خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 44
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question تاثیر قطعی معدل برای دیپلمه سال 67-68 نظام قدیم تجربی

با عرض سلام
      من دیپلمه سال 67-68 علو تجربی نظام قدیم هستم که میخواهم کنکور تجربی 98 شرکت کنم. برای من تاثیر قطعی دیپلم خیلی مهمه. (دبیرستان 4 ساله در مورد ما بوده و سال چهارم دبیرستان ما امتحان نهایی داشتیم)
      آیا برای من تاثیر قطعی معدل اعمال می گردد؟ دوستان و اساتید گرامی در اینمورد اگر مطمن و قطعی اطلاع داره, لطفا راهنمایی .
      آیا من میتوانم دیپلم جدید مجدد در رشته علوم تجربی بگیرم؟
      با تشکر بسیار.موفق باشید.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شماها دارید حق دانش آموزان رو پایمال می کنید چرا برید سراغ بچه و زندگی خودتان شما رو چه به کنکور و پزشکی واقعا که

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یعنی شما سال 68 دیپلم گرفتید؟
      تا اونجایی که من میدونم کسانی که قبل از 84 دیپلم
      گرفتن مشمول سوابق نمیشن
      به خوبی ات چنگ بزن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این حرفها چیه؟ شما بیشتر درس بخون. من که برای پزشکی علوم پزشکی آماده میشم.زمانی که نوشته هایت را خواندم انگیزه ام هزاران برابر شد.
      اما از اساتید و دوستان محترم که جنبه بیشتری دارند لطفا پاسخ.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با تشکر از شما انسان محترم. بله دقیقا من سال 67-68 دیپلم گرفتم و بدلیل آنچه که احتیاج به توضیح نیست بعد از اتمام مهندسی صنابع میخوام مجدد کنکور بدهم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این حرفها چیه؟ شما بیشتر درس بخون. من که برای پزشکی علوم پزشکی ایران آماده میشم.زمانی که نوشته هایت را خواندم انگیزه ام هزاران برابر شد.
      اما از اساتید و دوستان محترم که جنبه بیشتری دارند لطفا پاسخ.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما تخصصتو بگیری 60 سالته :/
      پس کی میخوای زندگی کنی ؟؟

آنتی اسپم : تاثیر برای شما لحاظ نمیشه.

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      حاجی بخون حتی ۹۰ سالتم باشه بخون بر ی ن به همه کسایی که میگن نمیتونی از جمله این دوستان موز مغز

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زندگی همه اش رقابت نیست اما کسی که هدف و علاقه داره و تلاش میکنه حتما موفقه. من 90 سال هم داشته باشم با سواد مهندسی صنایع از یکی از دانشگاههای خوب که هنوز بعد از چندسال از دوران تحصیلم فیزیک و ریاضی و زبان و... را خدا را شکر عالی بلدم و از آبانماه سال 96 برای کنکور پزشکی 98 با سرعت تمام در حال آماده شدن هستم. حالا چرا نباید امتحان کنکور پزشکی بدهم؟؟؟!!! جون بعضی از دوستان دوست ندارند و به مذاقشان خوش نمیاد؟؟!! من که زیست شناسی را بعد از 20 و اندی سال نخوندن در عرض چندماه گذشته 3 بار دوره کرده ام مطمن هستم, انشا... کنکور 98 بالای 80 درصد میتونم بزنم چرا نباید پزشکی بخونم حالا 90 سالم باشه یا 20 سالم.زندگی بسیار خوب و راحتی دارم چرا تلاش نکنم؟ در مورد خودم که سوالی پرسیدم اصلا اینطوری نبوده منتظر اعمال معدل برای شما دانش آموز باشم و بعد تصمیم به درس خوندن برای کنکور بگیرم. دوستان من تو عمرم نخواستم بخودم اجازه بدهم به کسی که دوست داره درس بخونه حتی یکبار بگویم نه تو درس نخون. نه دانشکاه و نه روزگار و نه پزشکی قبول شدن من اجازه و کسب تکلیف احتیاج نداره. دوستان با جنبه من یک سوال پرسیدم.درست و خدایش, اخه به تو چه مربوط که من چند سال دارم و کی فرصت زندگی خواهم داشت.و چندسالگی تخصص می گیرم. پزشکی علوم پزشکی ایران ,امسال بخواهید یا نخواهید پذیرای من و هرکسی که هدف و انگیزه و اراده داره و تلاش هم میکنه هست. تحمل داشته باشید بنفع خودتان هست وگرنه من که معتقدم کسانی که میخواهند موفق بشوند اولا وقتشان را برای جواب سوال اول من هم نمیگذارند و راه خودشان را بدون اتلاف وقت با تلاش مضاعف ادامه میدهند.و اینحرفها که بخودتان اجازه دادید و مطرح کردید خودتان میدانید فقط به من مربوطه. آره من ادب بعضی دوستان را دیدم و شرمنده شدم و از هدفم صرف نظر می کنم!!! مشکل شما با من یکنفر حل میشه. کنکور و پزشکی همه زندگی نیست اما رقابتی هست کمی گسترده هرکس سواد داره و تلاش بیشتری داشته بعلاوه فاکتورهای مشخص دیگر موفق هست. و این صحبتها که حق ما و من هست که بعضی از دوستان میفرمایند چه ربطی به من داره؟! کدام صندلی رزرو شده شما را در کدام دانشگاه پزشکی من گرفته ام؟! از دوستان با جنبه و کم جنبه تر معدرت. تلاش می کنم انتظار نداشته باشید نه از من و نه ار دیگری که علاقه و هدفش را زیر پا قرار بده بخاطر مزخرافات بچه گانه. رقابت سالم.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hpr نمایش پست ها
      شماها دارید حق دانش آموزان رو پایمال می کنید چرا برید سراغ بچه و زندگی خودتان شما رو چه به کنکور و پزشکی واقعا که
      هر کسی حق انتخاب داره برای ادامه ی زندگیش و میتونه اونو جوری که بخواد تغییر بده.ربطی هم به پایمال کردن حقوق دیگران نداره.
      استارتر شما دیپلمتونو قبل از84گرفتین و تاثیر برای شما به صورت مثبت هست.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از محبت و ادب و پاسخ شما.

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط •Nila• نمایش پست ها
      هر کسی حق انتخاب داره برای ادامه ی زندگیش و میتونه اونو جوری که بخواد تغییر بده.ربطی هم به پایمال کردن حقوق دیگران نداره.
      استارتر شما دیپلمتونو قبل از84گرفتین و تاثیر برای شما به صورت مثبت هست.
      قبل از 84 اصلا سوابق تاثیر نداره ، چه مثبت چه منفی
      البته در حال حاضر ،چون من شنیدم که اگه تاثیر قطعی بمونه
      ممکنه از دیپلمه های قبل از 84 و تغییر رشته ای ها دوباره
      امتحان بگیرن که برا همه تاثیر لحاظ بشه، البته فکر کنم
      فقط در حد یه پیشنهاد بوده
      بعدشم بعضی ها یه جوری میگن حق دانش آموزان رو پایمال
      میکنید، انگار پزشکی ارث باباشونه ، چیزی که باعث پایمال شدن
      حق میشه همانا تاثیر معدله، که خیلی ها با تقلب نمره گرفتن
      و خیلی ها هم مشمولش نمیشن
      به خوبی ات چنگ بزن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hpr نمایش پست ها
      به تو چه ربطی داره آخه که مردم واسه زندگیشون چه تصمیمی میگیرن ؟
      کسی جای تورو نگرفته کسی هم حق تورو پایمال نکرده
      خودت عرضه قبول شدن , توان درس خوندن و لیاقت دانشگاه رفتن رو نداری , گردن کسی ننداز
      بشین همین جا 24 ساعت پست بذار و مردم رو دعوت کن به کانال های تلگرامی مختلف چون در حد و اندازه ای نیستی که برای کسایی که در هر سنی هدف دارن تعیین تکلیف کنی
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alib نمایش پست ها
      زندگی همه اش رقابت نیست اما کسی که هدف و علاقه داره و تلاش میکنه حتما موفقه. من 90 سال هم داشته باشم با سواد مهندسی صنایع از یکی از دانشگاههای خوب که هنوز بعد از چندسال از دوران تحصیلم فیزیک و ریاضی و زبان و... را خدا را شکر عالی بلدم و از آبانماه سال 96 برای کنکور پزشکی 98 با سرعت تمام در حال آماده شدن هستم. حالا چرا نباید امتحان کنکور پزشکی بدهم؟؟؟!!! جون بعضی از دوستان دوست ندارند و به مذاقشان خوش نمیاد؟؟!! من که زیست شناسی را بعد از 20 و اندی سال نخوندن در عرض چندماه گذشته 3 بار دوره کرده ام مطمن هستم, انشا... کنکور 98 بالای 80 درصد میتونم بزنم چرا نباید پزشکی بخونم حالا 90 سالم باشه یا 20 سالم.زندگی بسیار خوب و راحتی دارم چرا تلاش نکنم؟ در مورد خودم که سوالی پرسیدم اصلا اینطوری نبوده منتظر اعمال معدل برای شما دانش آموز باشم و بعد تصمیم به درس خوندن برای کنکور بگیرم. دوستان من تو عمرم نخواستم بخودم اجازه بدهم به کسی که دوست داره درس بخونه حتی یکبار بگویم نه تو درس نخون. نه دانشکاه و نه روزگار و نه پزشکی قبول شدن من اجازه و کسب تکلیف احتیاج نداره. دوستان با جنبه من یک سوال پرسیدم.درست و خدایش, اخه به تو چه مربوط که من چند سال دارم و کی فرصت زندگی خواهم داشت.و چندسالگی تخصص می گیرم. پزشکی علوم پزشکی ایران ,امسال بخواهید یا نخواهید پذیرای من و هرکسی که هدف و انگیزه و اراده داره و تلاش هم میکنه هست. تحمل داشته باشید بنفع خودتان هست وگرنه من که معتقدم کسانی که میخواهند موفق بشوند اولا وقتشان را برای جواب سوال اول من هم نمیگذارند و راه خودشان را بدون اتلاف وقت با تلاش مضاعف ادامه میدهند.و اینحرفها که بخودتان اجازه دادید و مطرح کردید خودتان میدانید فقط به من مربوطه. آره من ادب بعضی دوستان را دیدم و شرمنده شدم و از هدفم صرف نظر می کنم!!! مشکل شما با من یکنفر حل میشه. کنکور و پزشکی همه زندگی نیست اما رقابتی هست کمی گسترده هرکس سواد داره و تلاش بیشتری داشته بعلاوه فاکتورهای مشخص دیگر موفق هست. و این صحبتها که حق ما و من هست که بعضی از دوستان میفرمایند چه ربطی به من داره؟! کدام صندلی رزرو شده شما را در کدام دانشگاه پزشکی من گرفته ام؟! از دوستان با جنبه و کم جنبه تر معدرت. تلاش می کنم انتظار نداشته باشید نه از من و نه ار دیگری که علاقه و هدفش را زیر پا قرار بده بخاطر مزخرافات بچه گانه. رقابت سالم.
      سلام حال شما خوبه.افرین به اراده تون.کنکوری ها به جای اینکه شما و امثال شما رو الگو قرار بدن تا تو مسیر کنکور کم نیارن متاسفانه دارن حرفایی میزنن که فقط و فقط تو ایران میشه شنید!! نگران نباشید.تقریبا تو همه تاپیک هایی که یه لیسانس خواسته کنکور مجدد بده حداقل یه نفر یه بهش همچین حرفایی زده که شما حق ما رو می خورین و ....

بخونید با قدرت.انشالله که جزو برترین ها شما رو تو کنکور 98 ببینیم. تا جایی هم که میدونم دیپلم های قبل 84 اصلا تاثیر معدل ندارند و همه چی میشه همون درصد کنکورشون.پس با خیال راحت بخونید.

من خودمم لیسانس دارم و 27 سالمه.

15. Top | #15
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      شما تخصصتو بگیری 60 سالته :/
      پس کی میخوای زندگی کنی ؟؟

آنتی اسپم : تاثیر برای شما لحاظ نمیشه.
      اين حرفا به شما چه ربطي داره؟
      راجع به همون موضوعي كه پرسيدن جواب بدين

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن