی لغات انگلیسی میخونم زود اوکی میشه تو مغز قشنگم جریان چیه برم ازمایش روم تحقیق کنن وجدانن این عربی رو چیکار کنم خیلیم دوس دارما این درسو به نظرتون مشکل کجاس?
      اگه دوسش داشتی که حالت ازش بهم نمیخورد!
      با علاقه واقعی بخون حله! قواعد بلد باشی تو معنی خیلی کمکت میکنه نیازی نیست لغت خارج کتاب بخونی فک کنم فقط همون لغات ته کتاب عربی 1 تا 3 (مخصوصا عربی 1 که خیلی لغات مهمتری داره و هیچکی هم نمیخونه) و کنکور های اخیر رو یاد بگیر تمومه. تازه از طریق ریشه اون کلمه و هم خانواده سازی راحت میتونی معنیشو در بیاری. اصلا 96% زبان فارسی، عربیه (3% هم انگلیسی و فرانسوی و...) 1% بقیش هم کلمات اسنادی و حروفی مثل که و با و ... + کلماتی که گچپژ دارن هستن!
      پ.ن: چه ربطی به عربی درس دادن سبطی داشت مثلا خواستی مخاطب جذب کنی؟!
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin1441 نمایش پست ها
      اگه دوسش داشتی که حالت ازش بهم نمیخورد!
      با علاقه واقعی بخون حله! قواعد بلد باشی تو معنی خیلی کمکت میکنه نیازی نیست لغت خارج کتاب بخونی فک کنم فقط همون لغات ته کتاب عربی 1 تا 3 (مخصوصا عربی 1 که خیلی لغات مهمتری داره و هیچکی هم نمیخونه) و کنکور های اخیر رو یاد بگیر تمومه. تازه از طریق ریشه اون کلمه و هم خانواده سازی راحت میتونی معنیشو در بیاری. اصلا 96% زبان فارسی، عربیه (3% هم انگلیسی و فرانسوی و...) 1% بقیش هم کلمات اسنادی و حروفی مثل که و با و ... + کلماتی که گچپژ دارن هستن!
      پ.ن: چه ربطی به عربی درس دادن سبطی داشت مثلا خواستی مخاطب جذب کنی؟!
      خوب تو رو جذب کردم دیگه من که همه راها رو امتحان کردم حتی داستانم ساختم با لغات عربی جی برگم خریدم با اونم نشد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن