خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چند سوال راجع به ترمیم داشتم+ نمره هام

سلام دوستان ممنون میشم اگه کمکم کنین من تقریبا هیچی راجع به ترمیم نمیدونم.
      دوستان این ها نمره های من هست
      _20180723_222807.jpg
      _20180723_222752.jpg
      حالا سوالات من:
      اول اینکه به نظرتون کدوم ها رو بیشتر لازمه ترمیم کنم، دوم اینکه باید از کجا اقدام کنه برا ترمیم سوم اینکه بعضی جاها شنیدم اگه حتی ترمیم کنم شاید تاثیر نداشته باشه تو کنکور نظر شما چیه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من رشته ام ریاضیه و حدود رتبه دو سه هزار تو بهترین حالت رو میخام

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام اونهایی که تخصصی هستند و نمره کمتری داری تو اولویت هستند
      باید بری یه مدرسه بزرگسال ثبت نام کنی کارنامه دو قطعه عکس و فتو کپی هم می خواد
      نباید به شاید اگر اما و... توجهی کنی
      اگه رتبه دو سه هزار می خوای اونم ریاضی خیلی احتیاجی به ترمیم نیست البته دنیای کنکور رو هم نباید با امتحانات تشریحی اشتباه بگیرید و مغرور بشید
      سوال دیگه ای بود در خدمتم

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دیفرانسیل و فیزیک پیش ات رو حتما ترمیم کن ، شیمی سوم رو هم همینطور
      ترمیم اینا به درد کنکورت هم میخورن. فیزیک پیش که تقریبا حفظیات اش رو در حین ترمیم کامل یاد میگیری. دیفرانسیل هم یه دید کلی پیدا میکنی
      شیمی سوم هم ترمیم کنی خوبه

عمومی ها رو نظری ندارم... یعنی به نظرم اونقدرا به کنکورت کمک نمیکنه... اینکه خط به خط کتاب رو بخونی و خودآزمایی ها رو حفظ کنی و... به نظرم زیاد به درد کنکور نمیخوره

من نظرم اون 3 تا هست. به ترتیب:
      دیفرانسیل ، فیزیک پیش ، شیمی 3

حالا اگه وقت اضافی آوردی میتونی بقیه رو هم ترمیم کنی

ولی رتبه ی 2000 یا 3000 فکر نکنم نیازی به ترمیم ادبیات ها داشته باشی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      سلام اونهایی که تخصصی هستند و نمره کمتری داری تو اولویت هستند
      باید بری یه مدرسه بزرگسال ثبت نام کنی کارنامه دو قطعه عکس و فتو کپی هم می خواد
      نباید به شاید اگر اما و... توجهی کنی
      اگه رتبه دو سه هزار می خوای اونم ریاضی خیلی احتیاجی به ترمیم نیست البته دنیای کنکور رو هم نباید با امتحانات تشریحی اشتباه بگیرید و مغرور بشید
      سوال دیگه ای بود در خدمتم
      خیلی ممنون از جوابتون، اطلاع دارین کل هزینه اش چهقدر میشه من با توجه به حرف های کاربری که راهنمایی کردن و نظر خودم میخام احتمالا چهار تاشو ترمیم کنم کل هزینه اش چه قدر میشه؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      خیلی ممنون از جوابتون، اطلاع دارین کل هزینه اش چهقدر میشه من با توجه به حرف های کاربری که راهنمایی کردن و نظر خودم میخام احتمالا چهار تاشو ترمیم کنم کل هزینه اش چه قدر میشه؟
      قبلا من برای یه نفر ثبت نام کردم واحدی 4 هزار تومن بود بعد سال 95 هر درس 25 هزار تومن بعدش برای یه نفر دیگه می خواستم ثبت نام کنم گفتند هر درس شده 50 تومن الان هم همین حدودهاست

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      قبلا من برای یه نفر ثبت نام کردم واحدی 4 هزار تومن بود بعد سال 95 هر درس 25 هزار تومن بعدش برای یه نفر دیگه می خواستم ثبت نام کنم گفتند هر درس شده 50 تومن الان هم همین حدودهاست
      مگه نمی گفتن هر درس 10 تومنه؟ یعنی واسه ثبت نامم پولی می گیرن؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

اگه کسی دیپلمه ی نظام قدیم باشه - منظورم اینه که دیپلمو بین سالای 84 تا 95 گرفته باشه - اگه بخواد چنتا از درسای سوم دبیرستانشو ترمیم کنه ، اونوقت مطابق با کتابای سال یازدهم باید امتحان بده ، یا اینکه امکان این هست که با کتابای نظام قدیم ، هم امتحان بده ... ؟؟؟

ممنون می شم اگه کسی چیزی در این باره می دونه ، من و بقیه رو راهنمایی کنه ....

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اگه کسی دیپلم نظام قدیم باشه - منظورم اینه که دیپلمشو بین سالای 84 تا 95 گرفته باشه - و قصد داشته باشه چنتا از درسای سوم دبیرستانشو ترمیم کنه ، آیا داخل امتحان نهایی که شرکت می کنه ، دروس امتحانی رو مطابق کتابای سال یازدهم نظام جدید باید امتحان بده یا اینکه امکان این وجود داره که مطابق با کتابای دوره ی خودش ازش امتحان نهایی بگیرن ... ؟

اگه کسی جواب این سوال می دونه مممنون میشم که بنده و بقیه رو راهنمایی کنه ...

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام
      اگه کسی دیپلم نظام قدیم باشه - منظورم اینه که دیپلمشو بین سالای 84 تا 95 گرفته باشه - و قصد داشته باشه چنتا از درسای سوم دبیرستانشو ترمیم کنه ، آیا داخل امتحان نهایی که شرکت می کنه ، دروس امتحانی رو مطابق کتابای سال یازدهم نظام جدید باید امتحان بده یا اینکه امکان این وجود داره که مطابق با کتابای دوره ی خودش ازش امتحان نهایی بگیرن ... ؟

اگه کسی جواب این سوال می دونه مممنون میشم که بنده و بقیه رو راهنمایی کنه ...
      تا شهریور و دی امسال قطعا با کتابای نظام قدیم.
      خرداد احتمال خیلی زیاد بازم با نظام قدیم میشه.
      برای بعدش نمی دونم.!!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      تا شهریور و دی امسال قطعا با کتابای نظام قدیم.
      خرداد احتمال خیلی زیاد بازم با نظام قدیم میشه.
      برای بعدش نمی دونم.!!
      این حرفو بر اساس چه منبعی میگین .... ؟
      آیا از مدرسه بزرگسالان رفتین و پرسیدین و انجوری بهتون جواب دادن ؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      این حرفو بر اساس چه منبعی میگین .... ؟
      آیا از مدرسه بزرگسالان رفتین و پرسیدین و انجوری بهتون جواب دادن ؟
      نه ازجایی نپرسیدم.
      دلیلم اینه ، تا اخر امسال ، بچه های نظام جدید هیچ امتحان نهایی نداشتن و ندارن.
      شهریور که برنامه امتحان نهاییش اومده. طبق نظام قدیمه.
      دی ماه هم ، قطعا هست ، به ویژه اگر تاثیر معدل قطعی بشه ، چون تقاضا برای ترمیم معدل فقط از طرف نظام قدیماست.
      فقط خرداد سال دیگه ، چون برای اولین بار امتحان نهایی نظام جدید داریم ، نمی دونم برای نظام قدیم هم برگزار میکنن یا فقط نظام جدید.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نه ازجایی نپرسیدم.
      دی ماه هم ، قطعا هست ، به ویژه اگر تاثیر معدل قطعی بشه ، چون تقاضا برای ترمیم معدل فقط از طرف نظام قدیماست.
      فقط خرداد سال دیگه ، چون برای اولین بار امتحان نهایی نظام جدید داریم ، نمی دونم برای نظام قدیم هم برگزار میکنن یا فقط نظام جدید.
      میشه سایتی که برنامه رو گذاشته بدید؟
      ♡Be your Own HERO

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      میشه سایتی که برنامه رو گذاشته بدید؟
      http://aee.medu.ir/aee/aeeDocs/notic...hrivar97-1.pdf
      ویرایش توسط Janvaljan : 08 مرداد 1397 در ساعت 13:26

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه ازجایی نپرسیدم.
      ممنون دوست عزیز از وقتی که گذاشتی و به سوالم جوابم دادی ...
      با در نظر گرفتن این چیزی که شما گفتی این نظام جدیدیا ، امتحان نهایی داخل سال یازدهمشون که معادل سال سوم دبیرستان ما هست رو ندارند .. درسته ؟
      خوب اگه جواب سوال بالا " بله " هست ، پس این نظام جدیدا دیپلمشو رو تو بعد از گذروندن چه سالی بهشون میدن ؟( یازدهم یا دوازدهم؟)
      (برای مثال ما دیپلممون رو بعد از گذروندن سوم دبیرستان بهمون دادن، که میشه معادل یازدهم الآن ... ولی تفاوتش اینه که توی اون سال امتحان نهایی داشتیم ... )

ممنون میشم اگه کسی جواب سوال بالا رو میدونه ، بنده رو راهنمایی کنه ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن