خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      ngr
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation راهنمایی در مورد کلاس های تابستان مدرسه

اول اینکه سلام . خیلی ممنون میشم زود نظرتونو بگین جچون من الان نمیدونم چیکار باید کنم 💟💟💟من میخوام برم یازدهم بعد معلم فیزیک ما سال پیش انچنان بد درس داد ک همه ی ما الان موندیم و مجمجبور شدن یه معلم جدید بیارن 😐 بعد ما کلاس تابستونی گذاشته مدرسه ک معلماش همون معلم های مهر خودمونن ک شیمی و فیزیک و ریاضی و عربی و زیست هست . زیست که چیز مهم کتابه و تقریبا حفظیه یا من اینجور فکر میکنم به هر حال با زیست مشکل ندارم . ریاضی وقتی معلم تابستونیه اومد گفت من همه رو از خیلی سبز میگم و واقعا همین کارو کرد اصلام درس نداد فقط مثال خیلی سبز حل کرد چون گفت در طول سال درس میدم تکراری میشه یعنی اگه خودمم برم خیلی سبز بخرم کارم راه میوفته . شیمی رو اصلا نمیدونم کی تدریس میکنه ولی خودم تو پرستو جداگانه ثبت نام کردم کلاس اقای مصلایی شنیدم خیلی خوبه . عربیم معلم خودمون یعنی تابستونیه اصلا مشکل داره بعدم عربی چیزی نیست ک تابستونو روش بزاری الان میمونه فیزیک ک هم پارسال و بلد نیستم و هم امسالو . معلم فیزیک جدید گفت چون شما مشکا دارید من دهمم یه جمع بندی میکنم . و مشکل اینه همه درسا رو باید با هم بریم کلاس یا اصلا نریم. 🤔 بعد الان من نمیدونم برم تو کلاس یا نرم ؟ شرکت کنم یا نه ؟ بعد اهان از 30 نفر کلاس ما 5 نفر تابستونیو میرن خالا بماند ک نصفیشون میرن بیرون کلاس دخترن دیگه ولی حالا میشه لطف کنین جواب منو بدید؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب اگه معلم فیزیکتون خوب نبوده چرا باز میخوای بری سر کلاسش؟از سایت آلا تدریس فیزیک یا هر درسی میخوای دانلود کن نگاه کن خیلی خوبه و خودتم کار کن و مثال حل کن

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

3. Top | #3
      ngr
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      خب اگه معلم فیزیکتون خوب نبوده چرا باز میخوای بری سر کلاسش؟از سایت آلا تدریس فیزیک یا هر درسی میخوای دانلود کن نگاه کن خیلی خوبه و خودتم کار کن و مثال حل کن

نه یکی جدید اومده که اون جدیده خوبه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با این طرز بیانتون مشخصه که تصمیمتون رو گرفتید(که نرید) و اینجا هم فقط دنبال تایید می گردید.بیخیال

5. Top | #5
      ngr
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Mahmoodi نمایش پست ها
      با این طرز بیانتون مشخصه که تصمیمتون رو گرفتید(که نرید) و اینجا هم فقط دنبال تایید می گردید.بیخیال
      نه اتفاقا دو جلیه هم رفتم . و واقعا هم بد نیست فیزیک جدیده . اما یک مشکل اینه ک بقیه هم باید برم . یک مشکل دیگه هم اینه همین درسا رو با همین معلما تپ مهر میشه خوند ولی اپن فیزیکه پارسالو نمیتونه دیگه بده و اگه من برم اینجا هم شیمی اینجا دارم میخونم هم اموزشگاه الان نمیدونم چکار کنم

6. Top | #6
      ngr
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Mahmoodi نمایش پست ها
      نه اتفاقا دو جلیه هم رفتم . و واقعا هم بد نیست فیزیک جدیده . اما یک مشکل اینه ک بقیه هم باید برم . یک مشکل دیگه هم اینه همین درسا رو با همین معلما تپ مهر میشه خوند ولی اپن فیزیکه پارسالو نمیتونه دیگه بده و اگه من برم اینجا هم شیمی اینجا دارم میخونم هم اموزشگاه الان نمیدونم چکار کنم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ngr نمایش پست ها
      خب نرو ... هر کدومم میخوای بخونی خودت تو خونه بخون؛فیلم های آلا دانلود کن نگاه کن خیلیم بهتره وقتتم تلف نمیشه واسه رفت و آمد و این چیزا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)