خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نگران نباش فعلا واسش این ک سبطی میگه تراوشات ذهن خودشه
      و مطمئننا همچین اتفاقی فک نکنم بیفته ش..
      شروع کن و کاری به معدل نداشته باش ...اگه رسمی اعلام کردن اونموقع اقدام کن

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برید رتبه 1 بشید،کسی که اینقدر مطمئنه که چنین راهی را انتخاب میکنه حتما لیاقتش را هم داره با هر سنی
      ولی قانون تاثیر قطعی ظلمه به بچه هایی که اول راهن و با کلی امید و آرزو دارن یه بار دیگه میخونن، الان اگه دیپلم قبل 84 داشته باشی 30 درصد الکی جلو افتادی، استرس هیچی را هم نداری، یه بار هم قبلا جای یکی دیگه را تو رشته قبلی گرفتی( البته اگه تاثیر مثبت بشه و تونستی قبول بشی حتما حقته تو هر رشته ای خواستی بخونی). موفق باشید

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      خب ایشون میتونست تو رشته ی خودشون یعنی مهندسی صنایع کار های بزرگی بکنه . اگه واقعا پزشکی دوست داشت چرا رفت مهندسی صنایع خوند که جای یه نفرو اونجا بگیره ؟؟
      در مورد دانشمند پزشکی شدن ایشون هم اینجوری میتونم بگم که چقدر احتمال داره برعکس بشه چیزی که شما میگین ؟؟
      در مورد کم بودن احتمال قبولیشون هم به نظر من چون سنشون بالاس احتمالا بازده درس خوندنشون پایین تر از بقیه باشه شایدم نباشه ولی به نظر من هست.
      شاید صنایع رو دوست نداره.حالا هنوز نرفتین دانشگاه خودتونم میرین میبینید.اون تبی که قبل موقع انتخاب رشته دغه بعدش نیست.همه میگن مهندسی و ... بعد که میرن 4 واحد پاس میکنند میبینن که مورد علاقشون نیست یا حالا هر دلیل دیگه.من حرفم اینه.درس خوندن تو هر رشته ای جای کسی رو گرفتن نیست.ما ایرانیا بهمون یاد ندادن که تلاش کنیم رقبا رو کنار بزنیم.همش فکر میکنیم یه نفر که میاد که بهتر از ما شاید باشه یعنی نابودی ما!

در مورد دانشمند هم من دقیقا حرف شما رو گفتم.شما گفتی جای کس رو میگیری و ممکنه بعدا خیانت بشه به کسی.منم گفتم شاید نشه و شاید یکی از بزرگا بشه.همونقدری که احتمال حرف شما هست احتمال حرف منم هست.

در مورد سن هم نظر شما محترمه.ولی الان هستن تو همین کشور خودمون استادایی دانشگاه که سنشونم بالاست و هنوز هم پا به پای یه جوون تحقیق و مطالعه دارند.مگه دکتر سمیعی تو 80 سالگی هنوز جراحی نمیکنه؟ هنوز مطالعه نمیکنه. در کل همون قدر که احتمال میره حرفای شما در مورد اینده ایشون درست باشه همونقدر هم احتمال اشتباه بودنش هست.پس چون هیچکدوم نمیدونیم چی میشه دیگه بهتره اصلا گفته نشه.

4. Top | #34
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      رویای ادما چیزی نیس که بشه با پول خرید مطمعنن تلاش نتیجه میده حتی تو سن ۶۰ سالگی در ضمن پتانسیل این افراد از امثال ماها بیشتره چون فشار زندگی تو این افراد بیشتره من ۲۰ سالمه چیزی هم بهم نمیرسه طرفشو بگیرم ولی اینکه به خاطر خودخواهی داری روحیشو تخریب میکنی حالمو بهم میزنه

ایشون سال بعد قراره کنکور بده من امسال قبول میشم میرم پس خودخواهی ای در کار نیست اینو مطمعن باش . قصد من تخریب روحیه نبود فقط نظرمو گفتم اونم در کمال احترام . تا اخر هم پای نظرم هستم .
      و هر روز منتظرتر از دیروز

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما خيلي مردين برين جلوي بي عدالتي هاي بزرگ كشورمون وايستين
      زورتون به يه داوطلب كنكور رسيده؟؟؟؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      اين حرفا به شما چه ربطي داره؟
      راجع به همون موضوعي كه پرسيدن جواب بدين
      مگه با شما صحبت کردم ؟
      به خودت چه ربطی داره من به اون چی گفتم ؟؟
      جواب سوالشم دادم.

بقیه کسایی که اینجا نظر دادن همه بیشعورن فقط تو شعور داری ؟

اینطور که میگی به خودتم اینارو میگفتن باید سنت بالا باشه.
      در این حد ادم کوچیکی هستی که توهینم میکنی ؟؟

شما نظر خودتو دادی تموم. لازم نکرده نظر بقیه رو هم نقد کنی و بگی بی-شعور
      ویرایش توسط unlucky : 02 مرداد 1397 در ساعت 16:13

7. Top | #37
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      شاید صنایع رو دوست نداره.حالا هنوز نرفتین دانشگاه خودتونم میرین میبینید.اون تبی که قبل موقع انتخاب رشته دغه بعدش نیست.همه میگن مهندسی و ... بعد که میرن 4 واحد پاس میکنند میبینن که مورد علاقشون نیست یا حالا هر دلیل دیگه.من حرفم اینه.درس خوندن تو هر رشته ای جای کسی رو گرفتن نیست.ما ایرانیا بهمون یاد ندادن که تلاش کنیم رقبا رو کنار بزنیم.همش فکر میکنیم یه نفر که میاد که بهتر از ما شاید باشه یعنی نابودی ما!

در مورد دانشمند هم من دقیقا حرف شما رو گفتم.شما گفتی جای کس رو میگیری و ممکنه بعدا خیانت بشه به کسی.منم گفتم شاید نشه و شاید یکی از بزرگا بشه.همونقدری که احتمال حرف شما هست احتمال حرف منم هست.

در مورد سن هم نظر شما محترمه.ولی الان هستن تو همین کشور خودمون استادایی دانشگاه که سنشونم بالاست و هنوز هم پا به پای یه جوون تحقیق و مطالعه دارند.مگه دکتر سمیعی تو 80 سالگی هنوز جراحی نمیکنه؟ هنوز مطالعه نمیکنه. در کل همون قدر که احتمال میره حرفای شما در مورد اینده ایشون درست باشه همونقدر هم احتمال اشتباه بودنش هست.پس چون هیچکدوم نمیدونیم چی میشه دیگه بهتره اصلا گفته نشه.
      ایشون ۶۸ دیپلم گرفته فرض کنیم ۷۰ رفته دانشگاه الان سال ۹۷ هست یعنی ۲۷سال میگذره ایشون تو ۲۷ سال به علاقش پی نبرده ؟ درست موقعی علاقمندشده که پزشکی شده راه حل خیلیا برای پول دار شدن!!امید وارم من اشتباه کرده باشم ولی خب من نظرمو گفتم و به کسی هم تحمیلش نکردم نظرمو . اگه واقعا هدفتون پول نباشه امیدوارم موفق بشین. تمام کش ندیم بهتره

8. Top | #38
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوال کردن گفتن تاثیر معدل براشون قطعی هست یا نه !!
      جوابشم آره یا نه هست ...
      دیگه این حرفا چیه .
      چرا همه چیزو ب حاشیه می کشید...

دوست عزیز تا الان برای شما خیر . تاثیری نداره .
      Tel
      Nabze_avaz@

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه پرس و جویی هم در مورد مدرک و حق ادامه تحصیل در دانشگاه ملی داشته باشین بد نیست
      البته نمیدونم شما کارشناسی دارین یا ارشد

10. Top | #40
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      شما خيلي مردين برين جلوي بي عدالتي هاي بزرگ كشورمون وايستين
      زورتون به يه داوطلب كنكور رسيده؟؟؟؟

تو یه کشور وقتی از یه بی عدالتی خیلیا سود میبرن مبارزه با بی عدالتی بی فایدس . اینجا پر از بی عدالتیه که از هر کدوم عده ای سود میبرن حالا شما حساب کن ببین با چند نفر طرفی در مقابله با بی عدالتی ها ؟؟
      نمیخوام خودمو تبرعه کنم هاشاید بی عدالتی هایی باشن که من هم ازشون سود بردم

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      ایشون ۶۸ دیپلم گرفته فرض کنیم ۷۰ رفته دانشگاه الان سال ۹۷ هست یعنی ۲۷سال میگذره ایشون تو ۲۷ سال به علاقش پی نبرده ؟ درست موقعی علاقمندشده که پزشکی شده راه حل خیلیا برای پول دار شدن!!امید وارم من اشتباه کرده باشم ولی خب من نظرمو گفتم و به کسی هم تحمیلش نکردم نظرمو . اگه واقعا هدفتون پول نباشه امیدوارم موفق بشین. تمام کش ندیم بهتره
      اصلا میخواد بخاطر پول بیاد پزشکی خود من بخاطر پول اومدم علاقه هم هست ولی بیشترش پوله اینجا ایرانه سایر کشورا نیس مطمعنن اگه کار بود پول داشت نیازی به پارتی نبود هیچکی سراغ تجربی نمیرفت پول همه چیزه من تو سال کنکور فهمیدم دورو بریام همه پولین پس انقدر ادای ادمای روشن فکر رو در نیارین هممون تو یه سفره نشستیم پس بزارین سالم رقابت کنیم این حرف های بول شِت رو هم تموم کنین

12. Top | #42
      zsh
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عشق است کنکور

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      اصلا میخواد بخاطر پول بیاد پزشکی خود من بخاطر پول اومدم علاقه هم هست ولی بیشترش پوله اینجا ایرانه سایر کشورا نیس مطمعنن اگه کار بود پول داشت نیازی به پارتی نبود هیچکی سراغ تجربی نمیرفت پول همه چیزه من تو سال کنکور فهمیدم دورو بریام همه پولین پس انقدر ادای ادمای روشن فکر رو در نیارین هممون تو یه سفره نشستیم پس بزارین سالم رقابت کنیم این حرف های بول شِت رو هم تموم کنین
      بالاخره يكي حرف حساب زد

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      استارتر سوالشو پرسيد جوابشو گرفت و رفت .به نظرم تيم مديريت بايد اين تاپيك ها رو مسدود كنه الكي كش پيدا مي كنه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن